Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Онлайн кредит на картку Віза

 1. Як і де оформити кредит на карту Visa?
 2. Чим вигідні позики на карту Віза?
 3. Переваги швидких кредитів
 4. Популярні питання

Товарно-грошові процеси реалізовуються, коли громадяни користуються електронними платіжними системами. Основними представниками у нашій країні є MasterCard і Visa. Про другий ми і поговоримо сьогодні.

Сьогодні завдяки МФО кредитування стало ще простіше і зручніше. Клієнти можуть отримати кредит на картку Visa, не виходячи з дому, і витратять на це до 20 хвилин. Більше ніякого очікування у черзі, тривалого оформлення і страху, що хтось помітить багато готівки у вашому гаманці і піде за вами.

Головне, аби термін дії картки не закінчився, адже тоді оформити позики на картку Visa не вдасться. Перед подачею заявки рекомендуємо перевірити інформацію. Знаходиться вона на самому пластику.

Як і де оформити кредит на карту Visa?

У банках незручно через те, що подібні установи задають багато вимог від клієнта: довідка з місця роботи, поручителі, заставна сума, хороша кредитна історія. Більше того — вони не надають послуги віддалено.

Краще за все звернутися до МФО, де можна отримати позику на картку швидко. Це може бути картка будь-якого банку України: ПУМБ, Монобанк, Ощадбанк, Приватбанк і т.д. Кращим варіантом є SOS CREDIT. Обов’язкові умови для подачі заявки: перехід на сайт і оформлення Особистого Кабінету, внісення інформації з паспорта/id-картки та ідентифікаційного коду. Крім цього, знадобиться номер мобільного та адреса електронної пошти.

Вимоги до позичальника:

1. Вам вже виповнилося 18 років;
2. Ви громадянин України;
3. У вас є діючий телефон.

Чим вигідні позики на карту Віза?

Позика на картку Віза виходить більш оперативною. Клієнту не знадобиться витрачати час на очікування перерахування коштів. Вони будуть на рахунку у мінімальні терміни. У неї найвищий рівень безпеки, тому переживати про витік особистої інформації не доведеться. Крім цього, громадяни у 90% залишаються задоволеними від операцій з перерахування коштів саме на картку visa, завдяки системі перерахування коштів на неї.

Вік від 18 до 90 років
Відсоткова ставка від 0,01% до 3%
Максимальна сума заявки до 15 000 грн
Допустимий ліміт за першого звернення  від 500 грн до 10 000 грн
Допустимий ліміт за повторного звернення от 500 грн до 15 000 грн 
Документи паспорт, ІПН
Період надання послуг 7, 15, 30 днів
Пролонгація існує, до 30 днів
Розгляд заявки  за першого звернення — до 15 хвилини, за повторного — практично миттєво
Розрахунок готівкою/на картку на картку будь-якого банку країни
Кредитна історія можна з поганою
Щомісячний кредит так, але за умови своєчасного погашения

Переваги швидких кредитів

 1. SOS CREDIT — цілодобовий сервіс, тобто отримати гроші можна коли завгодно. Вихідних і перерви тут немає.
 2. У сервісу є власна скорингова система, що дозволяє у найкоротші терміни обробляти заявки, тому клієнту вдасться, дійсно, терміново отримати кредит.
 3. Обслуговування повністю віддалене — не потрібно з’являтися до офісу компанії . Відповідно, гроші будуть перераховані на картку Ощадбанку клієнта, аби той міг у будь-який момент скористатися зняттям або ж зробити онлайн-розрахунок;
 4. Перший кредит під 0,01%;
 5. Без прихованих комісій;
 6. Можливість продовжити виплату кредиту за рахунок пролонгації до 30 днів;
 7. Повернення кредиту як за допомогою Особистого Кабінету, так і через платіжний термінал, касу банку або ж Укрпошти.
 8. SOS CREDIT — надійна компанія, з системою безпеки, завдяки чому дані про клієнтів не переходять до третіх рук.

Онлайн кредит на картку Віза

Популярні питання

На той випадок, якщо у клієнта будуть питання з оформлення або погашення кредиту — він може скористатися сайтом, де є багато інформації з цього приводу. Також можна зв’язатися з нашою службою підтримки. А тут ми відповімо на 40 самих задаються питання, що стосуються кредиту на картку Visa classic.

Що потрібно зробити, щоб отримати позику на карту Віза?

 1. Спочатку для такої операції необхідно покласти поруч з собою паспорт, ІПН і картку — вони знадобляться під час оформлення. Згадайте адресу своєї електронної пошти та мобільного. Після ви переходите на сайт компанії — головну його сторінку.
 2. На ній є Кредитний Калькулятор, у який досить ввести термін і суму кредитування, після чого він видасть підсумкову суму до повернення. Потім потрібно натиснути на велику кнопку “Продовжити”, що знаходиться нижче та створити Особистий Кабінет.
 3. У ньому буде знаходиться інформація про клієнта, необхідна для подачі заявки. Тут же завжди можна подивитися суму до повернення, термін та статус заявки. Після першого погашення кредиту, якщо знадобиться подати заявку ще раз — створювати новий Особистий Кабінет не доведеться.
 4. У ньому потрібно вказати всю інформацію, на яку подається запит. Вона повинна бути справжньою, так як, якщо зробити помилку або навмисне намагатися взяти кредит на ім’я іншої людини — заявка схвалена не буде. Закріпіть за Особистим Кабінетом банківську картку.
 5. Важливий момент: знайомство з договором. Його потрібно уважно прочитати, а потім вже підписувати. До речі, підпис буде виконуватися в електронному форматі. Відповідь за заявкою схвалення або відхилення — відправляється не тільки до Особистого Кабінету, але і на номер телефону та пошту позичальника.

Вимоги до позичальника

Для того, аби отримати миттєвий споживчий кредит на картку Visa, клієнт повинен бути повнолітнім. Громадянам, яким ще не виповнилося 18 років, компанія послуги надавати не буде.

Крім цього, йому потрібно мати паспорт громадянина України та ІПН.

Онлайн кредит на картку Віза

На яких умовах видають онлайн-кредити на карту Visa?

Вам потрібно бути впевненим, що термін дії картки не закінчується, тому якщо залишилося менше місяця, а ви хочете оформити онлайн-кредит на 30 днів, то тоді оформляйте на термін менше.

Всі позичальники повнолітні та громадяни України.

Який розмір кредиту можна отримати на картку Віза

У SOS CREDIT на картку Віза новий клієнт має можливість кредитування до 10 000 гр на 30 днів. Якщо він звертається повторно, то тоді сума збільшується до 15 000 грн на той самий термін.