Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит готівкою з поганою кредитною історією у Харкові 

  1. Чи реально взяти кредит з поганою кредитною історією у Харкові
  2. Терміново треба взяти кредит з поганою кредитною історією: що робити
  3. Вигідні умови для отримання грошей
  4. Як можна оформити позику наличными, маючи погану КІ
  5. Як повернути гроші
  6. Популярні питання

Погана кредитна історія може виникнути у жителя будь-якого міста, тому що міста України різні, а ось фінансові питання у всіх практично однакові. Ми маємо сім’ї і хочемо, щоб у кожного з їх членів було все, що їм тільки знадобиться. І не завжди це якісь глобальні запити. Наприклад, дитині в школу треба здати гроші на ремонт або ж на купівлю підручників. А якщо пральна машина зламалася або плита? Чекати ніколи — треба діяти.

Погана кредитна історія у клієнта — не новина, і причин на це може бути багато. Деякі люди за природою своїй забудькуваті, тому згадали про дату погашення пізно, а ось банки вкрай принципові стосовно цього питання. Або ж не було чим платити і клієнтові довелося пропустити платіж. Отримати погану кредитну історію особливої праці не складе, а ось над тим, аби закрити її — треба попрацювати і показати свою платоспроможність. 

Чи реально взяти кредит з поганою кредитною історією у Харкові

Практикують таку співпрацю МФО і умови у них будуть куди простіше, ніж у банків. Тим більше, банки не погоджуються працювати із позичальниками, які раніше погано справлялися з погашенням боргу. Плюс, у банків завжди високі відсотки — МФО в цьому плані куди лояльніше.

До того ж, якщо банк прив’язаний до якоїсь певної території, то мікропозики найчастіше видаються на цілодобовій основі за online- заявкою. Відбувається це швидко, тому що видають МФО невеликі суми — до 15 000 грн для повторних клієнтів, і розуміють, що, швидше за все, гроші потрібні людині, аби за максимально найкоротші терміни вирішити якесь питання. 

Терміново треба взяти кредит з поганою кредитною історією: що робити

Сервіс SOS CREDIT працює з такими клієнтами і допомагає підвищити свій рейтинг в очах банків. Таким чином людині вдається впіймати відразу двох зайців: відшукати необхідні гроші та покласти гарний початок тому, аби в майбутньому мати можливість оформити кредит на велику суму. Банк повинен довіряти вам, а довіру втратити легко, ось тільки відновити потім виходить не відразу. Над цим треба попрацювати і вихід є.

Ми надаємо свої послуги різним людям. Наприклад, студентам, що живуть від стипендії і до стипендії, потребуючи фінансової підтримки. 

Інші види кредитів: 

  1. цілодобовий кредит; 
  2. безвідсотковий кредит; 
  3. без довідки про доходи; 
  4. без фото паспорта. 

Вигідні умови для отримання грошей

Вік позичальника Від 18 років
Процентна ставка Від 0,01%
Максимальна сума кредиту До 15 000 гривень
Сумма першої позики До 10 000 гривень
Терміну кредиту До 30 днів
Разгляд заявки До 15 хвилин
Вимоги Паспорт, ІПН, громадянство України
Спосіб отримання На картку
Додаткові документи Без довідки про доходи
Кредитна історія Не обов’язкова

Аби отримати кредит з поганою кредитною історією у Харкові вам знадобиться мінімум зусиль та паперової тяганини. SOS CREDIT спрощує свої вимоги, на відміну від банків. До того ж, надання усіх довідок — це ще далеко не запорука того, що ви отримаєте гроші, за котрими ви здійснили запит. 

Як можна оформити позику наличными, маючи погану КІ

Звертайтеся до SOS CREDIT. На нашому калькуляторі треба вибрати суму, що вам потрібна, а також термін передбачуваного кредитування. Він розраховує суму процентних нарахувань, що виникнуть за кредитом. Також у вас під рукою завжди буде інформація, що стосується того, коли треба буде погасити кредит, саме тіло та загальну суму. 

Нових клієнтів ми забезпечуємо сумою до 10 000 грн. Заповнюється заявка в інтернеті на нашому сайті і досить швидко. Для оформлення знадобиться ваш паспорт, ІПН, мобільний телефон, а також email. Будьте уважні і прочитайте ісі правила. Якщо ви приймаєте їх, то погоджуючись з ними, просто поставте галочку. Після цього слідує заповнення аплікаційної форми.

Ми зробили юзабіліті сайту максимально простим, оскільки розуміємо, що далеко не всі досконало володіють комп’ютерною грамотою, та й у нас багато клієнтів похилого віку. Ви не витратите на отримання грошей ні єдиної зайвої хвилини. 

Як повернути гроші

Це так само просто, як і взяти кредит готівкою у Харкові з поганою кредитною історією. На розгляд клієнта ми пропонуємо декілька варіантів. Найвигідніший, ми вважаємо, це Особистий Кабінет. Через нього ви оформляєте позику, через нього ж гасите. Гроші, при цьому, перераховуються буквально через декілька хвилин. І комісія за це не стягується. 

Можна скористатися послугами банківського відділення, Укрпошти або терміналу. Головна умова — це наявність договору, в якому вказані всі реквізити, а також точна сума. За перерахування треба буде внести окремі гроші.

Популярні питання

Хто може отримати кредит з поганою кредитною історією в Харкові

SOS CREDIT не принциповий при виборі клієнтів, яким він готовий допомогти. Найважливіше: погасити кредит в зазначений термін. Ми працюємо зі студентами, головне, аби вам вже виповнилося 18 років. Допомагаємо пенсіонерам, тому що розуміємо, що у кого — а у них можуть бути фінансові потреби точно, ось тільки допомогти їм беруться одиниці. Ми знаходимося в числі цих одиниць. 

Також ми надаємо послуги домогосподаркам або ж мамам, що знаходяться в даний момент в декреті. У числі наших позичальників багато фрілансерів, а також люди, які на даний момент знаходяться без певного місця роботи. Для надання послуг ми не просимо цілі теки з документами — лише найважливіше. Для вас не буде проблемою взяти кредит з поганою кредитною репутацією в Харкові.

Кредит готівкою з поганою кредитною історією у Харкові

Де і як повернути позику

Для клієнтів SOS CREDIT є декілька варіантів. Найпростіший — це скористатися Особистим Кабінетом. Через нього не стягується комісія і оплату можна провести, не виходячи з будинку. 

Можливі варіанти повернення за допомогою банку, Укрпошти – звертаєтеся в касу. Або ж через термінал. Важливо враховувати, що у такому разі необхідно буде внести комісію за послуги. Ви повинні мати договір, в якому є всі реквізити по наданій послузі та повну суму. 

Як відбувається видача грошей у борг на рахунок

 У тих, хто вперше звертається до нас, йде не більше 20 хвилин на оформлення заявки. Для постійних клієнтів ця процедура спрощується — гроші надходять їм на карту майже відразу ж. Потім ви можете їх зняти, аби були готівка.

Зареєструйтеся на нашому сайті, ознайомтеся з політикою конфіденційності, виберіть необхідну суму, період кредитування, внесіть необхідну інформацію з паспорта та ІПН. 

Кредит готівкою з поганою кредитною історією у Харкові

Що робити, якщо кредитна історія зіпсована

Передусім, не панікувати, тому що є сервіси, що готові допомогти вам виправити ситуацію. Якщо ви звернетеся в SOS CREDIT, то зможете з кожним, вчасно закритим кредитом, покращувати її. Найголовніше — відповідально відноситься до оплати або ж здійснювати її передчасно.