Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Онлайн кредит без фото паспорту

 1. Чому МФО можуть просити фотографії з паспортом та ІПН
 2. Чи можна взяти позику без фото паспорту в Україні?
 3. Чим SOS CREDIT краще за інших МФО?
 4. Умови отримання грошей від SOS CREDIT
 5. Як оформити онлайн кредит терміново без паспорту і коду?
 6. Як повернути гроші?
 7. Популярні питання

У кожного з нас може виникнути ситуація, коли з’являється термінова необхідність в певній сумі просто тут і зараз, ось тільки найближчі грошові надходження передбачаються через пару днів, а то і більше.  В такому випадку почекати не вийде ніяк!  Наприклад, зламався холодильник або сусіди зверху затопили — тут щопівгодини на рахунку.  Саме тому люди і звертаються в МФО, де всього за 10-15 хвилин вони можуть отримати необхідну суму на картку.  Важливим пунктом є те, що клієнт може отримати кредит онлайн без фото паспорту.  Валюта, яка надходить на картку при таких зверненнях, найчастіше саме гривня.

Звичайно, можна спробувати попросити відсутню суму у родичів або друзів, але вони можуть почати довго випитувати мета, для якої вона вам потрібна.  Буває не так просто поділитися тим, що трапилося, та й час втратити можна.  А хто взагалі сказав, що у них вийде відірвати від себе гроші?  У кожного ж свої сім’ї і свої потреби.  Величезна перевага МФО полягає в тому, що вони надають свої послуги 24/7 і деякі з них спеціалізуються на депозитах.

Чому МФО можуть просити фотографії з паспортом та ІПН

Все просто.  Це робиться з метою безпеки самого ж клієнта.  Таким чином вони хочуть переконатися, що позику берете саме ви, а не шахрай, у якого в руках опинилися Ваші документи.  Варто пам’ятати, що оформлення та отримання мікрокредиту сьогодні здійснюється цілком і повністю на віддаленій основі.  Валюта надходить на картку, а не готівкою, тому клієнти не витрачають час і сили, щоб дістатися до відділення організації.

Отримавши Селфі, на якому Ви тримаєте паспорт і ІПН в руках, вони будуть впевнені в автентичності звернення від конкретної людини.

Чи можна взяти позику без фото паспорту в Україні?

Не у всіх МФО подібні вимоги в кредитуванні.  Деякі з них просять вказати номер мобільного телефону, на який приходить код підтвердження для отримання швидкого кредиту.  Саме тому клієнт може розраховувати на свій онлайн кредит на картку без фото паспорту.  Для деяких організацій це нормальна практика.

Інші види швидких кредитів:

 1. цілодобовий кредит;
 2. безвідсотковий кредит;
 3. без довідки про доходи.

Онлайн кредит без фото паспорту

Чим SOS CREDIT краще за інших МФО?

 1. Мінімальний пакет документів для подачі заявки.  Для того, щоб скористатися послугами, потрібно підготувати свій паспорт та ІПН.  Довідка про доходи не потрібна.
 2. Мінімальні витрати по часу.  Заявки обробляються до 20 хвилин.  Сервіс доступний цілодобово.  Тобто, клієнт може звернутися за фінансовою підтримкою навіть о 01:00 ночі.  І навіть виходити з дому не потрібно.
 3. Можливість пролонгації.  Клієнт завжди може відстрочити дату повної оплати кредиту на 7,15 або 30 днів.
 4. Вигідні умови співпраці.  Всі нові клієнти отримують необхідну суму в гривні під 0%.  

Умови отримання грошей від SOS CREDIT

Вік Від 18 років
Процентна ставка Від 0% 
Сума першої позики Від 500 гривень до 10 000 тис гривень
Сума повторної позики Від 500 гривень до 15 000 тис гривень
Тривалість кредитування Від 1 до 30 днів
Розгляд заявки До 20 хвилин/Миттєво
Вимоги Громадянство України, паспорт, ІПН, мобільний телефон
Спосіб отримання Банківська картка
Спосіб погашения Касса відділення банку, термінал, сайт МФО, інтернет-банкінг

Як оформити онлайн кредит терміново без паспорту і коду?

Частими бувають випадки, коли людині знадобилася певна сума, але ось документів немає при собі.  Зараз є можливість оформити кредит онлайн без паспорту в Україні.

В такому випадку звертається увага на дату створення електронного гаманця і рівень ідентифікації, що була пройдена до цього.  Саме тому не потрібно надавати оригінал або копію паспорту — інформація піддавалася перевірці в ході реєстрації нового кабінету.  Це ж стосується і ІПН.  Оформити кредит онлайн без паспорту і коду в нашій країні можна.

Як повернути гроші?

Варто звернути увагу, що вкладатися в терміни, зазначені в умовах договору, дуже важливо.  За допомогою цього у Вас складеться позитивна кредитна історія, яка допоможе в майбутньому запитувати суму в рази більше для особистого користування.  І звичайно ж, не виникнуть зайві комісії.

Обирайте будь-який зручний спосіб оплати для себе:

 1. В особистому кабінеті.  Для цього потрібно увійти в нього, використовуючи логін і пароль.  Після цього перерахуйте необхідну суму з картки.
 2. За допомогою платіжного терміналу.  Вкажіть номер кредитного договору, ПІБ, ІПН і реквізити, а потім внесіть необхідну суму.
 3. У касі банку або ж Укрпошти.  Касиру потрібно надати реквізити.  Не варто забувати про комісії за послуги, що надаються.
 4. За допомогою інтернет-банкінгу.  Вам знадобляться реквізити, призначення платежу і відповідна сума

Популярні питання

Хто може отримати позику без відмови?

Оформити кредит на певний термін можуть як люди з офіційним доходом, так і наступні особи:

 1. пенсійного віку;
 2. студенти;
 3. без поручителів;
 4. без довідки про доходи;
 5. безробітні;
 6. без офіційного місця роботи.

Терміни з оформлення кредиту онлайн без фото паспорту?

Дана процедура відніме у вас не більше 20 хвилин — досить швидко.

Онлайн кредит без фото паспорту

Чи можна взяти кредит з діючими простроченням?

Якщо клієнт має прострочення по поточному кредиту, то найімовірніше, що в банку він отримає відмову.  Але тільки не в МФО!  Ці організації не займаються перевіркою прозорості кредитної історії звертаються.

Для погашення відкритих кредитів ви можете звернутися в SOS CREDIT і оформити до 10 000 грн під 0%-ю ставкою.  І все це на цілих 30 днів.

Що робити, якщо кредитна історія зіпсована?

Пам’ятайте, що виправити негативну історію можна за умови позитивної: все просто.  Для цього візьміть необхідну суму в SOS CREDIT і своєчасно поверніть назад.  Ми лояльні до всіх своїх позичальників.