Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Кредит на картку онлайн без відвідування банку

 1. Чому вигідно взяти позику грошей без банку
 2. Чим SOS CREDIT краще за інших МФО
 3. Що потрібно для отримання кредиту
 4. Як отримати кредит онлайн без відвідування банку
 5. Як повернути гроші
 6. Популярні питання

Бувають випадки, коли гроші стають необхідними терміново і людина просто не має часу, щоб відвідати ту чи іншу фінансову організацію.  А тим більше – чекати своєї черги, яка може прийти тільки через годину, це в кращому випадку.  Далі ж тривала консультація фахівця, заповнення всіх паперів, схвалення позики – це все надто довго.

Значною перевагою сучасних МФО є те, що вони надають свої послуги в режимі online в будь-який час доби.  Видача грошей не готівкова, а на банківську картку.  При першому зверненні вам знадобиться на все до 20 хвилин часу, а якщо ж воно повторне, то відповідь ви отримаєте практично миттєво.

Чому вигідно взяти позику грошей без банку

Кожному, хто хоч раз звертався в банк, знайоме це неприємне відчуття, коли ви очікуєте рішення банку.  Чи дадуть схвалення вашому поводженню чи відмовлять?  А до цього довелося добряче побігати, щоб зібрати всю папку документів, для підтвердження здатності погасити кредит.  Це величезне навантаження на здоров’я людини, але і вона не стане гарантом того, що ви покинете установа із заповітною сумою в гаманці.  Можна отримати і відмова.

Відправляючи заявку в МФО, подібних неприємних моментів не буде.  Хоча б через те, що можна сидіти у себе на кухні з чашкою кави в руках і чекати схвалення заявки, а після цього необхідна сума буде у вас на картці.  Оформляти займ грошей без банку – дійсно, велика перевага.

Грамотним рішенням буде звернення саме в SOS CREDIT.  Завантажуєте фото або ж скан документів, а після цього отримуєте потрібну суму.  Це розумний спосіб отримати позику без банку.

Чим SOS CREDIT краще за інших МФО

Цілодобове обслуговування клієнтів.  Вихідний, вечірньої пори доби або раніше ранок – все це не перешкода для отримання бажаної суми.  У той час, коли ломбарди і банки ще закриті, гроші вже будуть на мапі.  Всього якихось – то 20 хвилин для видачі.

Як можна менше документів.  Візьміть лише паспорт та ІПН.

Завжди можна продовжити позику.  Завжди можна скористатися пролонгацією до 30 днів.  Для цього необхідно просто увійти до кабінету, який має кожен клієнт.

Постійні розіграші та промокодом, які допомагають заощадити з реальною вигодою.

Що потрібно для отримання кредиту

Вікова категорія Від 18 років
Вимоги для отримання паспорт громадянина України, ІПН, мобільний телефон, картка будь-якого банку країни
Тривалість надання послуг 1 – 30 днів
Валюта Гривня
Процентна ставка Від 0%
Нарахування відбувається На картку
Перша позика 500 – 10 000 тис грн
Повторна позика 500 – 15 000 тис грн
Погашення  В касі банку, на сайті SOS CREDIT, в терминалі, за допомогою інтернет-банкингу

Можливості оформлення кредиту:

 1. без довідки про доходи;
 2. для неофіційно працевлаштованих;
 3. без посередників;
 4. не виходячи з будинку;
 5. без відсотків.

Як отримати кредит онлайн без відвідування банку

Далеко не у кожного знайдеться час для відвідування банку.  Є робота, сім’я та інші обов’язки, які не завжди дозволяють зірватися з місця.  Ніхто не скаже точно, скільки ж часу знадобиться на те, щоб дочекатися черги в банку.  До того ж, у них є свій графік.  Не дуже приємно буде, коли прямо перед вашим носом закриють двері, тому що вже 18:00.  І тут не посперечаєшся.

Благо, що вихід є: це МФО.  Цілодобове обслуговування клієнтів.  Отримайте гроші за допомогою смартфона, планшета, ноутбука або ж стаціонарного комп’ютера.

Кредит на картку онлайн без відвідування банку

Як повернути гроші

По – перше, для цього не знадобляться зайві зусилля.  По – друге, SOS CREDIT пропонує кілька варіантів на вибір клієнта.  Вибрати можна будь-який зручний.  При собі потрібно мати номер кредитного договору і точну суму, яку потрібно погасити.  Для цього можна звернутися в службу підтримки або ж подивитися все самостійно в Особистому Кабінеті.

Отже:

 1. каса в банку.  Підійде будь-який український.  Потрібно надати співробітнику відділення реквізити і гроші;
 2. платіжні термінали.  Вводите дані кредитного договору, свої ініціали, номер ІПН, реквізити.  Варто звернути увагу, що вносити потрібно точну суму, так як здача в терміналах не передбачається.
 3. Особистий кабінет.  Вхід відбувається за логіном і паролем.  Сервіс покаже реальну суму для погашення.  Буде досить одного перерахування з картки.
 4. Укрпошта.  Вибираєте будь-яке відділення, пред’являєте співробітнику реквізити і кредитні гроші.

Представлені методи ефективні і швидкі у виконанні.

Популярні питання

Хто може отримати позику без відмови

Сьогодні ця послуга доступна для:

 1. студентів;
 2. пенсіонерів;
 3. тих, хто неофіційно працевлаштований;
 4. тих, хто без поручителів;
 5. тих, у кого кредитна історія під питанням
 6. тих, хто без роботи.

Терміни з оформлення кредиту онлайн без відвідування банку

 Так як звернення звернення в МФО не передбачає собою спілкування з кредитним фахівцем і тривалий заповнення всіх необхідних документів, то ця процедура значно спрощується.

Обробляє запит спеціальна програма.  Якщо клієнт новачок, то йому потрібно заповнити реєстраційну форму.  Він отримає Особистий Кабінет, в якому будуть зберігатися дані за операціями, що відбувалися, знижкові пропозиції і стан позики.  В цілому на такий запит знадобиться до 20 хвилин часу.  Але не 2-3 години, як пропонують банки, а то і більше.  Ось у чому значний мінус особистого контакту.

Якщо ж це повторне звернення, то буде досить просто оформити заявку на позику.  Відповідь буде практично моментальним.

Чи можна взяти кредит з діючими простроченням

Звісно.  І приклад тому SOS CREDIT, команда якого займається видачею споживчих кредитів на максимально гнучких умовах і, не дивлячись на кредитну історію звертається.

Ми зареєстровані на офіційній основі і всі наші дії слідують виключно встановленому законодавством.  У нас є свідоцтво про реєстрацію, а також ліцензія, що дає право на надання кредитних послуг.

Тому в SOS CREDIT ви можете зі спокійною душею оформити кредит на картку онлайн без відвідування банку.

Кредит на карту онлайн без відвідування банку

Що робити, якщо кредитна історія зіпсована

Варто пам’ятати, що це не вирок.  Її завжди можна поліпшити.  Все у ваших руках.  На що варто звернути увагу:

 1. будьте активні у використанні кредитів.  Гасіть їх вчасно;
 2. не повторюйте колишні помилки.  Не потрібно думати, що статус зіпсованої кредитної історії закріпиться за вами на все життя.  Покращуйте свою статистику.

Пам’ятайте, що ви завжди можете покластися на SOS CREDIT і зробити запит по мікропозик.  Ми допоможемо вам позбавитися від зайвого вантажу.  Ви можете взяти кредит онлайн без відвідування банку клієнтами саме у нас вже зараз.