Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Кредит онлайн із “чорним списком”

 1. Як можна поправити ситуацію, потрапивши в “чорний список”
 2. Терміново потрібен кредит з поганою історією: що робити
 3. Вигідні умови для отримання кредиту на карту
 4. Як можна взяти кредит онлайн якщо ти в чорному списку
 5. Як повернути гроші
 6. Популярні питання

Чорний список є документом закритого користування. Про те, як він формується знають лише співробітники певного банку і ніхто інший. В цій інформацій важливо розумітися.

Приміром, треба звертати особливу увагу на графік виплат, на які ви погодилися під час оформлення банківського кредиту. Ви можете щомісячно вносити рівні суми — це ануїтет або ж це будуть диференційовані платежі — тоді треба основний борг ділити на рівноцінні частини, що пропорційні терміну терміну кредитування. 

Якщо клієнт порушив умови договору, то він потрапляє в цей самий чорний список, чим негативно впливає на свою кредитну історію. Надалі банки можуть відмовлятися надавати йому послуги, але ось МФО готові працювати з такими громадянами, а SOS CREDIT до них максимально лояльний.

Як можна поправити ситуацію, потрапивши в “чорний список”

Важливо пам’ятати, що якщо ви вчасно закриваєте позику, що був узятий в МФО, то це вже один з хороших способів направити кредитну історію в позитивне русло. Найголовніше — робити виплати справно, в зазначений термін.

Якщо попадання в чорний список банків – не ваша провина, ви можете:

 1. подати заяву в поліцію внаслідок шахрайських дій з вашою особистою інформацією. Якщо кредит був оформлений не вами, то і погашати борги по ньому ви не повинні.
 2. Зв’язатися з бюро кредитної історії, щоб відредагувати усі погрішності. Вам треба буде подати заяву та вказати про їх наявність. Зробіть копії документів, що зможуть це підтвердити. Після цього бюро зв’яжеться з банком для того, щоб отримати достовірні дані і відредагувати їх. Вся процедура відбувається впродовж 15 днів.

Терміново потрібен кредит з поганою історією: що робити

Для цього і існують МФО. До недавнього часу взяти кредит у банку не ставало особливою проблемою — це було украй доступно. Особливою активністю користувалася позика невеликої суми — на придбання холодильника або ж іншої побутової техніки, як приклад. У результаті, сталося так, що у великої кількості людей з’явилися кредитні зобов’язання, які їм далеко не завжди виходило улагодити.

Тому тепер, щоб оформити кредит треба ще гарненько постаратися. Перед тим, як надати необхідну суму відбувається ретельна перевірка інформації про людину. І причин для того, щоб співпраця не відбулася у банків може виникнути багато. Але ви можете отримати кредит онлайн з чорним списком в SOS Credit на максимально вигідних умовах. Для цього знадобиться лише паспорт і ИНН.

Вигідні умови для отримання кредиту на карту

Ми регулярно працюємо над тим, щоб клієнтам було як можна вигідніше взяти позику у нас.

З якого віку з 18 років  
Проценти від 0,01% до 3% на день
Скільки перша позика 500 гривень – 10 000 тис гривень
Скільки повторна позика 500 гривень – 15 000 тис гривен ь
Терміни кредитования від 1 до 30 днів
Скільки розглядається заявка не більше 20 хв/ миттєво
Що треба, аби оформити громадянство України, паспорт, ІПН, мобільний телефон
Как отримати гроші банківська карта
Як погасити каса відділення банка, термінал, сайт МФО, інтернет – банкінг

Одно з головних наших переваг полягає в тому, що необхідна сума поступає людині на карту. Йому не треба витрачати час розмови з банківськими працівниками та очікуванням у вічних чергах, сидячи у відділенні. Ця дійсно вигідна пропозиція — кредит для людей в чорному списку від SOS CREDIT. До того ж, він цілодобовий.

Онлайн кредити надаються:

 1. без довідки про доходи;
 2. цілодобово;
 3. без застави;
 4. без поручителів.

Кредит онлайн із "чорним списком"

Як можна взяти кредит онлайн якщо ти в чорному списку

Пам’ятайте, що навіть найвідповідальніший платник може через неувагу забути про майбутній платіж — людський чинник ще ніхто не відміняв. Ось тільки погано те, що погана кредитна історія йому вже нараховується.

Так, рано чи пізно людина згадує про те, що йому необхідно зробити і гасить його, ось тільки його рейтинг вже зіпсований, що і стає досить значимою причиною, щоб банк відмовив йому.

Навіть якщо з часом заборгованість погашається, інформація про прострочення і застосовувані до боржника штрафні санкції — вагома причина відмовити у фінансовій допомозі надалі. Наступний раз, якщо вам терміново знадобляться гроші — ви отримаєте відмову. Але на допомогу прийде мікрофінансова компанія SOS CREDIT, що надасть вам необхідну суму швидко — будьте впевнені.

Як повернути гроші

Якщо ви забули як погасити кредит або ж у вас виникли інші питання, то ми рекомендуємо відразу ж звертатися в службу підтримки, яка допоможе вирішити їх в найкоротші терміни : support@sos – credit.com.ua.

Погасити кредит можна:

 1. у Особистому Кабінеті. Для цього знадобиться ваш пароль і логін. Також для успішної реєстрації потрібний доступ до номера телефону. Без комісії.
 2. Термінал Приватбанку, в касі будь-якого банку країни або ж у відділенні Укрпошти. При собі вам треба мати номер договору і достатню кількість грошей. Комісія є присутньою.

Популярні питання

Хто може отримати позику без відмови

Ми намагаємося допомогти як можна більшому кількості тих, що бажають. Ви отримаєте кредит на карту – чорний список для SOS CREDIT не перешкода.

Серед наших клієнтів:

 1. пенсіонери;
 2. студенти;
 3. клієнти, у яких немає офіційного працевлаштування;
 4. клієнти, які не працюють на сьогодні;
 5. ті, хто не може надати поручителів.

Кредит онлайн із "чорним списком"

Терміни по оформленню кредиту для людей в чорному списку

Оформлення відбувається не більше 20 хвилин, а при повторному зверненні електронна заявка розглядається і приймається рішення миттєво. Видаємо кредит ми на 7, 15 або ж 30 днів. І все це без прихованих відсотків.

Причини появи прострочення

Не має значення, чи хочете ви взяти кредит онлайн, якщо в чорному списку вперше або ж вже який раз: банки відносяться до таких клієнтів упереджено.

 1. Найбуденніша причина прострочення полягає саме у фінансових труднощах людини. Приміром, підскочив курс долара, ціни виросли, а у тебе сім’я і діти, яких треба забезпечувати. Таким чином, погашення кредиту йде на другий план. І таку людину можна зрозуміти.
 2. Трапляються і помилки самого банку. Тут важливо помітити її і відразу ж зробити відповідну заяву. 

Як поліпшити погану КІ

Вірним рішенням звертатиметься наступного разу в МФО, оформити позику і стабільно погашати її. Таким чином ви покажете свою сумлінність. 

Компанії з мікрокредитування пропонують прості та вигідні умови для співпраці, тому вам вдасться виправити кредитну історію набагато швидше.