Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Кредити з маленьким відсотком

 1. Як взяти кредит під маленькі відсотки
 2. Найнижчі відсотки по кредиту в SOS CREDIT
 3. Умови отримання грошей від SOS CREDIT
 4. Як оформити кредит онлайн на карту з маленьким відсотком
 5. Як повернути гроші
 6. Популярні питання

У нашій країні досить багато банків, що надають фінансову допомогу громадянам. Надають вони свої послуги готівкою .  Для того, аби її отримати необхідно мати при собі відповідну документацію, поручителів. Деякі з них свій вердикт готові оголосити клієнтові через декілька днів і ніхто не ручається за те, що він буде позитивним. Якщо людині гроші потрібні терміново і рахується кожна година, якщо ж не хвилина, то звернення у банк — не варіант. Тим більше, якщо вам ще після цієї тяганини і відмовлять. 

Варто переходити до співпраці з МФО. До речі, у суспільстві встигла вкорінитися думка, що оформити кредит з маленьким відсотком не можна, але все змінилося. Зараз отримати на карту суму, котрі бракує, під мінімальний відсоток всього за декілька хвилин нескладно. Це загальнодоступна послуга, скориставшись якою ви відчуєте всі переваги і більше не вестиме співпрацю на невигідних для себе умовах. Тим більше, в деяких з них можна відкривати депозит. 

Як взяти кредит під маленькі відсотки

Такий кредит, ще і відразу на карту — мрія кожного позичальника. Звичайно, не всі компанії готові зробити подібну вигідну мікропозику, але SOS CREDIT піклується, передусім, про те, аби вигідно було саме вам. 

Можливості оформлення кредиту:

 1. без довідки про доходи;
 2. для неофіційно працевлаштованих;
 3. без посередників;
 4. не виходячи з будинку;
 5. без відсотків.

Для того, аби взяти кредит під маленькі відсотки потрібен паспорт, ІПН та вихід до інтернету. Усе це можна зробити, не виходячи з будинку. 

Найнижчі відсотки по кредиту в SOS CREDIT

Навіть якщо ви звернетеся до друзів або рідним, то не факт, що вони зможуть дати гроші у борг. І не всі МФО можуть надати клієнтові оформити кредит онлайн на карту із маленьким відсотком. На відміну від інших SOS CREDIT — надійна компанія, яка надає на позику знижку та вигідні умови для гаманця людини. 

До того ж, діє програма лояльності, що складається з 8 рівнів, для кожного з яких актуальна своя знижка: від 5% і до 50%. Відправити заявку можна прямо зараз. 

Умови отримання грошей від SOS CREDIT

Вік позичальник від 18 років
Ставка 0,01% – 3%/день
Валюта гривня
Для нового клєінта 500 грн – 10 000 грн
Для повторного клієнта 500 грн – 15 000 грн
Період кредитування 1-30 днів
Час розгляду заявки перше звернення: до 20 хв
повторне звернення: миттєво
Оформлення заявки паспорт громадянина України, ІПН, мобільний телефон
Отримання карта будь-якого банку України
Погашення в касі банка, термінал, на сайті SOS CREDIT, інтернет – банкінг

Шукати поручителів або ж просити довідку про доходи не треба. Ми не хочемо, аби наші клієнти витрачали на це час. Якщо гроші знадобилися терміново, то для цього у людини просто немає часу. 

Як оформити кредит онлайн на карту з маленьким відсотком

Для цього досить всього лише зареєструватися на нашому сайті Особистий Кабінет клієнта та внести в нього всю інформацію. Оформлення заявки для нового клієнта відбувається за менш, ніж 20 хвилин. Заповнити аплікаційну форму постійний клієнт зможе всього всього за 5 хвилин, а то і менше. 

Після прийняття рішенню клієнтові треба підписати договір, після чого гроші будуть у його на карті. Це миттєва процедура. Перерахування відбувається на карту, яку клієнт підв’язує під Особистий Кабінет. 

Як повернути гроші

Піклуючись про своїх клієнтів, SOS CREDIT розробив відразу декілька варіантів для повернення грошей. Щоб провести таку операцію потрібний номер кредитного договору і точна сума, яку можна дізнатися в Особистому Кабінеті або ж, подзвонивши в службу підтримки. 

 1. Оплата через Особистий Кабінет. Найпростіший спосіб. Авторизуєтеся за допомогою логіна та пароля. Гроші будуть списані через карту і без комісії.
 2. Інтернет-банкінг. Для цього треба авторизуватися в платіжній системі банку. Вказуєте усі реквізити та повне призначення платежу. 
 3. У відділенні каси банку. Для цього треба надати касирові кредитний договір з усіма реквізитами і гроші.
 4. Укрпошта. Зверніться в найближче відділення України. Співробітникові треба надати реквізити і гроші. 

Враховуйте, що комісія не стягується тільки при оплаті через Особистий Кабінет. 

Популярні питання

Чи можна оформити більше за один кредит відразу

Оформити кредит на карту під низький відсоток в SOS CREDIT відразу можна тільки один. Ви погасили діючий, після чого можна подавати заявку на наступний.

Кредити з маленьким відсотком

Терміни по оформленню кредиту під низький відсоток

Оформлення в SOS CREDIT відбувається швидко — ми розуміємо, що для клієнта кожна його хвилина на дорога. 

Оформлення заявки займе до 20 хвилин для тих, хто робить це вперше. Постійні клієнти витрачають на заповнення аплікаційної форми ще менше часу, до 5 хвилин в цілому. Без відвідування відділення. 

Як повернути мікропозику, підтверджену роботом

Таку мікропозику можна повернути через Особистий Кабінет, який є у кожного клієнта і робиться це без комісії. 

Або ж ви знаходите термінал. Можна також звернутися у відділення будь-якого банку або в касу Укрпошти. За зроблені послуги треба буде внести відповідну комісію. Для проведення операції треба мати при собі реквізити та точну суму.

Кредити з маленьким відсотком

Що робити, якщо кредитна історія зіпсована

Зіпсована кредитна історія — це не вирок. Так, це детальне досьє, в який відображає усі дії позичальника відносно його кредитних, іпотечних зобов’язань, а також онлайн-позикам. Пам’ятайте, що на нього завжди можна вплинути. 

Важливо враховувати, що ніхто з нас не застрахований від подібної ситуації. Фінансові труднощі можуть виникнути у кожного. Якщо ви вирішили виправити ситуацію, що склалася, то треба стати відповідальнішим у цьому питанні. Якщо банк простежує, що ви стали приблизно вносити щомісячну оплату, то шанси на те, що ви отримаєте новий кредит автоматично стають в рази вище. 

Оформляйте кредит в SOS CREDIT на реалізацію своїх фінансових планів, щомісячно погашайте його згідно раніше задокументованим термінам і отримуйте шанси на отримання кредитів високих лімітів.