Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредити без переплати 

 1. Чи можна взяти кредит онлайн без переплати
 2. Чому SOS CREDIT видає кредит під 0 відсотків на карту
 3. Умови отримання безвідсоткової позики
 4. Як отримати кредит без переплати
 5. Як повернути гроші
 6. Популярні питання

Перед тим, як оформити банківську позику більшість клієнтів ретельно вивчає ринок кредитування, аби вибрати для себе продукт за максимально вигідними умовами. Вони віддають перевагу пропозиціям, у яких процентні ставки мінімальні, бажаючи отримати гроші без нарахування відсотків. У критичній ситуації саме кредити без переплат стають найкращим рішенням, тому що оформивши його, людина при погашенні не віддає зайве. Інакше простіше було б позичити у близьких.

Чи можна взяти кредит онлайн без переплати

Послуги на таких умовах надають банки, але для цього вони просять від клієнта різні документи, приміром довідку про доходи, отримати яку швидко не вийде. Якщо у клієнта сталася екстрена ситуація, то такий варіант йому не підійде — він втратить час, який міг би використати для вирішення питання. 

Найкращим рішенням буде звернення в МФО, котрі зараз популярні серед населення. Вони надають послуги з мінімального пакету документів і доступні як у великих, так і маленьких населених пунктах. Аби взяти кредит без переплати знадобиться лише паспорт та ідентифікаційний код. Максимальна сума, яку здатні надати МФО, досягає 15 000 гривень. Нульовий кредит можна отримати під невелику суму.  Що ж стосується вищої, то при погашенні необхідно буде сплатити мінімальний відсоток.

Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT:

 1. Ви можете звернутися у будь-який час доби, тому що наш сервіс цілодобовий.
 2. Отримати гроші можна, витративши на це не більше, ніж 20 хвилин.
 3. Для погашення кредиту створено відразу кілька способів, щоб клієнт зробив це так, як йому зручно.
 4. Якщо повернути борг вчасно не виходить, то у вас є право скористатися послугою пролонгації і подовжити виплату до 30 днів.
 5. Для постійних клієнтів є пропозиції, що надають знижку.

Чому SOS CREDIT видає кредит під 0 відсотків на карту

Безкоштовні кредити завжди викликають не лише інтерес, але і насторожують. Людині складно повірити в існування кредитів, за якими не стоїть процентна ставка. Фінансовий ринок України регулярно поповнюється списком нових мікрокредитних компаній. Для того, аби посісти своє місце в цій ніші й розробляються акції, а також програми лояльності, які допомагають їм стати ближчими до клієнтів. Передусім, SOS CREDIT важливо надати послуги громадянам, які звертаються за допомогою, на вигідних для них умовах. Завдяки нульовій процентній ставці велика кількість охочих може познайомитися з послугами, які пропонує сервіс. Ці умови несуть вигоду обом сторонам. 

Умови отримання безвідсоткової позики

Тип кредиту Онлайн кредит
Термін кредитування Від 1 до 30 днів
Відсоткова ставка Від 0 %
Спосіб отримання На картку
Сума першої позики До 10 000 гривень
Сума повторної позики До 15 000 гривень
Вік Від 18 років

На які цілі можна взяти кредит:

 1. На ремонт.
 2. На лікування
 3. На весілля.
 4. На відкриття бізнесу.

Як отримати кредит без переплати

З цією метою створюється Особистий Кабінет, який є у кожного клієнта SOS CREDIT.  Потім оформляється заявка на запит по необхідній сумі.  Для нових клієнтів процедура забирає до 15-20 хвилин, а при повторному зверненні вона відбувається автоматично, тому що сервіс вже містить всю необхідну інформацію про позичальника.

Кредити без переплати 

Як повернути гроші

З цією метою було продумано кілька варіантів.  Деякі з них доступні цілодобово.

 1. Переказ коштів з картки в Особистому Кабінеті
 2. Переказ коштів у відділенні банку.
 3. Погашення в одному з відділень Укрпошти.
 4. Погашення за допомогою iBox.

Оплата через Особистий Кабінет проходить без комісії за надання послуг та віднімає мінімум часу.  Це дійсно вигідний метод оплати.

Популярні питання

Хто може отримати позику без відмови

Послуга доступна для всім охочим.  SOS CREDIT не складає окремий рейтинг позичальників, яким він допомагає, а кому відмовляє миттєво.  

Серед наших клієнтів:

 1. фрілансери;
 2. мами в декреті;
 3. пенсіонери;
 4. студенти;
 5. військовослужбовці;
 6. особи без офіційного місця працевлаштування;
 7. особи з обмеженими фізичними можливостями;
 8. особи з поганою кредитною історією.

Терміни з оформлення кредиту

Максимальний термін кредитування становить 30 днів.

Кредити без переплати 

Чи безпечно оформляти кредити онлайн

SOS CREDIT несе відповідальність за зберігання та захист інформації, яку надають клієнти.  Варто враховувати, що витік будь-якої персональної інформації — це вже привід для відкликання ліцензії у компанії.  Для нас цінні клієнти та наша репутація.

Що таке пролонгація позики

Клієнти мають можливість оформити продовження кредитування — послугу пролонгації.  Вона розрахована на 7, 14 і 30 днів.  Це відбувається в Особистому Кабінеті.  Потрібно вибрати термін, який є прийнятним для вас, після цього погодитися з умовами.