Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредити на відкриття бізнесу в Україні

 1. Умови кредитування від SOS CREDIT
 2. Особливості отримання кредиту для відкриття малого бізнесу
 3. Як взяти кредит на бізнес з нуля
 4. Як повернути гроші
 5. Популярні питання

Часом однієї мотивації може не вистачити на створення свого бізнесу.  Найчастіше, у людини, яка хоче відкрити свою справу, немає фінансової страховки і вона не може повноцінно вкластися для подальшого прибуткового результату. Стати інвестором також готовий далеко не кожен. Звичайно, можна позичити гроші у рідних, звернутися до банку, попросити фінансової допомоги від приватної особи, але ці варіанти не завжди працюють. У рідних може не виявитися суми, якої не вистачає, для того, щоб зробити внесок у починання близької людини. Банк просто так позику не видасть, йому потрібні докази, безліч довідок та час на рішення за заявкою, а товариші, які мають власну справу, не завжди мають вільні гроші.

На оформлення банківського кредиту йде час, але в сучасному світі є можливість отримати кредит на бізнес з нуля в МФО всього за кілька хвилин.  Мікропозика — це альтернатива банківським позикам. На відміну від банків, тут можна отримати кошти швидше і з лояльними умовами.

Умови кредитування від SOS CREDIT

Завдяки МФО SOS CREDIT можна оформити кредит на відкриття бізнесу в Україні за лічені хвилини. Процентна ставка і прозорі умови не дадуть переплатити за позику, а завдяки лояльним вимогам не знадобиться приносити зайві довідки і документи для відкриття підприємства.

Вимоги паспорт, ІПН-код, банківська картка
Період кредитування до 30-ти днів
Процентна ставка від 0,01% 
Сума першого кредиту до 10 000 гривень
Максимальна сума до 15 000 гривень
Спосіб отримання на картку
Вік позичальника від 18-ти років
Додаткові документи не потрібні
Застава, поручителі не потрібні

Кожен позичальник може самостійно розрахувати індивідуальну програму для кредиту під розвиток бізнесу. Досить обрати суму і період кредитування в онлайн-калькуляторі, після чого він видасть розмір повної сплати позики за весь термін користування у процентах та гривнях.

Особливості отримання кредиту для відкриття малого бізнесу

Завдяки мікрокредітній компанії, сьогодні можна взяти кредит під бізнес на такі цілі як:

 • оренда офісу для ведення бізнесу;
 • закупівля обладнання;
 • виплата зарплати працівникам;
 • інвестиційні операції;
 • розробка планів.

Як ми бачимо, цілей для такої позики багато. Людина сама обирає, для чого і на яку суму їй брати кредит на свою справу. Ніхто не буде вимагати звіту за кредитними коштами, а тим більше, питати, для чого саме знадобилася позика.

Як взяти кредит на бізнес з нуля

Аби взяти позику на початок власної справи, буде досить зайти на сайт сервісу, обрати потрібну суму та період для кредитування, а далі:

 1. пройти реєстрацію, вказавши дані з посвідчення особи, прив’язати картку банку;
 2. заповнити заяву, відповівши на питання, і відправити на перевірку;
 3. уважно вивчити кредитний договір і підписати його;
 4. отримати рішення за заявкою і кошти на картку.

Процедура оформлення нескладна і відніме мінімум часу. Завдяки онлайн-обслуговуванню, кожен зможе у будь-який час отримати кредит для відкриття малого бізнесу на банківську картку і витратити на будь-які цілі.  Сервіс SOS CREDIT здатний надавати щомісячну фінансову допомогу підприємцям — головне погасити попередній кредит.

Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT

Сервіс має безліч переваг, які сприяють малому бізнесу, серед них варто виділити:

 1. онлайн-оформлення, де позичальник може:
 • отримати позику на картук;
 • подати документи і заявку без відвідування кредитної компанії;
 • подати заявку у будь-який час і з будь-якої області країни.

      2. мінімум вимог, де буде достатньо:

 • картки будь-якого банку;
 • паспорта (ID або старого зразка);
 • код ІПН.

      3. лояльні умови, де позичальник отримує:

 • мінімальну процентну ставку;
 • мінімум вимог;
 • позику з високою ймовірністю схвалення.

Сервіс має досить переваг, саме тому користувачі повертаються за фінансовою підтримкою повторно і залишають тільки позитивні відгуки. SOS CREDIT надає не тільки одноразову допомогу: клієнт може оформляти заявки на повторні кредити, сума яких буде до 15 000 гривень.

Як повернути гроші

Після того як кредит на відкриття власної справи оформлений та використаний, його потрібно повернути. Сервіс пропонує кілька варіантів для здійснення платежу:

 • Через Особистий Кабінет.  Увійти до нього через інтернет, вказати суму переказу, оплатити позику вже прив’язаною карткою.
 • У терміналі.  Знайти найближчий, внести реквізити сервісу та сплатити позику готівкою.
 • На касі банку.  Відвідати будь-який український банк, повідомити працівника реквізити і сплатити кредит.
 • Через Укрпошту.  Піти в будь-яке відділення пошти, вказати реквізити та внести оплату за позику готівкою.

Обравши зручний варіант оплати, важливо пам’ятати про банківську комісію за переклад, а також те, що гроші можуть перераховуватися до 3-х робочих днів, тому варто вносити оплату заздалегідь.

Популярні питання

Кожен позичальник-підприємець може бути впевнений не тільки у лояльному ставленні і вигідній ставці, а й в тому, що зможе отримати відповідь на питання про оформлення або сплаті позики від консультанта. Звернутися за відповіддю можна до онлайн-чату, за телефоном, написавши на email, через соцмережі і Viber.  Працівник МФО миттєво дасть відповіді на питання, що цікавлять в онлайн-режимі або за телефоном.

Які документи знадобляться для оформлення кредиту на власну справу?

Щоб отримати кредит, досить мати при собі такі документи як:

 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний код.

Ніхто не вимагає у позичальника додаткових довідок і документів про платоспроможність. Досить мати лише основні документи, а також бути дорослішими 18-ти років і мати доступ до інтернету.

Який кредит під бізнес пропонує SOS CREDIT?

Сервіс пропонує вигідний позику, який дозволить отримати до 15 000 гривень на термін до 30-ти днів з можливістю пролонгації. Кредит можна отримати під процентну ставку від 0,01% і не переплачувати за користування. Кошти перераховуються на будь-які потреби і з високою ймовірністю схвалення.

Основні вимоги для оформлення кредиту?

Щоб оформити кредит, людині необхідно мати:

 • паспорт і код ІПН;
 • гаджет з доступом до інтернету;
 • особисту банківську картку.

Вимоги досить прості, позичальник може отримати кошти у позику без додаткових документів.

Як швидко гроші надходять на картку?

Гроші надходять на картку через 5 хвилин після того як позичальник подає заявку на перевірку. Після схвалення досить погодитися з договором і отримати кошти на картку. SOS CREDIT сприяє розвитку бізнесу клієнтів, що неможливий без регулярних інвестицій.