Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит онлайн по паспорту

 1. Як оформити кредит за паспортом без довідок
 2. Чому МФО можуть просити фотографії з паспортом та ІПН
 3. Вигідні умови для отримання кредиту
 4. Як взяти кредит за паспортом онлайн на картку
 5. Як повернути гроші
 6. Популярні питання

Для того, аби отримати банківський кредит знадобиться зібрати певний пакет документів, без якого вам навідріз відмовлять надавати послуги.  Не завжди у позичальника є час на це, тому що від форс-мажору ніхто не застрахований.  Або ж людина працевлаштована неофіційно і, відповідно, довідку про доходи їй взяти ніде.  Простіше звернутися до МФО, які видають кредити за наявності звичайного або id-паспорта, а також ідентифікаційного коду.  Що стосується закордонного паспорта, за його даними запит не надається.

Як оформити кредит за паспортом без довідок

Подаючи онлайн заявку в мікрофінансову компанію, у вас на руках буде сума до 15 000 грн за лічені хвилини.  Найчастіше, максимальна сума для повторних саме така, нові клієнти можуть взяти кредит за паспортом до 10 000 грн.

Більшість мікрофінансових компаній надають свої послуги онлайн.  Таким чином, клієнт отримає гроші на картку протягом 20 хвилин.  Оформляється заявка на сайті, після чого вона отримує позитивну або ж негативну відповідь.  Розрахунок не готівкою — на картку, що робить послугу ще зручніше.

Чому МФО можуть просити фотографії з паспортом та ІПН

Мікрофінансові компанії відрізняються злагодженістю своєї роботи, але на даний момент залишається основна складність — визначити особистість людини.  Так як процедура подачі заявки відбувається онлайн, то кредитор не може бути на 100% впевнений, що перед ним не шахрай.

З моменту появи МФО в Україні збільшилися випадки, коли громадяни намагалися оформити кредит за чужими документами.  Таким чином, компанія-кредитор несе фінансові збитки, а у звичайних громадян з’являються проблеми через те, що їх документами нахабно скористалися.  Саме тому фото з паспортом та ІПН — являється засобом безпеки.  З їхньою допомогою вдається ідентифікувати особу позичальника, а ви ж зможете взяти кредит онлайн за паспортом.

Вигідні умови для отримання кредиту

Мнімальна сума видачі До 10 000 гривень 
Максимальна сума видачі До 15 000 гривень
Форма надання послуг Онлайн на картку
Вік Від 18 років
Ставка в процентах Від 0,01% 
Можливість пролонгації Продовження терміну кредитування на 7,15 чи 30 днів
Тривалість кредитування До 30 днів

Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT:

 1. Ми працюємо цілодобово.
 2. Перший кредит під 0%.
 3. Наші клієнти від студентів до пенсіонерів.
 4. Якщо клієнт не встигає повернути кредит, то він може його продовжити.

Як взяти кредит за паспортом онлайн на картку

Кредит в SOS CREDIT оформляється за все в кілька кроків:

 1. реєструєте Особистий Кабінет на офіційному сайті — вносите тільки дійсні дані, аби отримати швидку та позитивну відповідь;
 2. визначте точну суму та дату повернення — для цього є Кредитний Калькулятор;
 3. чекаєте рішення;
 4. підпишіть документи;
 5. кредит перераховується на картку, яку ви вкажете при оформленні Особистого Кабінету.

Кредит онлайн по паспорту

Можливості оформлення кредиту:

 1. без довідки про доходи;
 2. для неофіційно працевлаштованих;
 3. без посередників;
 4. не виходячи з будинку;
 5. без відсотків.

Як повернути гроші

Зробити цей так само просто, як і оформити кредит за паспортом без довідок.  Ми пропонуємо клієнтам відразу кілька способів, аби кожен міг підібрати найбільш зручний для себе.

 1. Зайдіть в свій аккаунт через логін і пароль — зробіть це в Особистому Кабінеті.  Необхідно ввести номер телефону, який ви використовували для реєстрації, аби авторизація пройшла успішно.
 2. Використовуйте платіжний термінал Приватбанку або інших мереж.  Вони розташовані в супермаркетах, торгових центрах, в деяких аптеках.
 3. Зверніться до каси Укрпошти або одного з українських банків.

Пам’ятайте, що за послуги через термінал та касу вимагають комісію.  Найзручніше сплатити кредит саме за допомогою Особистого Кабінету — в цьому випадку вона відсутня.

Популярні питання

У цьому розділі ми зібрали актуальні питання від наших клієнтів.

Що станеться, якщо не своєчасно сплатити борг

Як тільки з’являється прострочення — ваша заборгованість стає більше.  Якщо ігнорувати факт прострочення, то така халатність буде коштувати, як мінімум, простроченої кредитної історії.  Якщо в майбутньому ви захочете звернутися за великою сумою, то отримати її через це не вийде.  Саме тому, якщо вам вдалося взяти кредит за паспортом, то потрібно погашати його вчасно.  Або ж, наприклад, не варто зволікати з пролонгацією, яка допоможе отримати відстрочку на якийсь час.

Кредит онлайн по паспорту

Терміни з оформлення кредиту онлайн

Так як новим клієнтам необхідно створювати Особистий Кабінет, вносити інформацію і чекати підтвердження, то їм, аби взяти кредит в інтернеті за паспортом потрібно до 15-20 хвилин часу.  Якщо ви звертаєтеся повторно, то у вас дана процедура відніме до 5 хвилин.  Це хороше рішення, якщо гроші знадобилися терміново.

Зі скількох років дають гроші до зарплати

Важливо, аби клієнту, який хоче співпрацювати з нами, вже виповнилося 18 років.

Чи відіграє роль кредитна історія

Для нашої компанії кредитна історія позичальника не є пріоритетом.  Навіть якщо до неї є питання — пам’ятайте, що кожну позику, погашену суворо в терміни, допоможе поліпшити її.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.