Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Кредит не виходячи з дому

 1. Чому люди віддають перевагу онлайн-кредитування
 2. Чи можна взяти кредит на картку не виходячи з дому
 3. Вигідні умови для отримання коштів
 4. Як можна отримати кредит на картку, не виходячи з дому в SOS CREDIT
 5. Як повернути гроші
 6. Популярні питання

Привід, за котрим людині знадобилися додаткові гроші до зарплати може бути будь-яким. Наприклад, потрібно купити квиток на поїзд або ж сходити на прийом до лікаря. Банк займається видачею більш глобальних сум, здійснюючи запит із кредитної історії клієнта, довідки з місця роботи та інших свідоцтв.  Для цього знадобиться витратити час, тому, якщо ситуація екстрена і часу на те, аби відкласти її рішення на потім, нема — можна взяти кредит, не виходячи з дому.

Чому люди віддають перевагу онлайн-кредитування

Так як галузь мікрокредитування останні роки стала активно розвиватися — клієнти мають з чого обирати. Можна отримати бажану суму і навіть, якщо у клієнта зіпсована кредитна історія, у нього немає постійного прибутку, він оформлений неофіційно. Більше того, такі кредити частіше за все цілодобові — це швидкі кредити. 

Інші види швидких кредитів:

 1. цілодобовий кредит;
 2. безвідсотковий кредит;
 3. без довідки про доходи;
 4. без фото паспорта.

Можливість взяти кредит на картку, не виходячи з дому, дає можливість суттєво економити час та займатися іншими справами.

Чи можна взяти кредит на картку не виходячи з дому

Сучасні технології вплинули і на фінансову систему України, завдяки чому процедура оформлення кредитів стала значно простішою. Тепер абсолютно немає приводу для того, аби відвідувати офіс компанії, яка надає вам послуги — все вирішується на віддаленій основі.  Розрахунок не готівкою, а на картку позичальника. Вся комунікація з МФО відбувається через офіційний сайт — включаючи і погашення кредиту.  Серед компаній, які надають послуги подібним чином, є і SOS CREDIT.

Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT

 1. Програма Лояльності для постійних клієнтів;
 2. компанія на постійній основі проводить розіграші;
 3. схвалення заявок студентам та пенсіонерам;
 4. для повернення кредиту передбачено відразу кілька способів.

Вигідні умови для отримання коштів

Вид Кредит онлайн
Процентна ставка Від 0, 01%
Допустима сума для новачків До 10 000 гривень
Допустима сумма для повторних клиентів До 15 000 гривень
Мінімальний вік позивача Від 18 років
Документи для подачі заявки Паспорт та ІПН

Як можна отримати кредит на картку, не виходячи з дому в SOS CREDIT

Для цього вам потрібен вихід в інтернет, аби можна було здійснити реєстрацію Особистого Кабінету клієнта. З цією метою необхідно буде вказати свій контактний номер та  адресу електронної пошти. Ця інформація знадобиться надалі для входу в нього і проведення різних операцій за кредитом.  За часом реєстрація займає не більше 20 хвилин. Завдяки наявності скорингової системи обробка заявки відбувається автоматично, після схвалення якої гроші відразу ж потрапляють на картку, яку теж буде необхідно прикріпити до Особистого Кабінету.

Після погашення першого кредиту клієнту присвоюється 1-й рівень Програми Лояльності, за яку він отримує знижку розміром 5%.  Максимальна кількість таких рівнів — 8, і знижка тоді буде досягати цілих -50%.  Це вигідна пропозиція для тих, кому потрібні гроші на картку, не виходячи з дому.

Кредит не виходячи з дому

Як повернути гроші

Важливо звертати увагу на терміни погашення кредиту, так як несвоєчасне його погашення тягне за собою негативний вплив на кредитну історію.  Найзручніше повертати гроші саме через Особистий Кабінет, тому що цей варіант не передбачає за собою додаткову комісію за надані послуги.  Крім цього, можна скористатися терміналом, звернутися до каси найближчого банку або Укрпошти.  Зверніть увагу, що зарахування через касу або термінал відбувається до 3-х днів, тому погашати таким способом потрібно заздалегідь.

Популярні питання

Ми розуміємо, що у наших клієнтів можуть виникати питання стосовно роботи сервісу — тим більше, у новачків, тому зібрали відповіді на найпопулярніші серед них.

Хто може отримати позику без відмови

Наша команда — звичайні люди, котрі розуміють, що потреба в грошах може виникнути у кожного. Тому ми не виключаємо позичальників, які можуть працювати на даний момент неофіційно або ж, наприклад, у них погана кредитна історія, але вони готові виправитися.

Таким чином, наші клієнти:

 1. безробітні;
 2. без офіційного оформлення;
 3. пенсіонери;
 4. студенти від 18 років;
 5. мами, котрі перебувають в декреті;
 6. люди з поганою кредитною історією;
 7. військовослужбовці.

Де і як повернути позику

Повернути так само легко, як і отримати кредит на картку, не виходячи з дому.  Ви можете зробити все через картку в Особистому Кабінеті на нашому офіційному сайті. Якщо ви опинилися на вулиці і згадали, що вже настав час погашати кредит — скористайтеся будь-яким найближчим терміналом, відділенням банку або Укрпошти.

Кредит не виходячи з дому

Як відбувається видача грошей на картку не виходячи з дому

Для цього відразу на сайті можна за допомогою Калькулятора розрахувати суму для погашення та терміни. Потім реєструєте Особистий Кабінет, аби оформити заявку. Як тільки вона буде схвалена — підписуєте документи, отримуєте на картку гроші, після чого можете їх витрачати на свій розсуд.  Перше звернення забирає трохи більше часу через оформлення Особистого Кабінету, але при подачі, наприклад, другої заявки клієнт витрачає до 5 хвилин.

Що робити, якщо кредитна історія зіпсована

Перш за все, не панікувати, бо є МФО, що готові працювати із клієнтами, у яких склалася відповідна ситуація — SOS CREDIT одна з них.  Якщо в майбутньому ви хочете звернутися за банківським кредитом, то тоді потрібно довести свою дієздатність — погашати мікрокредити. Саме тому потрібно повертати кредит, оформлений в МФО, вчасно або навіть заздалегідь обумовлених термінів.