Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Терміново потрібні гроші на карту?

 1. Особливості миттєвих позик
 2. Як отримати гроші на карту терміново
 3. Чому найкраще взяти в борг у МФО, якщо потрібні гроші терміново
 4. Чому займ на карту вигідніше
 5. Вигідні умови для отримання кредиту на карту
 6. Популярні питання

Ніхто не застрахований від подібної фінансової ситуації.  Якщо звернутися в банк, то там зажадають наявність певного пакету документів та поручителів, а завдяки цим пошукам людина витрачає час. Краще за все звернутися в мікрофінансову компанію, яка надасть необхідну суму за короткий термін.

Особливості миттєвих позик

Якщо для звернення в банк потрібно з’явитися в одне з відділень, то МФО надає свої послуги на віддаленій основі.  До того ж, для заповнення заявки знадобиться лише наявність паспорта або ж ID-карти, а також ІПН — ніяких зайвих довідок. Якщо терміново потрібні гроші на карту, то це найкраще рішення.
Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT:

  1. Без поручителів і застави.
  2. Можливість оформити пролонгацію і продовжити виплату до 30 днів.
  3. Надання послуг при неофіційному пристрої, безробітним, студентам, пенсіонерам.
  4. Без урахування кредитної історії.
  5. Повністю на віддаленій основі – без приїзду в офіс компанії.

Як отримати гроші на карту терміново

    • вік від 18 років;
    • проживання виключно на території України;
    • наявність паспорта або id-карти та ІПН. За досягнення 25 та 45 років в паспорт повинні бути вклеєні фото, що відповідають віку.  В іншому разі документ вважається недійсним;
    • мати платіжну карту будь-якого українського банку і мобільний номер телефону;
    • створити Особистий Кабінет;
    • розрахувати суму до повернення за допомогою кредитного калькулятора;
    • оформити заявку на отримання грошей;
    • отримати підтвердження і підписати договір.

Терміново потрібні гроші на карту?

Чому найкраще взяти в борг у МФО, якщо потрібні гроші терміново

У порівнянні з банком, процедура видачі кредиту в МФО займає набагато менше часу.  Для першого звернення знадобиться до 20 хвилин, при повторному — не більше 5. Клієнт витрачає менше часу, тому що йому не потрібно буде вносити такий великий обсяг інформації та довго чекати схвалення заявки.

Отримати термінові гроші на карту від мікрофінансової компанії простіше, тому що кількість схвалених заявок, що були оформлені таким чином, набагато більше.  Якщо у клієнта кредитна історія з певними питаннями, то банки часто відмовляють в наданні послуг, чого не скажеш про МФО.

Вагомим аргументом на їхню сторону є те, що подача заявки відбувається у віддаленій формі — без приїзду в офіс компанії.

Чому займ на карту вигідніше

Головний його плюс полягає саме в тому, що клієнт може знаходиться в будь-якій точці світу і отримати необхідну суму.  Він не буде витрачати час на те, аби приїхати і заповнити документи.

Діяльність МФО відбувається в чіткій відповідності до чинного законодавства країни.  Вони дійсно можуть гарантувати високу якість в обслуговуванні і відповідальність перед позичальником.

Варіант отримати гроші на карту терміново в гривні дійсно вигідніше, адже в подальшому ви зможете її перевести в готівку і перевести в потрібну вам валюту.  Карта не забирає стільки місця у гаманці, на відміну від коштів готівкою.  Більше того, якщо ви звертаєтеся за великою сумою, наприклад, 5 000 грн, то вони будуть відчутні в вазі.  Та й шахраї не дрімають.  Якщо недоброзичливці помітять вас із такою сумою, то велика ймовірність того, що це може призвести до пограбування.

Вигідні умови для отримання кредиту на карту

Мікропозики користуються популярністю серед населення, тому що це дійсно зручний спосіб отримати необхідну суму в потрібний момент, не витрачаючи багато часу.

Добре, якщо ситуація, що виникла, дозволяє клієнту звернутися до банків, вибрати для себе один з вигідними умовами, зібрати необхідні документи — на що може піти не один день.  Якщо ж це екстрений випадок, де не можна гаяти жодної хвилини, то у нагоді стають саме МФО — ви отримаєте термінові гроші на банківську карту за лічені хвилини.

Можливості оформлення кредиту:

 1. без відмови;
 2. з поганою КІ;
 3. без посередників;
 4. не виходячи з дому;
 5. без перевірок.
Вид Кредит онлайн
Ставка в процентах Від 0,01%
Розрахунок На картку
Сума для нових клиентів До 10 000 гривень
Сума для повторних клиентів До 15 000 гривень
Вік Від 18 років
Наявність документів Паспорт та ІПН
Розгляд заявки по першому кредиту До декількох хвилин — цим займається спеціальна програма
Розгляд заявки по повторному кредиту Практично миттєва відповідь — інформація про клієнта вже міститься у Особистому Кабінеті
Погашення Особистий Кабінет, термінал Приватбанку та інших мереж, Укрпошта чи каса будь-якого банку України

Популярні питання

Якщо потрібні гроші терміново — зайняти у кого-то це далеко не завжди варіант, що підійде.  Звернення в SOS CREDIT гарантує швидке та вигідне врегулювання даного питання.  Якщо виникають питання, то менеджери завжди готові дати на них відкриті відповіді.  Також відповіді на деякі з них вказані нижче.

Хто може отримати термінові гроші на банківську карту

Наша компанія націлена на те, аби допомогти якомога більшій кількості бажаючих.  Ми не звертаємо увагу на вік клієнта — важливо лише, щоб на момент оформлення заявки йому виповнилося 18 років.  Пенсіонери також входять до числа наших потенційних клієнтів.

Для мам в декреті питання грошей актуальний як ніколи — ми готові простягнути їм руку допомоги.  Фрілансери, люди без офіційного працевлаштування, тимчасово безробітні, люди з поганою кредитною історією, військовослужбовці — наша  компанія працює з такими громадянами, не створюючи рейтинг окремих категорій.

Терміново потрібні гроші на карту?

Терміни з оформлення кредиту

Ми даємо достатньо часу для того, аби клієнт міг погасити кредит не на шкоду своєму фінансовому становищу. Термін надання послуг становить до 30 днів.

Причини появи прострочення

 1. Клієнт може просто забути погасити кредит;
 2. його рівень доходу може різко знизитися;
 3. він втратив роботу;
 4. сімейні обставини;
 5. невірно розрахував свої фінансові можливості;
 6. борги.

Як поліпшити погану КІ

Основний і самий дієвий метод — оформити та повернути вчасно нову позику.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.