Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Онлайн кредит на картку Монобанк

 1. Умови видачі онлайн кредитів на картку Монобанк
 2. Умови отримання позики
 3. Переваги отримання мікропозик у SOS CREDIT
 4. Популярні питання

Компанія SOS CREDIT видає кредити для нових та повторних клієнтів на картку будь-якого банку України. Одним з таких і є Monobank. Для тих, хто не знає, Monobank — перший мобільний банк в країні, у якого немає фізичних відділень. Він має свій додаток. Його без проблем можна встановити на телефон.

Умови видачі онлайн кредитів на картку Монобанк

Одним з головних умов є повноліття клієнта. Ми надаємо послуги виключно тим, кому на момент подачі заявки вже виповнилося 18 років. Потрібно, щоб людина мала український паспорт. Отримати кредит онлайн на картку монобанк можна тільки через інтернет. З цією метою він створює на сайті компанії Особистий Кабінет і вносить до нього інформацію про себе. Ми запитуємо номер мобільного телефону та електронну пошту клієнта, куди надходить рішення за заявкою, наприклад.

Умови отримання позики

Вік від 18 років
Відсоткова ставка мінімальна — 0,01%;

максимальна— 3%.

Сума за першого звернення від 500 грн і до 10 000 грн
Ліміт при повторному зверненні до 15 000 грн
Термін до 30 дней 
Документи паспорт чи ID-картка, ІПН, картка будь-якого банку України 
Пролонгація допускається
Додаткові документи не знадобляться
Подача заявки через інтернет

У яких випадках можна отримати схвалення:
1. Якщо позичальник правильно вніс всю інформацію про себе до кабінету. Обробка заявки відбувається у SOS CREDIT за допомогою скорингової системи. При помилці хоча б у одній цифрі — система видасть відмову.
2. Якщо клієнт дотримувався всіх умов кредитування, які запитує SOS CREDIT.

Переваги отримання мікропозик у SOS CREDIT

 1. Кредит на картку монобанк у SOS CREDIT можна оформити у будь-який час доби. Клієнт може подати запит хоч о 01:00. Якщо вони знадобилися йому терміново, то звернення до нашої компанії — найкраще рішення.
 2. Без прихованих комісій. При оформленні кредиту ви за допомогою Кредитного Калькулятора розраховуєте всю суму і термін погашення, які бачите на моніторі. До того ж, вони відображаються в Особистому Кабінеті.
 3. Одним з важливих переваг компанії є те, що оформляється кредит віддалено.
 4. Мінімальна кількість часу для подачі заявки. У нових клієнтів на це йде до 20 хвилин, а постійні роблять автоматично.
  Мікрокредит з низькою початковою ставкою — 0,01%, при першому зверненні.

Популярні питання

Взяти кредит на картку Монобанку досить просто. Робиться це все у кілька кроків. Якщо у клієнта трапляються труднощі — ніхто від цього не застрахований, то він може відкрити розділ “Питання та відповіді”. Наші фахівці постаралися зібрати всі ті, що задають наші клієнти. Якщо ж вам цей варіант не підходить, то зверніться за допомогою до служби підтримки. У цій статті ми розгорнуто відповіли на 4 популярних питання.

Як отримати позику на Monobank картку?

 1. Перейдіть на сайт компанії.
 2. Зробіть розрахунок за Кредитному Калькуляторі.
 3. Створіть Особистий Кабінет.
 4. Внесіть всю інформацію про себе.
 5. Прив’яжіть банківську картку.
  Прочитайте уважно договір.
 6. Підпишіть його.
 7. Дайте скоринговій системі час на обробку вашої заявки.
 8. Отримайте відповідь. Ми надішлемо її на мобільний телефон, електронну пошту та відобразимо у самому Особистому Кабінеті.
 9. Перевірте залишок на своїй картці — SOS CREDIT вже перерахував гроші.

Які документи потрібні?

Для отримання такого кредиту у клієнтів запитуються дані їхннього паспорту або ID-картки, а також ідентифікаційного коду. Зараховувати гроші SOS CREDIT буде на банківську картку Monobank або ж іншого банку країни.

Які можуть бути причини відмови в позиці на картку Монобанк?

 1. Часто при подачі заявки клієнт може поспішати і неправильно внести дані до Особистого Кабінету, а скорингова система звертає увагу на кожну букву та цифру. Краще перевірити кілька разів все перед тим, як подавати заявку.
 2. Не оновлена ​​інформація у БКІ. Таке теж трапляється, але вирішується швидко. Варто звернутися туди і уточнити інформацію.

Як дізнатися рішення по заявці на кредит?

Воно відображається в Особистому Кабінеті. Крім цього, ми відправимо його смс-повідомленням та на електронну адресу позичальника.