Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Мікрозайм без відсотків

 1. Чи можна взяти мікропозику без відсотків
 2. Чому SOS CREDIT видає мікропозики під 0 відсотків на карту
 3. Умови отримання кредиту
 4. Як отримати безвідсоткову мікропозику онлайн
 5. Як повернути гроші
 6. Популярні питання

Хто не мріє отримати необхідну суму швидко, та і ще, аби без відсотків? Ми впевнені, що тільки близькі готові на такий крок для нас, але це не так. МФО — найвигідніший та оптимальніший варіант вирішення такого питання. Близькі ще й хотітимуть дізнатися, для якої мети вам потрібні гроші, у що ви хочете їх вкласти. Не завжди є час на розмови і не завжди хочеться вдаватися до подробиць. МФО не стануть ставити подібні питання — вони ведуть свою співпрацю по суті. Від вас потрібен паспорт і ІПН, а з них — гроші.

Хочете оновити кімнату новим ремонтом, зламався пилосос, треба сплатити комунальні послуги? Мікрокредит і був придуманий для подібних випадків. Тим більше, він цілодобовий. Виникла термінова необхідність в додаткових грошах? Не потрібно чекати ранку. Оформляйте заявку зараз і через декілька хвилин гроші у вас на карті. А так, довелося б відтягувати це, потім йти у банк, там стояти в черзі, терпіти бесіду із банківським працівником та й не факт, що ви б отримали бажану суму. Це занадто энергозатратно. 

Чи можна взяти мікропозику без відсотків

Так. Більшість МФО нашої країни пропонують своїм клієнтам саме безвідсоткові кредити. У арсеналі сучасного кредитування багато різних продуктів від фінансових організацій. Склалося так, що саме слово “кредит” громадяни розцінюють як щось непідйомне і, частенько — недосяжне, тому що не кожен досить володіє фінансовою грамотністю. Насправді все не так складно. Взяти мікропозику без відсотків може кожен і він, дійсно, успішно реалізує ваші фінансові питання.

МФО можуть забезпечують грошима до 30 днів. Частенько, ліміт не перевищує 15 000 грн. В компанії SOS CREDIT надається до 7 000 гривен всім новим клієнтам. І це з можливістю пролонгації (можливість продовження терміну погашення мікропозики).

Чому SOS CREDIT видає мікропозики під 0 відсотків на карту

Всяка безвідсоткова позика вважається, такою собі, промоакцією, за допомогою котрої відбувається знайомство клієнта та компанії. Ми охоче фінансуємо без зайвих довідок, без поручителів і навіть із кредитною історією, що містить прострочення. Оформлення заявки відбувається в онлайн режимі. Ви можете зробити це просто лежачи в ліжку, на роботі, в парку, в магазині — де зручно. І, звичайно ж, коли виникла в цьому потреба, тому що сервіс працює 24/7.

Швидко оформити мікропозику зможуть: 

 1. Студенти.
 2. Пенсіонери. 
 3. Домогосподарки або мами в декреті.
 4. Безробітні.
 5. Фрилансеры. 

Варто звернути увагу, що закон не допускає видачу грошових коштів під 0%, але його процентна ставка кредиту буде всього лише 0,01%. Ми намагалися зробити нашу співпрацю з вами як можна приємніше та привабливіше.

Умови отримання кредиту

Вік від 18 років
Процентна ставка від 0,01% до 3% на день
Сума першої позики від  500 гривень до 10 000 тис гривень
Сума повторної позики від 500 гривень до 15 000 тис гривень 
Тривалість кредитування від 1 до 30 днів
Разгляд заявки миттєво/ до 20 хв
Вимоги громадянство України, паспорт, ІПН, мобільний телефон
Спосіб отримання банківська карта
Способ погашення каса відділення банку, термінал, сайт МФО, інтернет – банкінг

Ми впорядкували мікропозику під 0 відсотків на карту так, аби клієнт мав від такої співпраці лише переваги. Розрахунок відбувається не готівкою, а саме на банківську карту, аби клієнт мав гроші у будь-який слушний для нього час. 

