Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Терміново потрібні гроші на карту?

 1. Особливості миттєвих позик
 2. Як отримати гроші на карту терміново
 3. Чому найкраще взяти в борг у МФО, якщо потрібні гроші терміново
 4. Чому займ на карту вигідніше
 5. Вигідні умови для отримання кредиту на карту
 6. Популярні питання

Ніхто не застрахований від подібної фінансової ситуації.  Якщо звернутися в банк, то там зажадають наявність певного пакету документів та поручителів, а завдяки цим пошукам людина витрачає час. Краще за все звернутися в мікрофінансову компанію, яка надасть необхідну суму за короткий термін.

Особливості миттєвих позик

Якщо для звернення в банк потрібно з’явитися в одне з відділень, то МФО надає свої послуги на віддаленій основі.  До того ж, для заповнення заявки знадобиться лише наявність паспорта або ж ID-карти, а також ІПН — ніяких зайвих довідок. Якщо терміново потрібні гроші на карту, то це найкраще рішення.
Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT:

  1. Без поручителів і застави.
  2. Можливість оформити пролонгацію і продовжити виплату до 30 днів.
  3. Надання послуг при неофіційному пристрої, безробітним, студентам, пенсіонерам.
  4. Без урахування кредитної історії.
  5. Повністю на віддаленій основі – без приїзду в офіс компанії.

Як отримати гроші на карту терміново

    • вік від 18 років;
    • проживання виключно на території України;
    • наявність паспорта або id-карти та ІПН. За досягнення 25 та 45 років в паспорт повинні бути вклеєні фото, що відповідають віку.  В іншому разі документ вважається недійсним;
    • мати платіжну карту будь-якого українського банку і мобільний номер телефону;
    • створити Особистий Кабінет;
    • розрахувати суму до повернення за допомогою кредитного калькулятора;
    • оформити заявку на отримання грошей;
    • отримати підтвердження і підписати договір.

Терміново потрібні гроші на карту?

Чому найкраще взяти в борг у МФО, якщо потрібні гроші терміново

У порівнянні з банком, процедура видачі кредиту в МФО займає набагато менше часу.  Для першого звернення знадобиться до 20 хвилин, при повторному — не більше 5. Клієнт витрачає менше часу, тому що йому не потрібно буде вносити такий великий обсяг інформації та довго чекати схвалення заявки.

Отримати термінові гроші на карту від мікрофінансової компанії простіше, тому що кількість схвалених заявок, що були оформлені таким чином, набагато більше.  Якщо у клієнта кредитна історія з певними питаннями, то банки часто відмовляють в наданні послуг, чого не скажеш про МФО.

Вагомим аргументом на їхню сторону є те, що подача заявки відбувається у віддаленій формі — без приїзду в офіс компанії.

Чому займ на карту вигідніше

Головний його плюс полягає саме в тому, що клієнт може знаходиться в будь-якій точці світу і отримати необхідну суму.  Він не буде витрачати час на те, аби приїхати і заповнити документи.

Діяльність МФО відбувається в чіткій відповідності до чинного законодавства країни.  Вони дійсно можуть гарантувати високу якість в обслуговуванні і відповідальність перед позичальником.

Варіант отримати гроші на карту терміново в гривні дійсно вигідніше, адже в подальшому ви зможете її перевести в готівку і перевести в потрібну вам валюту.  Карта не забирає стільки місця у гаманці, на відміну від коштів готівкою.  Більше того, якщо ви звертаєтеся за великою сумою, наприклад, 5 000 грн, то вони будуть відчутні в вазі.  Та й шахраї не дрімають.  Якщо недоброзичливці помітять вас із такою сумою, то велика ймовірність того, що це може призвести до пограбування.

Вигідні умови для отримання кредиту на карту

Мікропозики користуються популярністю серед населення, тому що це дійсно зручний спосіб отримати необхідну суму в потрібний момент, не витрачаючи багато часу.

Добре, якщо ситуація, що виникла, дозволяє клієнту звернутися до банків, вибрати для себе один з вигідними умовами, зібрати необхідні документи — на що може піти не один день.  Якщо ж це екстрений випадок, де не можна гаяти жодної хвилини, то у нагоді стають саме МФО — ви отримаєте термінові гроші на банківську карту за лічені хвилини.

Можливості оформлення кредиту:

 1. без відмови;
 2. з поганою КІ;
 3. без посередників;
 4. не виходячи з дому;
 5. без перевірок.
Вид Кредит онлайн
Ставка в процентах Від 0%
Розрахунок На картку
Сума для нових клиентів До 10 000 гривень
Сума для повторних клиентів До 15 000 гривень
Вік Від 18 років
Наявність документів Паспорт та ІПН
Розгляд заявки по першому кредиту До декількох хвилин — цим займається спеціальна програма
Розгляд заявки по повторному кредиту Практично миттєва відповідь — інформація про клієнта вже міститься у Особистому Кабінеті
Погашення Особистий Кабінет, термінал Приватбанку та інших мереж, Укрпошта чи каса будь-якого банку України

Популярні питання

Якщо потрібні гроші терміново — зайняти у кого-то це далеко не завжди варіант, що підійде.  Звернення в SOS CREDIT гарантує швидке та вигідне врегулювання даного питання.  Якщо виникають питання, то менеджери завжди готові дати на них відкриті відповіді.  Також відповіді на деякі з них вказані нижче.

Хто може отримати термінові гроші на банківську карту

Наша компанія націлена на те, аби допомогти якомога більшій кількості бажаючих.  Ми не звертаємо увагу на вік клієнта — важливо лише, щоб на момент оформлення заявки йому виповнилося 18 років.  Пенсіонери також входять до числа наших потенційних клієнтів.

Для мам в декреті питання грошей актуальний як ніколи — ми готові простягнути їм руку допомоги.  Фрілансери, люди без офіційного працевлаштування, тимчасово безробітні, люди з поганою кредитною історією, військовослужбовці — наша  компанія працює з такими громадянами, не створюючи рейтинг окремих категорій.

Терміново потрібні гроші на карту?

Терміни з оформлення кредиту

Ми даємо достатньо часу для того, аби клієнт міг погасити кредит не на шкоду своєму фінансовому становищу. Термін надання послуг становить до 30 днів.

Причини появи прострочення

 1. Клієнт може просто забути погасити кредит;
 2. його рівень доходу може різко знизитися;
 3. він втратив роботу;
 4. сімейні обставини;
 5. невірно розрахував свої фінансові можливості;
 6. борги.

Як поліпшити погану КІ

Основний і самий дієвий метод — оформити та повернути вчасно нову позику.