Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит онлайн на картку без дзвінків в Україні

 1. Умови отримання кредиту без дзвінків
 2. Як взяти кредит онлайн на карту без дзвінків від оператора
 3. Переваги кредиту без дзвінків в Україні
 4. Як повернути гроші без поїздки в МФО?
 5. Популярні питання

Кожен з нас прагне тримати під контролем свої доходи та витрати, але форс-мажорні обставини вносять корективи навіть в ідеальні плани. Кредит онлайн на карту без дзвінків від оператора – чудовий спосіб отримати у борг швидко та без зайвих питань. При оформленні банківського кредиту у 70% випадків співробітники телефонують родичам або колегам позичальника, щоб з’ясувати статус й платоспроможність клієнта. Погодьтеся, не кожен планує розповідати сім’ї або друзям про свої фінансові плани. Більш лояльні банки до тих клієнтів, у яких є депозит або вони отримують тут зарплату.

Отримання грошей без відмови цілодобово та без зайвих розпитувань можливе при співпраці з МФО (мікрофінансовою компанією). На відміну від банківської організації, тут приймають рішення швидко, без довідок та поручителів. Замовлена ​​сума буде перерахована на картку.

Умови отримання кредиту без дзвінків

Навіть якщо у позичальника зіпсована кредитна історія, є заборгованості в інших місцях, немає прописки та є інші обтяжливі фактори, можна отримати гроші у МФО, дотримуючись наступних умов:

 • вік від 18 років;
 • проживання на території України, не у Криму й не на території АТО;
 • наявність паспорта або id-карти та ІПН. По досягненню 25 та 45 років у паспорт повинні бути вклеєні фото, що відповідають віку. В іншому випадку документ вважається недійсним;
 • мати платіжну карту будь-якого українського банку та мобільний номер телефону.

Можна заздалегідь зробити сканкопії документів та зберігати їх у мобільному пристрої.

Максимальна сума від 500 гривень до 15 000 гривень
Форма видачі кредит онлайн на карту
Вік від 18 років
Відсоткова ставка від 0% до 1,6% на день
Пролонгація до 30 днів
Строки кредитування від 1 до 30 днів

Як взяти кредит онлайн на карту без дзвінків від оператора

Оформлення та отримання мікрозайму – процедура, що майже ідентична  у різних мікрокредитних компаніях.

  • Перед тим як оформити займ, розрахуйте за допомогою кредитного калькулятора суму, яку необхідно повернути.
  • Якщо всі умови вас влаштовують, пройдіть авторизацію на сайті. Використовуйте чинну електронну пошту та складний пароль
  • Заповніть анкету без помилок, не спотворюючи реальні факти.
  • Якщо система просить надати сканкопії документів, завантажте їх. Переконайтеся, що вони чіткі, інакше сервіс може відмовити у виплаті.
  • Дочекайтеся рішення системи. У разі позитивного вердикту, прочитайте кредитний договір та поставте позначку про угоду.

Після розгляду та затвердження, узгоджена сума буде зарахована на карту. Якщо вам не схвалено кредит, перевірте анкету, почекайте добу, та подайте заявку знову.

Кредит онлайн на картку без дзвінків в Україні

Переваги кредиту без дзвінків в Україні

Отримати кредит онлайн без дзвінків можна цілодобово, з будь-якого куточка України.
Переваги оформлення кредиту у SOSCredit:

   1. Мінімум документів. Тільки паспорт та код.
   2. Без дзвінків оператора, поручителів, довідок, застави, комісії.
   3. Миттєвий переказ на карту.
   4. Фіксована сума у національній валюті без прив’язки до курсу.

Як повернути гроші без поїздки до МФО?

Сплатити взятий мікрозайм необхідно в обумовлені терміни, в іншому випадку позичальника чекає прострочення, штраф та зіпсована репутація. Обирайте зручний спосіб:

 • Особистий кабінет. Авторизуйтесь на сайті та переведіть суму кредиту + відсотки з платіжної картки, зазначеної на сайті
 • Інтернет-банкінг. Авторизуйтесь у платіжній системі банку, що вас обслуговує. Сплатіть кредит, вказавши всі реквізити та повне призначення платежу.
 • Каса банку. Покажіть касиру кредитний договір з реквізитами, внесіть суму для погашення.
 • Термінал. Вкажіть при переказі грошей суму, призначення, ПІБ.

Після здійснення платежу будь-яким способом збережіть чек або документ, що підтверджує оплату. Чим раніше ви повернете кредит, тим нижчим буде відсоток.

Кредит онлайн на картку без дзвінків в Україні

Популярні питання

Чи можна подовжити користування кредитними грошима без штрафу та прострочення?

Так, якщо оформити пролонгацію на 7,15 або 30 днів. Щоб скористатися послугою, сплатіть відсотки по кредиту.

Хто може отримати кредит без дзвінків та перевірок?

Послуги МФО доступні тим людям, яким часто відмовляють у банках:

 • студентам;
 • пенсіонерам;
 • громадянам, що працюють неофіційно;
 • українцям з судимістю;
 • мамам у декреті;
 • людям з обмеженими можливостями;
 • безробітним;
 • військовим;
 • українцям без прописки.

Як швидко можна отримати гроші?

З моменту подачі заявки до виведення грошей на картку минає не більше 20 хвилин. Отримати швидкий кредит можна на різні потреби, МФО не вимагає звіту, куди були витрачені фінанси.

Інші види швидких кредитів:

 • цілодобовий кредит;
 • безвідсотковий кредит;
 • без довідки про доходи;
 • без фото паспорта.

Як дізнатися рішення по заявці на кредит?

Після обробки заявки, рішення прийде у вигляді СМС.

На карту якого банку можна оформити кредит?

Щоб гарантовано отримати кредит онлайн без дзвінків з поганою кредитною історією, платіжний інструмент повинен відповідати вказаним вимогам:

 • Працювати на платіжній системі VISA або MasterCard.
 • Бути з позитивним залишком. При верифікації система заблокує 1 грн для перевірки інформації.
 • До дати перевипуску ще мінімум 6 місяців.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.