Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит на навчання в Україні 

 1. Чи можна взяти кредит для оплати навчання?
 2. На яких умовах можна отримати кредит на освіту в SOS Credit?
 3. Як оформити кредит на навчання в Україні та за кордоном?
 4. Умови погашення кредиту
 5. Популярні питання

Маючи освіту можна домогтися більшого в житті і це ні для кого не секрет. Вартість контрактного навчання у престижному вищому навчальному закладі коштує чималих грошей і не кожна сім’я абітурієнта може дозволити собі таке. Аби дитина не відмовлялася від амбіцій, вдаються до допомоги кредитування. Для отримання кредиту на навчання в Україні без зайвих енерговитрат, краще відразу звертатися до МФО, тому що банківські вимоги до позичальників завищені. 

 Цілі освітнього кредиту: 

 1. різні курси; 
 2. підручники; 
 3. гаджети, за допомогою яких буде здійснюватися навчання; 
 4. допомога репетитора — для кращого освоєння програми; 
 5. житло, харчування, якщо навчання відбувається поза рідним містом/селищем — наприклад, за кордоном; 
 6. вступ до вищого навчального закладу. 

Освітній кредит включає у себе навчання у вузі, школі, технікумі, ліцеї і все, що необхідно для цього. 

Середній рівень заробітної плати в країні не дозволяє задовольняти повністю, часом, навіть мінімальні потреби звичайних українських сімей, тому майже кожен третій звертається за додатковими грошима до банків та МФО. Варто зазначити, що не всі мають і середній дохід —  найчастіше, доводиться працювати саме за мінімальну зарплату. Якщо у сім’ї не одна дитина, а більше, то фінансове питання ставиться досить гостро. 

Для отримання кредиту у банку потрібно надавати довідку з місця роботи про доходи, знадобиться допомога третіх осіб, які зможуть поручитися за клієнта, а ще заставу. На підготовку документів витрачається багато фізичних та емоційних сил, тому простіше звернутися до МФО. З їхньою допомогою взяти кредит для оплати навчання вийде набагато швидше та простіше. Наприклад, SOS CREDIT, яка відома на фінансовому ринку України вже понад 4 роки. 

Вік позичальника з 18 років
Як подати заявку онлайн — через інтернет
Форма выдачі кредита на картку будь-якого банка країни
Документи паспорт або id-картка, ІПН
Процентна ставка від 0,01%
Перший кредит 500 грн – 10 000 грн
Повторний кредит 500 грн – 15 000 грн
Термін кредитування до 30 днів
Поручителі не знадобиться
Залог не знадобиться

Таким чином, виходить, аби отримати кредит на освіту, не знадобиться зайвих зусиль. Головна умова — клієнт повинен бути повнолітнім, тому оформити його можуть батьки. І, звичайно ж, погашення потрібно зробити своєчасно. 

На здобуття освіти за кордоном потрібно ще більше грошей, ніж в рідній країні — не кожна сім’я в Україні має власний бізнес, аби ця сума для неї була незначною. Тому можна звернутися до SOS CREDIT, де не дивляться на доходи клієнта і надають послуги на рівних умовах усім. 

 1. Для цього клієнт визначається на сайті з сумою і термінами кредитування. У цьому йому допоможе Кредитний Калькулятор. 
 2. Реєстрація, під час якої створюється Особистий Кабінет. За ним закріплюється банківська картка, куди гроші будуть перераховані. Також потрібно вказати номер телефону та адресу електронної пошти. Тут же потрібно заповнити поля з паспортними даними та ІПН. 
 3. Підпис кредитного договору. 
 4. Очікування позитивної відповіді. 
 5. Перерахування грошей на банківську картку. 

Кредит на навчання в Україні 

Погасити кредит на навчання в Україні просто — сервіс був розроблений з акцентом на те, щоб клієнтам було легко їм користуватися. 

 1. На сайті. З попередньої авторизацією або без. 
 2. У касі Укрпошти, за допомогою співробітника. 
 3. В касі будь-якого банку України, за допомогою співробітника. 
 4. Через термінал. 

Важливо мати з собою реквізити і всю суму — з відсотками, для оплати в касі або ж через термінал. Також, у такому випадку буде і комісія за надані послуги, яка оплачується окремо. На перерахування йде до 3 днів, тому за допомогою сайту погасити кредит на навчання за кордоном або ж на території України набагато вигідніше. 

Кредити на навчання користуються великим попитом серед клієнтів і з цією метою був створений свій ТОП питань, на які їм потрібні відповіді. Також, завжди можна звернутися за консультацією до служби підтримки, яка оперативно допоможе у вирішенні. 

Які переваги кредиту на навчання?

Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT: 

 1. Швидкість обробки заявки завдяки скорингової системи. 
 2. Перший кредит всього під 0,01%.
 3.  Для оформлення повторного кредиту можна використовувати промокод та істотно заощадити. 
 4. Можливість пролонгації до 30 днів. Це продовження надання послуг, якщо клієнт не може вчасно погасити кредит. 
 5. Процедура відбувається через інтернет, що важливо в нинішній час пандемії. 
 6. Служба підтримки, яка оперативно відповідає на питання на клієнтів. 

Які потрібні документи для отримання навчального кредиту?

Для отримання кредиту на навчання дитини з документів потрібен паспорт або id-картка жителя України, а також ідентифікаційний код платника податків. 

Кредит на навчання в Україні 

Чи є обмеження за віком?

Так, обмеження існують. Можливість оформити кредит у SOS CREDIT дозволена виключно громадянам України, які можуть надати необхідні документи. Крім цього, її клієнтом можна стати суто з 18 років. 

На який період видається освітній кредит?

 Освітній кредит як для молодих фахівців, так і школярів, видається на період до 30 днів. За умови, якщо клієнт розуміє, що він не погасить кредит вчасно, йому потрібно оформити пролонгацію,  продовжити співпрацю з SOS CREDIT.