Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Як отримати кредит за 5 хвилин

 1. Умови отримання швидкого займу за 5 хвилин
 2. Як взяти кредит за 5 хвилин
 3. Етапи оформлення
 4. Переваги співпраці з МФО
 5. Способи погашення кредиту
 6. Популярні питання

Отримати кредит за 5 хвилин на карту – це реально чи ні? Прогрес йде величезними кроками, пропонуючи нам заощаджувати час навіть на видачу займу. Все більше позичальників відмовляються від банківських послуг та звертаються по допомогу у мікрокредитні організації (МФО). Чому? Сьогодні клієнти стали більш мобільними, більше ніж 80% покупок вони роблять через інтернет. Багатьом необхідне цілодобове обслуговування.

Банки ж лишилися працювати за старою схемою: фіксований час роботи, маса документів для оформлення кредитів, нескінченні черги, бланки. Отримати займ за паспортом та кодом без довідок та без перевірок стає нереально. Єдиний виняток: швидка видача для тих, у кого вже відкрито тут депозит. А якщо графік роботи позичальника повністю збігається з графіком роботи банку? Як брати займ у цьому випадку? Гарантовано отримати гроші без відмови можна тільки у МФО. Подати заявку можна у будь-який час дня чи ночі.

Умови отримання швидкого займу за 5 хвилин

Звертаючись у сервіс мікрокредитування, позичальник не тільки розумно витрачає особистий ресурс. Чимало клієнтів соромляться спілкуватися з іншими людьми або через проблеми зі здоров’ям не можуть вийти з будинку. У цьому випадку кредит через інтернет буде правильним та розумним рішенням.

Умови отримання швидкого займу в національній валюті:

Сума від 500 гривень до 15 000 гривень
Форма видачі кредит онлайн на картку
На які цілі можна отримати кошти
 • Сплата комунальних послуг;
 • погашення заборгованості в інших місцях;
 • на бізнес;
 • придбання побутової техніки;
 • весілля;
 • вдасні потреби;
Вік Від 18 до 90 років
Відсоткова ставка від 0% до 1,6% на день
Пролонгація 7,15 або 30 днів
Термін кредитування від 1 до 30 днів
Засоби погашення
 • Каса банку або Укрпошта;
 • платіжний термінал;
 • Особистий Кабінет на сайті МФО;
 • придбання побутової техніки;
 • інтернет-банкінг.

Як взяти кредит за 5 хвилин

Щоб оформити кредит онлайн за 5 хвилин, підготуйтеся заздалегідь. Приготуйте паспорт, ідентифікаційний код. Якщо на вашому телефоні немає камери, заздалегідь відскануйте документи. Іноді система просить додати їх до заяви.

Етапи оформлення

Щоб подати заявку та швидко отримати онлайн-рішення, необхідні мобільний гаджет та трохи вільного часу. Заздалегідь перегляньте всі умови кредитування на сайті, за допомогою кредитного калькулятора визначте, яку суму ви можете взяти без навантаження на свій бюджет:

 1. Зареєструйтеся на сайті. Використовуйте чинну електронну пошту, пароль, який ви не забудете. Інформацію не потрібно передавати третім особам.
 2. Заповніть аплікаційну форму. Інформацію надають один раз, при оформленні повторного кредиту цього робити не потрібно. Коригувати дані необхідно тільки в разі появи якихось змін.
 3. Дочекайтеся розгляду заявки. Якщо ви отримали позитивне рішення, прочитайте умови у кредитному договорі та поставте електронний підпис.
 4. Після схвалення отримайте гроші на картку, вказану у заявці. Зняти готівку з картки можна у будь-якому банківському терміналі або касі відділення.

Як отримати кредит за 5 хвилин

Переваги співпраці з МФО

На відміну від банків, МФО не цікавить на які цілі позичальник бере кошти. Система схвалює заявку максимально швидко і клієнт отримує потрібну суму без комісій, поручителів, довідок, страхування.

Швидко оформити кредит зможуть:

 • студенти;
 • пенсіонери;
 • домогосподарки або мами в декреті;
 • безробітні;
 • фрілансери.

Кредит за п’ять хвилин можуть отримати позичальники з нульовим або зіпсованим кредитним рейтингом, раніше судимі українці, громадяни без прописки, військові.

Способи погашення кредиту

Щоб зберегти репутацію надійного позичальника, стежте за термінами повернення грошей. Всі дані вказані у договорі та Особистому Кабінеті. Повернути займ можна кількома способами:

 • Через Особистий Кабінет на сайті.
 • Використання платіжного термінала.
 • Каса банку або Укрпошти.
 • Інтернет-банкінг.

Важливо правильно вказувати всі реквізити, № кредитного договору, ПІБ та суму. Після оплати збережіть чек до моменту зарахування грошових коштів на рахунок.

Як отримати кредит за 5 хвилин

Популярні питання

Як бути, якщо терміни сплати за кредитом наближаються, а фінансів немає? Не панікувати та оформити пролонгацію на 7,15 або 30 днів. Сплатіть відсотки за користування кредитом та скористайтеся послугою.

В яких випадках можуть відмовити?

Відсоток схвалення у МФО надзвичайно високий, але навіть вони відмовляють позичальникам, якщо є порушення:

 1. У позичальника вже є непогашений кредит в цій компанії.
 2. У клієнта немає паспорта або коду.
 3. Позичальник не є громадянином України.
 4. Клієнту не виповнилося 18 років.
 5. В анкеті помічені грубі помилки та невідповідності.
 6. Позичальник не пред’явив сканкопії на вимогу або вони поганої якості.

Чому МФО схвалюють заявки так швидко?

Обробкою заявок займається скорингова система. Вона працює за певними алгоритмами 24/7 без вихідних та свят. Саме тому взяти кредит онлайн за 5 хвилин як ніколи реально.

Які документи потрібні для оформлення швидкого кредиту за п’ять хвилин?

Тільки паспорт та ідентифікаційний код.

На яку суму можна взяти кредит для нових клієнтів?

Позичальники можуть оформити під низький відсоток від 500 гривень до 5000 гривень.