Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит на картку онлайн без відвідування банку

 1. Чому вигідно взяти позику грошей без банку
 2. Чим SOS CREDIT краще за інших МФО
 3. Що потрібно для отримання кредиту
 4. Як отримати кредит онлайн без відвідування банку
 5. Як повернути гроші
 6. Популярні питання

Бувають випадки, коли гроші стають необхідними терміново і людина просто не має часу, щоб відвідати ту чи іншу фінансову організацію.  А тим більше – чекати своєї черги, яка може прийти тільки через годину, це в кращому випадку.  Далі ж тривала консультація фахівця, заповнення всіх паперів, схвалення позики – це все надто довго.

Значною перевагою сучасних МФО є те, що вони надають свої послуги в режимі online в будь-який час доби.  Видача грошей не готівкова, а на банківську картку.  При першому зверненні вам знадобиться на все до 20 хвилин часу, а якщо ж воно повторне, то відповідь ви отримаєте практично миттєво.

Чому вигідно взяти позику грошей без банку

Кожному, хто хоч раз звертався в банк, знайоме це неприємне відчуття, коли ви очікуєте рішення банку.  Чи дадуть схвалення вашому поводженню чи відмовлять?  А до цього довелося добряче побігати, щоб зібрати всю папку документів, для підтвердження здатності погасити кредит.  Це величезне навантаження на здоров’я людини, але і вона не стане гарантом того, що ви покинете установа із заповітною сумою в гаманці.  Можна отримати і відмова.

Відправляючи заявку в МФО, подібних неприємних моментів не буде.  Хоча б через те, що можна сидіти у себе на кухні з чашкою кави в руках і чекати схвалення заявки, а після цього необхідна сума буде у вас на картці.  Оформляти займ грошей без банку – дійсно, велика перевага.

Грамотним рішенням буде звернення саме в SOS CREDIT.  Завантажуєте фото або ж скан документів, а після цього отримуєте потрібну суму.  Це розумний спосіб отримати позику без банку.

Чим SOS CREDIT краще за інших МФО

Цілодобове обслуговування клієнтів.  Вихідний, вечірньої пори доби або раніше ранок – все це не перешкода для отримання бажаної суми.  У той час, коли ломбарди і банки ще закриті, гроші вже будуть на мапі.  Всього якихось – то 20 хвилин для видачі.

Як можна менше документів.  Візьміть лише паспорт та ІПН.

Завжди можна продовжити позику.  Завжди можна скористатися пролонгацією до 30 днів.  Для цього необхідно просто увійти до кабінету, який має кожен клієнт.

Постійні розіграші та промокодом, які допомагають заощадити з реальною вигодою.

Що потрібно для отримання кредиту

Вікова категорія Від 18 років
Вимоги для отримання паспорт громадянина України, ІПН, мобільний телефон, картка будь-якого банку країни
Тривалість надання послуг 1 – 30 днів
Валюта Гривня
Процентна ставка Від 0,01%
Нарахування відбувається На картку
Перша позика 500 – 10 000 тис грн
Повторна позика 500 – 15 000 тис грн
Погашення  В касі банку, на сайті SOS CREDIT, в терминалі, за допомогою інтернет-банкингу

Можливості оформлення кредиту:

 1. без довідки про доходи;
 2. для неофіційно працевлаштованих;
 3. без посередників;
 4. не виходячи з будинку;
 5. без відсотків.

Як отримати кредит онлайн без відвідування банку

Далеко не у кожного знайдеться час для відвідування банку.  Є робота, сім’я та інші обов’язки, які не завжди дозволяють зірватися з місця.  Ніхто не скаже точно, скільки ж часу знадобиться на те, щоб дочекатися черги в банку.  До того ж, у них є свій графік.  Не дуже приємно буде, коли прямо перед вашим носом закриють двері, тому що вже 18:00.  І тут не посперечаєшся.

Благо, що вихід є: це МФО.  Цілодобове обслуговування клієнтів.  Отримайте гроші за допомогою смартфона, планшета, ноутбука або ж стаціонарного комп’ютера.

Кредит на картку онлайн без відвідування банку

Як повернути гроші

По – перше, для цього не знадобляться зайві зусилля.  По-друге, SOS CREDIT пропонує кілька варіантів на вибір клієнта.  Вибрати можна будь-який зручний.  При собі потрібно мати номер кредитного договору і точну суму, яку потрібно погасити.  Для цього можна звернутися в службу підтримки або ж подивитися все самостійно в Особистому Кабінеті.

Отже:

 1. Каса в банку.  Підійде будь-який український.  Потрібно надати співробітнику відділення реквізити і гроші;
 2. Платіжні термінали.  Вводите дані кредитного договору, свої ініціали, номер ІПН, реквізити.  Варто звернути увагу, що вносити потрібно точну суму, так як здача в терміналах не передбачається.
 3. Особистий кабінет.  Вхід відбувається за логіном і паролем.  Сервіс покаже реальну суму для погашення.  Буде досить одного перерахування з картки.
 4. Укрпошта.  Вибираєте будь-яке відділення, пред’являєте співробітнику реквізити і кредитні гроші.

Представлені методи ефективні і швидкі у виконанні.

Популярні питання

Хто може отримати позику без відмови

Сьогодні ця послуга доступна для:

 1. студентів;
 2. пенсіонерів;
 3. тих, хто неофіційно працевлаштований;
 4. тих, хто без поручителів;
 5. тих, у кого кредитна історія під питанням
 6. тих, хто без роботи.

Терміни з оформлення кредиту онлайн без відвідування банку

 Так як звернення звернення в МФО не передбачає собою спілкування з кредитним фахівцем і тривалий заповнення всіх необхідних документів, то ця процедура значно спрощується.

Обробляє запит спеціальна програма.  Якщо клієнт новачок, то йому потрібно заповнити реєстраційну форму.  Він отримає Особистий Кабінет, в якому будуть зберігатися дані за операціями, що відбувалися, знижкові пропозиції і стан позики.  В цілому на такий запит знадобиться до 20 хвилин часу.  Але не 2-3 години, як пропонують банки, а то і більше.  Ось у чому значний мінус особистого контакту.

Якщо ж це повторне звернення, то буде досить просто оформити заявку на позику.  Відповідь буде практично моментальним.

Чи можна взяти кредит з діючими простроченням

Звісно.  І приклад тому SOS CREDIT, команда якого займається видачею споживчих кредитів на максимально гнучких умовах і, не дивлячись на кредитну історію звертається.

Ми зареєстровані на офіційній основі і всі наші дії слідують виключно встановленому законодавством.  У нас є свідоцтво про реєстрацію, а також ліцензія, що дає право на надання кредитних послуг.

Тому в SOS CREDIT ви можете зі спокійною душею оформити кредит на картку онлайн без відвідування банку.

Кредит на карту онлайн без відвідування банку

Що робити, якщо кредитна історія зіпсована

Варто пам’ятати, що це не вирок.  Її завжди можна поліпшити.  Все у ваших руках.  На що варто звернути увагу:

 1. будьте активні у використанні кредитів.  Гасіть їх вчасно;
 2. не повторюйте колишні помилки.  Не потрібно думати, що статус зіпсованої кредитної історії закріпиться за вами на все життя.  Покращуйте свою статистику.

Пам’ятайте, що ви завжди можете покластися на SOS CREDIT і зробити запит по мікропозик.  Ми допоможемо вам позбавитися від зайвого вантажу.  Ви можете взяти кредит онлайн без відвідування банку клієнтами саме у нас вже зараз.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.