Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит не виходячи з дому

 1. Чому люди віддають перевагу онлайн-кредитування
 2. Чи можна взяти кредит на картку не виходячи з дому
 3. Вигідні умови для отримання коштів
 4. Як можна отримати кредит на картку, не виходячи з дому в SOS CREDIT
 5. Як повернути гроші
 6. Популярні питання

Привід, за котрим людині знадобилися додаткові гроші до зарплати може бути будь-яким. Наприклад, потрібно купити квиток на поїзд або ж сходити на прийом до лікаря. Банк займається видачею більш глобальних сум, здійснюючи запит із кредитної історії клієнта, довідки з місця роботи та інших свідоцтв.  Для цього знадобиться витратити час, тому, якщо ситуація екстрена і часу на те, аби відкласти її рішення на потім, нема — можна взяти кредит, не виходячи з дому.

Чому люди віддають перевагу онлайн-кредитування

Так як галузь мікрокредитування останні роки стала активно розвиватися — клієнти мають з чого обирати. Можна отримати бажану суму і навіть, якщо у клієнта зіпсована кредитна історія, у нього немає постійного прибутку, він оформлений неофіційно. Більше того, такі кредити частіше за все цілодобові — це швидкі кредити. 

Інші види швидких кредитів:

 1. цілодобовий кредит;
 2. безвідсотковий кредит;
 3. без довідки про доходи;
 4. без фото паспорта.

Можливість взяти кредит на картку, не виходячи з дому, дає можливість суттєво економити час та займатися іншими справами.

Чи можна взяти кредит на картку не виходячи з дому

Сучасні технології вплинули і на фінансову систему України, завдяки чому процедура оформлення кредитів стала значно простішою. Тепер абсолютно немає приводу для того, аби відвідувати офіс компанії, яка надає вам послуги — все вирішується на віддаленій основі.  Розрахунок не готівкою, а на картку позичальника. Вся комунікація з МФО відбувається через офіційний сайт — включаючи і погашення кредиту.  Серед компаній, які надають послуги подібним чином, є і SOS CREDIT.

Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT

 1. Програма Лояльності для постійних клієнтів;
 2. компанія на постійній основі проводить розіграші;
 3. схвалення заявок студентам та пенсіонерам;
 4. для повернення кредиту передбачено відразу кілька способів.

Вигідні умови для отримання коштів

Вид Кредит онлайн
Процентна ставка Від 0,01%
Допустима сума для новачків До 10 000 гривень
Допустима сумма для повторних клиентів До 15 000 гривень
Мінімальний вік позивача Від 18 років
Документи для подачі заявки Паспорт та ІПН

Як можна отримати кредит на картку, не виходячи з дому в SOS CREDIT

Для цього вам потрібен вихід в інтернет, аби можна було здійснити реєстрацію Особистого Кабінету клієнта. З цією метою необхідно буде вказати свій контактний номер та  адресу електронної пошти. Ця інформація знадобиться надалі для входу в нього і проведення різних операцій за кредитом.  За часом реєстрація займає не більше 20 хвилин. Завдяки наявності скорингової системи обробка заявки відбувається автоматично, після схвалення якої гроші відразу ж потрапляють на картку, яку теж буде необхідно прикріпити до Особистого Кабінету.

Після погашення першого кредиту клієнту присвоюється 1-й рівень Програми Лояльності, за яку він отримує знижку розміром 5%.  Максимальна кількість таких рівнів — 8, і знижка тоді буде досягати цілих -50%.  Це вигідна пропозиція для тих, кому потрібні гроші на картку, не виходячи з дому.

Кредит не виходячи з дому

Як повернути гроші

Важливо звертати увагу на терміни погашення кредиту, так як несвоєчасне його погашення тягне за собою негативний вплив на кредитну історію.  Найзручніше повертати гроші саме через Особистий Кабінет, тому що цей варіант не передбачає за собою додаткову комісію за надані послуги.  Крім цього, можна скористатися терміналом, звернутися до каси найближчого банку або Укрпошти.  Зверніть увагу, що зарахування через касу або термінал відбувається до 3-х днів, тому погашати таким способом потрібно заздалегідь.

Популярні питання

Ми розуміємо, що у наших клієнтів можуть виникати питання стосовно роботи сервісу — тим більше, у новачків, тому зібрали відповіді на найпопулярніші серед них.

Хто може отримати позику без відмови

Наша команда — звичайні люди, котрі розуміють, що потреба в грошах може виникнути у кожного. Тому ми не виключаємо позичальників, які можуть працювати на даний момент неофіційно або ж, наприклад, у них погана кредитна історія, але вони готові виправитися.

Таким чином, наші клієнти:

 1. безробітні;
 2. без офіційного оформлення;
 3. пенсіонери;
 4. студенти від 18 років;
 5. мами, котрі перебувають в декреті;
 6. люди з поганою кредитною історією;
 7. військовослужбовці.

Де і як повернути позику

Повернути так само легко, як і отримати кредит на картку, не виходячи з дому.  Ви можете зробити все через картку в Особистому Кабінеті на нашому офіційному сайті. Якщо ви опинилися на вулиці і згадали, що вже настав час погашати кредит — скористайтеся будь-яким найближчим терміналом, відділенням банку або Укрпошти.

Кредит не виходячи з дому

Як відбувається видача грошей на картку не виходячи з дому

Для цього відразу на сайті можна за допомогою Калькулятора розрахувати суму для погашення та терміни. Потім реєструєте Особистий Кабінет, аби оформити заявку. Як тільки вона буде схвалена — підписуєте документи, отримуєте на картку гроші, після чого можете їх витрачати на свій розсуд.  Перше звернення забирає трохи більше часу через оформлення Особистого Кабінету, але при подачі, наприклад, другої заявки клієнт витрачає до 5 хвилин.

Що робити, якщо кредитна історія зіпсована

Перш за все, не панікувати, бо є МФО, що готові працювати із клієнтами, у яких склалася відповідна ситуація — SOS CREDIT одна з них.  Якщо в майбутньому ви хочете звернутися за банківським кредитом, то тоді потрібно довести свою дієздатність — погашати мікрокредити. Саме тому потрібно повертати кредит, оформлений в МФО, вчасно або навіть заздалегідь обумовлених термінів.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.