Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит онлайн з автоматичним рішенням

 1. Плюси і мінуси автоматичного схвалення кредитів
 2. Основні умови кредитів від SOS CREDIT
 3. На підставі яких чинників видають кредит онлайн автоматом
 4. Як оформити заявку на автоматичний кредит онлайн
 5. Популярні питання

Якщо кошти знадобилися терміново і немає часу відвідувати офіс банківської установи для подачі документів і тривалих очікувань, досить подати заявку на кредит до сервісу SOS Credit.  Тут можна отримати кредит онлайн автоматом і кошти надійдуть на картку через 5 хвилин після подачі заявки.

Плюси і мінуси автоматичного схвалення кредитів

Плюсів автоматичного схвалення позики безліч, серед них варто виділити:

 • швидку обробку заявки;
 • миттєве перерахування грошей на карту після перевірки заявки;
 • мінімум вимог до позичальника, адже головна мета — видати позику швидко.

Серед мінусів можна виділити лише:

 • великий штраф за прострочення позики;
 • схвалення може бути не швидким через повільне підключення до Інтернету.

Можна побачити, що плюсів кредиту автоматом на картку безліч, та й мінусів не особливо багато, тому можна із упевненістю подавати заявку на позику.

Основні умови кредитів від SOS CREDIT

Кредит у сервісі можна взяти на самих лояльних умовах, тут клієнт зможе отримати кредит на будь-яку суму за індивідуальним побажанням, а для перевірки процентної ставки досить буде скористатися онлайн-калькулятором.

Вік клиєнта від 18-ти років
Процентна ставка від 0,01% 
Термін кредитування до 30-ти днів
Сума першої позики до 10 000 гривень
Максимальна сума кредиту 15 000 гривень
Вимоги ідентифікаційный код, посвідчення особистості (паспорт або ж id-картка)
Спосіб отримання на картку будь-якого банка України
Кредитна історія не важлива

Клієнту достатньо визначиться із сумою і періодом кредитування, подати заявку і отримати кошти на вигідних умовах.

На підставі яких чинників видають кредит онлайн автоматом

Сервіс відноситься до клієнтів лояльно, але аби отримати кредит онлайн з автоматичним рішенням, потрібно бути уважним. Схвалення можна отримати у таких випадках:

 • якщо позичальник надав всі документи;
 • заповнив заявку на кредит без пропусків і помилок;
 • прив’язав персональну банківську картку до особистого кабінету.

Досить мати лише основні документи, не допускати помилок і бути готовим отримати кредит на карту миттєво.

Як оформити заявку на автоматичний кредит онлайн

Щоб оформити кредит онлайн автоматично, необхідно:

 1. увійти на сайт кредитної компанії;
 2. вказати бажану суму та період кредитування;
 3. пройти реєстрацію і прив’язати картку українського банку до аккаунту;
 4. відправити заявку з відповідями на питання;
 5. почекати рішення і підписати договір щодо позики;
 6. отримати гроші автоматом.

У даному випадку, позичальникові не доведеться довго чекати рішення за позикою, а гроші прийдуть відразу, як тільки заявка буде перевірена. Вся процедура не відніме й 20-ти хвилин часу, а звертатися  до МФО можна цілодобово і з будь-якого регіону країни.

Кредит онлайн з автоматичним рішенням

Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT

 • Серед переваг оформлення кредиту в сервісі, варто виділити кілька:
 1. моментальне зарахування кредитних коштів, де позичальникові не доведеться:
 2. відвідувати офіс компанії;
 3. довго чекати рішення по позиці;
 4. чекати нарахувань на картку.
 • мінімум вимог, де досить мати:
 1. код платника податків;
 2. посвідчення особи;
 3. банківську картку.
 • видача позики на будь-які потреби як:
 1. оплата комунальних послуг;
 2. несподівана покупка;
 3. оплата медичних послуг;
 4. термінова поїздка.

Сервіс має безліч переваг, тому клієнт може без сумнівів відразу ж подавати заявку на розгляд і отримати потрібну суму автоматом.

Популярні питання

У кожного позичальника, який вирішив оформити кредит, під час процедури можуть виникнути питання. Працівники сервісу готові відповісти на всі питання у чат-боті, віконце якого можна знайти у правому кутку знизу на сайті, за телефоном або за електронною поштою.

Як повернути мікропозику, підтверджену роботом?

Мікрокредит повертається будь-яким зручним для позичальника способом, це може бути погашення:

 • через термінал;
 • у особистому акаунті;
 • через касу банку;
 • через Укрпошту.

За клієнтом закріплюється право вибору будь-якого із представлених варіантів, важливо лише вносити оплату вчасно і враховувати комісію банку та терміналу.

Кредит онлайн з автоматичним рішенням

Що буде якщо не своєчасно погасити кредит?

Якщо не сплатити кредит, людина може потрапити в борги. Спочатку сервіс буде попереджати про прострочення, потім випише штраф, пеню і може навіть подати до суду.  Аби такого не сталося, варто підключити послугу пролонгації.

Як дізнатися рішення по заявці на кредит?

Дізнатися рішення за заявкою на кредит не важко, воно прийде позичальникові або на електронну пошту, або у вигляді повідомлення на телефон. Клієнт відразу дізнається рішення за заявкою, адже це відбувається моментально, після того як він відправить її на перевірку.

Можна оформити більше одного кредиту відразу?

Ні, позичальник може оформити наступну позику тільки у тому випадку, якщо погасить попередню.  Важливо переконатися в оплаті позики і тільки тоді подавати заявку на наступний кредит, аби не отримати прострочення і відмову.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.