Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит онлайн без електронної пошти

 1. Як взяти кредит онлайн без електронної пошти
 2. Які документи потрібні щоб взяти кредит на картку без емейла
 3. Умови отримання грошей від SOS CREDIT
 4. Як оформити кредит онлайн без електронної пошти
 5. Способи повернення грошей
 6. Популярні питання

У більшості випадків, аби отримати кредит через інтернет позичальникові необхідно ввести адресу своєї електронної пошти.  Але не всі громадяни України використовують емайл або ж вони його створювали, але забули пароль до нього і тепер не мають доступу.  Як же бути в разі, коли кредит знадобився терміново, а створити нову поштову скриньку ви не маєте можливості?  Вихід є.  Досить мати мобільний телефон — електронна пошта не знадобиться.  Зверніться до мікрофінансову компанії.

Як взяти кредит онлайн без електронної пошти

Деякі МФО надають подібні послуги і до них відноситься SOS CREDIT.  Рекомендуємо оформити позику на, дійсно, вигідних умовах.  На сервіс цілодобовий.

Які документи потрібні щоб взяти кредит на картку без емейла

Для цього знадобиться мінімальний пакет документів: паспорт або ж id-картка та ідентифікаційний код — свідоцтва вашої особистості.  Вам буде необхідно прикріпити їхні фото або скан-копію.  Для надання послуг ми не робимо запит довідки про доходи та не перевіряємо кредитну історію позичальника.

Умови отримання грошей від SOS CREDIT

Для того, щоб взяти кредит онлайн без електронної пошти не потрібно буде лишати заставу.  Ми працюємо на довірливій основі зі своїми клієнтами.

Максимальна сума від 500 гривень до 15 000 гривень
Розрахунок Не готівкою — на картку
Вік Від 18 років
Ставка у відсотках Від 0,01% 
Пролонгація До 30 днів
Терміни кредитування Від 1 до 30 днів
Разгляд заявки До 20 хвилин під час першого звернення;

майже миттєво під час повторного.

Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT:

 1. Без зайвих документів: тільки паспорт і ідентифікаційний код.
 2. Скористатися послугами можна з будь-якої точки світу. Головне, аби ви були громадянином України і мали карту одного з банків країни.
 3. Сервіс цілодобовий, тому гроші надійдуть всього за кілька хвилин після оформлення кредиту.
 4. Без поручителів.
 5. З 18 років.

Як оформити кредит онлайн без електронної пошти

Оформлення заявки відбувається досить швидко — до 20 хвилин, якщо людина звертається вперше.  При повторному операція відбувається майже миттєво, так як система буде зберігати всю необхідну інформацію для прийняття рішення в своїй базі.  Потім клієнтові слід підписати договір і отримати гроші, які надходять на його банківську картку, яку він закріпив в Особистому Кабінеті.

Весь процес оформлення відбувається на віддаленій основі — через інтернет, для приїзду в офіс немає необхідності.

Інші види швидких кредитів:

 1. цілодобовий кредит;
 2. безвідсотковий кредит;
 3. без довідки про доходи.

Способи повернення грошей

Перш за все, обов’язково слід звертати увагу на термін повернення суми, яка була надана.  Для того, щоб ваша кредитна історія була задовільною, це варто робити вчасно.

Найзручніше погасити кредит онлайн без електронної пошти за допомогою Особистого Кабінету, тому що ця процедура не передбачає собою комісію. Також є варіант зробити це за допомогою терміналу, в касі будь-якого банку України або Укрпошти.  Варто враховувати, що на рахунок вони надійдуть не відразу, а за кілька днів, тому краще погашати кредит заздалегідь.  Можна оформити пролонгацію, аби продовжити термін кредитування.

Кредит онлайн без електронної пошти

Популярні питання

Хто може отримати позику без відмови

У SOS CREDIT оформити кредит онлайн без електронної пошти може будь-хто — у нас немає рейтингу, за яким ми визначаємо, з ким будемо співпрацювати.  Головне, аби вам виповнилося повних 18 років і ви були громадянином України.  Серед наших клієнтів:

 1. студенты;
 2. пенсіонери;
 3. особи, які раніше були судимі;
 4. особи без офіційного працевлаштування;
 5. особи з обмеженими можливостями;
 6. особи з поганою кредитною історією;
 7. безробітні;
 8. військовослужбовці.

Як дізнатися рішення по заявці на кредит

Всі, хто оформляє кредит на картку без емейла в SOS CREDIT, отримують повідомлення на контактні дані, які вони залишають при реєстрації Особистого Кабінету.  Також вся інформація міститься в самому Особистому Кабінеті.

Кредит онлайн без електронної пошти

На картку якого банку можна оформити кредит

Для цього підійде картка будь-якого банку нашої країни.

Що робити, якщо кредитна історія зіпсована

Якщо ви хочете взяти гроші в кредит без електронної пошти, маючи зіпсовану кредитну історію, то наша компанія готова допомогти вам.  Більш того, вчасно погасивши мікропозику у нас, можна виправитися в очах банків, які в подальшому зможуть забезпечити вас сумою для більш глобальних потреб.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.