Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Миттєва позика на картку без перевірок в Україні

 1. Переваги та особливості кредитів на карту
 2. Як взяти кредит швидко без перевірок
 3. Які документи потрібні для оформлення кредитів без перевірок
 4. Які умови для оформлення кредитів
 5. Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT
 6. Популярні питання

Гроші можуть знадобиться несподівано, але це не привід одразу звертатися до родичів або відвідувати банківську організацію. Сьогодні можна взяти моментальний займ на карту без перевірок в Україні.  Завдяки сучасним технологіям, позику можна оформити в онлайн-режимі за все за 20 хвилин без відвідування фінансової організації та отримати кошти на банківську карту.

Переваги та особливості кредитів на карту

Сьогодні кредит на карту має безліч переваг, серед них варто виділити:

 • Зручність.  Так як займ оформляється в онлайн-режимі і цілодобово, клієнт зможе отримати гроші в будь-якому регіоні і на потрібну йому суму без відвідування фінансової компанії.
 • Без зайвих перевірок.  Кошти будуть видані без зайвих перевірок, позичальникові не доведеться відповідати на додаткові питання, надавати багато документів і заповнювати безліч документів.
 • Швидкість.  Процедура оформлення займає мінімум часу, тому кошти відразу з’являться на картці.  Позичальникові не доведеться довго чекати рішення за позикою, а також перерахування коштів.
 • Мінімум вимог.  Від клієнта не вимагатимуть багато документів та довідок, досить мати лише основні документи: паспорт, код платника податків і картку будь-якого банку.

Завдяки таким перевагам та особливостям, можна оформити моментальну позику  на картку без перевірок в будь-який час і забрати кошти на будь-які потреби.

Як взяти кредит швидко без перевірок

Процедура оформлення позики у онлайн-режимі проходить максимально швидко і займає до 20-ти хвилин.  Аби взяти кредит швидко без перевірок, буде необхідно:

 1. увійти на сайт сервісу, визначитися із сумою позики та періодом кредитування;
 2. пройти реєстрацію, вказавши паспортні дані та контактну інформацію;
 3. заповнити форму, відповівши на питання;
 4. прикріпити банківську картку до особистого кабінету, вказавши дані;
 5. підписати кредитний договір, попередньо прочитавши його;
 6. отримати кошти.

Можна побачити, що процес проходить максимально швидко, позичальникові не доведеться йти до офісу МФО та чекати в довгих чергах.

Які документи потрібні для оформлення кредитів без перевірок

МФО не вимагає багато документів і додаткових довідок, тому для отримання кредиту швидко без перевірок, досить бути повнолітнім, а також мати при собі:

 • посвідчення особи (айді карту або паспорт громадянина України);
 • ідентифікаційний код;
 • картку будь-якого українського банку.

Також для оформлення знадобиться гаджет із доступом в мережу та активна електронна пошта.  Ніхто не зажадає у позичальника додаткових довідок, доказів платоспроможності, а також застави та поручителів. Так як сервіс відноситься до всіх позичальників лояльно, то крім позики без перевірок, у клієнтів є можливість оформити кредит:

 • без довідки про доходи;
 • для неофіційно працевлаштованих;
 • без посередників;
 • не виходячи з дому;
 • без відсотків.

Завдяки таким пропозиціями, позичальник зможе отримати кошти моментально на картку і вирішити фінансове питання за найкоротші терміни.

Які умови для оформлення кредитів

МФО має вигідні умови та тарифи, клієнт може оформити швидку позику онлайн без перевірок на суму від 500 до 15 000 гривень, терміном від 7 до 30-ти днів.  За першого оформлення клієнт може отримати до 10 000 гривень і при наступних зверненнях збільшувати не тільки суму позики, а й підключати послугу пролонгації.

Тип кредиту онлайн-кредит
Процентна ставка від 0,01%
Спосіб отримання на картку 
Вік від 18 років

Сервіс пропонує вигідні умови для оформлення кредитів, саме тому він має багато постійних клієнтів, які повертаються повторно.

Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT

Серед переваг оформлення кредиту у SOS Credit варто виділити:

 1. Мінімум вимог.  Від клієнта не вимагатимуть багато документів, змушувати запрошувати поручителя або приносити заставу, досить мати:
 • ідентифікаційний код;
 • посвідчення особи;
 • банківську карту.
 1. Видача грошей на карту.  Кошти будуть зараховані набагато швидше у порівнянні з кредитом готівкою, де потрібно відвідувати офіс компанії.  Для отримання грошей на картку достатньо:
 • прив’язати картку до аккаунту;
 • почекати рішення по заявці;
 • отримати гроші.
 1. Вигідні тарифи.  Позика надається на вигідних умовах,  де позичальник може отримати позику під 0,01% без:
 • переплат;
 • прихованих комісій;
 • додаткових нарахувань.

Даний сервіс має досить багато переваг, всі вони допоможуть оформити і отримати кредит без затримок та на вигідних умовах.

Популярні питання

Клієнт сервісу може дізнатися відповіді на питання, що його цікавлять у розділі “Питання та відповіді”, а також написати особисто консультанту в онлайн-чат, месенджер або в Viber.  Якщо у людини виникли питання щодо оформлення або оплати кредиту, він може також зателефонувати — 0 800 211 767 або написати на електронну адресу — support@sos-credit.com.ua.

Хто може отримати позику на карту без перевірок?

Позику на карту без перевірок може отримати:

 • студент;
 • людина на пенсії;
 • люди без офіційного працевлаштування;
 • з поганою кредитною історією.

Сервіс схвалить позику всім, кому знадобилася фінансова допомога, важливо лише бути старше 18-ти років та мати основні документи.

Миттєва позика на картку без перевірок в Україні

Де взяти кредит на карту при поганою кредитною історії?

Кращим варіантом, де можна оформити позику без відмови з неідеальною історією по кредитам буде сервіс SOS CREDIT. Так як в МФО відносяться лояльно до всіх, схвалення зможе отримати кожен, кому потрібні гроші терміново і без зайвих перевірок.

Чому багатьом хочеться отримати кредит без перевірок?

Ніхто не хоче збирати пакет документів, відповідати на численні запитання про доходи, платоспроможність та про минулі позики.  У сучасному світі, людина, якій терміново знадобилися гроші, не захоче виділяти багато часу на збори паперів, простіше звернутися до МФО, де нададуть позику швидко і без перевірок.

Що станеться, якщо не своєчасно сплатити борг?

Якщо не сплатити позику вчасно, то доведеться вносити штраф, сервіс почне стягнення боргу і може подати до суду. Наслідки можуть бути негативними як в плані штрафних санкцій, так і зіпсованої кредитної історії.