Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Як отримати кредит за 15 хвилин

 1. Умови отримання швидкого кредиту за 15 хвилин
 2. Чому МФО видають кредити швидше ніж банки?
 3. Як відбувається оформлення кредиту через інтернет за 15 хвилин?
 4. Як повернути гроші?
 5. Популярні питання

Послуги МФО (мікрофінансових організацій) мають попит у всьому світі. Тільки тут можна без зусиль взяти кредит онлайн за 15 хвилин. Такий вид кредитування безпечний та надійний, оскільки видачу здійснюють ліцензовані компанії. Взяти у борг по паспорту можуть всі повнолітні українці, у яких є доступ до Інтернету, документи, що засвідчують особу, мобільний телефон та банківська платіжна картка.

Кредит онлайн можна оформити цілодобово, без відриву від роботи, незалежно від того вихідний це день, святковий чи будній. Важливо пам’ятати, що наявність кількох заборгованостей, зіпсована кредитна історія (КІ) та серйозні помилки в анкеті можуть негативно вплинути на рішення про видачу.

Якщо згадати про відсоткову ставку, то у мікрокредитній компанії відсотки нараховуються щодня. Це зручно, якщо вам необхідно взяти у борг на 2-3 дні до зарплати. Переплата за такий термін буде мізерною й не підірве сімейний бюджет, проте ви вирішите термінове фінансове питання за п’ятнадцять хвилин. Важливо сплатити мікрозайм вчасно, не припускаючи появи прострочення, штрафу й зниження кредитного рейтингу.

Умови отримання швидкого кредиту за 15 хвилин

З початку потрібно визначитися, де взяти у борг: банківський займ або МФО. Якщо необхідна велика сума, у запасі маєте достатньо часу, є довідка, що підтверджує платоспроможність – можна піти до банку. Якщо КІ зіпсована, позичальник не працює або працевлаштований неофіційно, мінімум часу на оформлення документів – краще звернутися у МФО.

Спочатку основною функцією МФО було кредитування юридичних осіб, яким відмовляли банки. Згодом послуги мікрокредитних компаній стали дуже популярні у фізичних осіб. Чому? МФО видають займи на карту не тільки звичайним позичальникам, а й тим, хто не може отримати гроші у банку:

 • студентам;
 • пенсіонерам;
 • українцям з судимістю;
 • мамам у декреті;
 • людям з обмеженими можливостями;
 • безробітним.

Умови отримання мікрозайму:

Тип кредиту онлайн-кредит
Відсоткова ставка від 0 % до 1,6% на день
Спосіб отримання на банківську картку
Сума кредиту від 500 до 15 000 гривень
Вік від 18 років
Різновиди кредитів Інші види швидких кредитів:

 • з поганою КІ;
 • без довідки про доходи;
 • без поручителів;
 • кредит готівкою.

Чому МФО видають кредити швидше ніж банки?

Система скорингу існує у банківських організаціях та у МФО. У мікрокредитних компаніях вона працює автоматизовано й за спрощеною системою 24/7. У банках чимала частина заявок обробляється співробітниками: перевіряють КІ, цінність застави, платоспроможність та інші фактори.

У МФО обмежень менше, тому терміни розгляду значно коротше.

Як отримати кредит за 15 хвилин

Як відбувається оформлення кредиту через інтернет за 15 хвилин?

Заявку на кредит за 15 хвилин на карту можна подати у будь-який час дня і ночі через інтернет. Оформлення займу відбувається поетапно:

 • Пройдіть реєстрацію на сайті, вказавши власну електронну пошту.
 • Заповніть без помилок всі поля аплікаційної анкети. Не спотворюйте інформацію та не збільшуйте суму доходу. Вся інформація повинна бути правдивою.
 • Вкажіть ваш номер телефону й банківську картку.
 • Отримайте схвалення по кредиту, ознайомтеся з умовами кредитного договору та поставте позначку про згоду.
 • Дочекайтеся переказу на картку.

МФО не уточнює, з якою метою позичальник бере гроші. Грошовий переказ можна перевести у готівку, якщо існує така необхідність.

Постійні клієнти SOS Credit можуть оформити кредит за телефоном. Надішліть СМС на номер (067) 01 01 767 із зазначенням суми й терміну кредитування. Позичити по SMS можна до 5 000 гривень.

Як повернути гроші?

Повернути позичкові кошти слід вчасно, терміни вказані у кредитному договорі. Оберіть зручний спосіб:

 • Термінал самообслуговування. На моніторі зазвичай є спеціальна іконка, яку слід натиснути та ввести необхідні дані. Врахуйте, що деякі термінали беруть комісію за переказ. Гроші буде зараховано протягом 3-х днів, це важливо врахувати при оплаті.
 • Особистий Кабінет на сайті. Оберіть послугу погашення займу та виконуйте всі інструкції. Інформацію про погашення буде показано одразу.
 • Відділення банку або Укрпошти. Покажіть касирові реквізити організації та внесіть суму. Гроші будуть зараховані на рахунок протягом 3-х банківських днів.

Важливо: не тягніть до останнього дня, якщо є можливість закрити кредит раніше. Дострокове погашення допоможе максимально заощадити на відсотках.

Як отримати кредит за 15 хвилин
<h2id=”5″>Популярні питання

Як подовжити термін користування позичковими коштами без переплат? Оформити пролонгацію на 7,15 або 30 днів. Позичальник може оформити послугу у будь-який час доки триває період кредитування.

Переваги пролонгації:

 • можливість не піти у прострочення;
 • зберегти хорошу репутацію й не зіпсувати відносини з кредитором;
 • можливість зберегти кредитний рейтинг на колишньому рівні.

Що буде, якщо не вийде повернути гроші вчасно?

Отримавши кредит за 15 хвилин на карту, пам’ятайте, що його необхідно гасити вчасно. З моменту настання дати погашення кредиту, зазначеної у договорі, вже на наступний день ставка за кредитною заборгованістю збільшується до 3% на день.

Які вимоги до позичальників?

Список умов до клієнтів МФО мінімальний:

 • Вік – не менше 18 років;
 • Наявність паспорта громадянина України та ІПН.
 • Мобільний номер будь-якого оператора.
 • Платіжна картка банку з позитивним балансом.

Чи можна взяти займ за 15 хвилин без прописки в паспорті?

Сервіс SOS Credit кредитує осіб без прописки, важливо, щоб вони відповідали мінімальному набору вимог, вказаному вище.

Скільки можна взяти у кредит без довідки про доходи?

Новачки можуть подати заявку та оформити терміновий кредит за 15 хвилин на суму від 500 до 5 000 гривень. Постійні клієнти можуть отримати до 15 000 гривень.