Як отримати безвідсоткову мікропозику онлайн

Процедура легка, насправді. Все робиться через наш сайт. Реєструєтеся на ньому. Для цього треба мати при собі мобільний телефон з сім-картою будь-якого оператора країни. Також клієнт надає адресу своєї електронної пошти. Усі дані мають бути актуальними, тому що надалі саме вони використовуються для входу в Особистий Кабінет. Інформація в ньому належить тільки вам. Ніхто інший не зможе нею скористатися. 

Під час реєстрації треба ретельно перевіряти усі дані, що вносяться. Коли встановлюватимете пароль, то придумуйте його таким, щоб він містив в собі більше 8 символів. 

Важливо вивчити правила та політику конфіденційності, якою забезпечує клієнтів SOS CREDIT перед тим, як надати мікропозику на карту без відсотків, після чого натиснути кнопку “Продовжити”.

Ми надаємо Програму Лояльності клієнтам. Якщо вони успішно закривають кредит, то їм привласнюється 1 рівень, за який покладається знижка в -5%. Всього таких рівнів 8. Найбільша знижка дорівнює -50%. Справжня вигода! 

Як повернути гроші

Ви можете обрати готівковий варіант або ж через власну карту в Особистому Кабінеті. Проводити оплату треба в терміни, що були встановлені в ході оформлення мікропозики. Валюта, котру ми використовуємо — гривня. 

Оплата може відбуватися будь-яким із способів, представлених нижче: 

 1. Особистий Кабінет. Для цього ви входите в нього за допомогою інформації, яку вказували при реєстрації та переводите необхідну суму. При оплаті через Особистий Кабінет комісії за послуги не буде — це найвигідніший варіант оплати. 
 2. Інтернет-банкінг. Проходьте авторизацію, після цього треба вказати призначення платежу та його реквізити. 
 3. У банку або ж на Укрпошті. Касирові треба надати кредитний договір, в якому містяться всі реквізити, а також суму погашення. 
 4. Термінал. Треба вказати суму, призначення платежу та свої ініціали. Зберігайте чек, котрий підтвердить погашення кредиту.

Популярні питання

Що станеться, якщо не своєчасно сплатити борг

Передусім, прострочення по онлайн-кредиту надає негативний вплив кредитній історії клієнта, а з нею шанси на те, щоб отримати кредит на велику суму надалі різко знижується. Банки точно не захочуть надавати послуги такому позичальникові. 

Процентна ставка цілком може підвищитися, відбувається нарахування пені та певних штрафів. Кожна компанія керується розміром санкцій, виходячи зі своїх правил. 

Мікрозайм без відсотків

Терміни по оформленню кредиту під 0 відсотків онлайн

В SOS CREDIT мінімальний термін, на котрий  можна взяти мікропозику без відсотків, досягає 7 днів, а максимальний -—30. Перед тим, як заповнити заявку треба ретельно розрахувати період, на який відбуватиметься кредитування.

Мікрозайм без відсотків

Зі скільки років дають гроші до зарплати

Якщо людині 18 років і вона є громадянином України, то у неї є все для того, аби оформити у нас безвідсоткову мікропозику. Ми надаємо фінансову підтримку навіть пенсіонерам. Для них зручна співпраця з нами ще не лише, тому що багато сервісів такого спрямування відмовляються надавати послуги людям похилого віку, але і, тому що все робиться через інтернет. Вказати всю інформацію за них можу навіть близькі, а вистояти в черзі банку часто не під силу навіть молоді. 

Чи грає роль кредитна історія

Ми працюємо з клієнтами, у котрих є питання до кредитної історії. Таким чином, ми даємо їм можливість її поліпшити. Якщо виправно погашати кредит в SOS CREDIT, то можна заробити для себе позитивну репутацію. Якщо надалі ви плануєте звертатися у банк, аби взяти велику суму грошей, то треба мати докази того, що ваше положення йде на поправку.