Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит на відпочинок і відпустку в Україні та за кордоном 

 1. Умови взяття та погашення кредиту на відпочинок
 2. Як взяти кредит на відпочинок?
 3. Особливі переваги співпраці з SOS Credit
 4. Популярні питання

 “Робота-дім” — саме за таким принципом живе більшість громадян у нашій країні. Вони займаються ремонтом у квартирі або добудовують дачу, де будуть не відпочивати, а працювати на городі, відкладаючи на потім відпочинок. Без нього рано чи пізно людина починає відчувати вигорання. До багатьох психологів клієнти звертаються саме з такою проблемою. 

Щоб уникнути цього та витрат на звернення до фахівця, послуги якого можуть коштувати зовсім недешево, якщо він висококваліфікований, краще відправитися у невелику, але подорож. З 2020 року це стало не так просто, як було раніше, але підібрати тур або відпочити на просторах тієї ж України, можна. 

Відпочинок на морі у тій же Одесі за ціновою політикою, часом, нічим не поступається відпочинку у теплих країнах, тому люди часто вдаються до додаткової фінансової підтримки і позичити кошти у близьких виходить не завжди. 

Умови взяття та погашення кредиту на відпочинок

Аби взяти кредит на відпочинок можна звернутися до банку, але таке звернення не вигідно з тієї причини, що для цього клієнту відразу потрібно мати при собі теку з документів. Без застави і поручителів з ним теж ніхто не буде спілкуватися. Краще звертатися до МФО SOS CREDIT, яке може забезпечити позичальників сумою до 15 000 грн — все залежить від того, яка за рахунком ця заявка, і отримати гроші вже через 15 хвилин.

Вік від 18 років
Термін до 30 днів
Документи паспорт, ІПН
На картку/готівкою на картку будь-якого банку України
Сума для новачків від 500 грн і до 10 000 грн
Сума для повторного кредиту від 500 грн і до 15 000 грн
Оформлення в офісі/віддалено віддалено — за допомогою интернету

Видаємо кредит на відпочинок: 

 1. безробітним; 
 2. без довідки про доходи; 
 3. без поручителів; 
 4. пенсіонерам; 
 5. студентам. 

Як взяти кредит на відпочинок?

Щоб взяти кредит на відпочинок, знадобиться: 

 1. Перейти на сайт компанії. 
 2. Там буде великий квадрат праворуч — Кредитний Калькулятор, де потрібно вказати суму, яку клієнт хоче оформити, і період. 
 3. Після натискання кнопки “Продовжити” він створює Особистий Кабінет. Туди вносить дані з паспорта та ІПН. 
 4. Прикріплює картку, на яку гроші потім надійдуть. 
 5. Уважно читає договір. 
 6. Підписує його. 
 7. Чекає відповіді від SOS CREDIT . 
 8. Якщо він позитивний, то тоді кредитні гроші надійдуть на картку через пару хвилин. Якщо негативний, то потрібно ще раз перевірити вірність всіх даних, що були внесені. За добу варто подавати по одній заявці. 

Кредит на відпочинок і відпустку в Україні та за кордоном

Особливі переваги співпраці з SOS Credit

Компанія на фінансовому ринку країни вже більше 4 років. Вона вдосконалюється із року в рік, тому має переваги, за якими буде краще здійснити відпочинок в кредит з її допомогою. 

 1. Робота 24/7. Немає різниці, коли людині прийшла в голову ідея з відпочинком. Навіть якщо це сталося о 00:00 вона може подати заявку. Обіду іта інших перерв тут немає. 
 2. Перший кредит під 0,01%, тобто ви практично не переплачуєте. 
 3. До повторного кредиту можна застосувати промокод і знизити суму до повернення. 
 4. Взяти кредит на відпустку можна повністю віддалено — онлайн. Клієнт не витрачає час на те, щоб дістатися до офісу компанії і чекати своєї черги. 
 5. За допомогою скорингової системи клієнт отримує відповідь за заявкою швидко. 
 6. Погашення будь-яким зручним способом. Можна через будь-який термінал, у касі Укрпошти або банку, на сайті — з входженням до Особистого Кабінету або ж без нього. 

Популярні питання

Під час оформлення кредиту на подорож можуть виникнути питання. Наприклад, не виходить прикріпити картку до Особистого Кабінету або йому потрібно оформити послугу пролонгації. Ряд відповідей вже є на сайті, все інше можна дізнатися особисто у фахівців компанії. Серед низки питань були обрані популярні і розписані відповіді на них.

Чи можна взяти кредит онлайн на туристичну путівку?

Не важливо, потрібно клієнту взяти кредит на поїздку за кордон або по Україні,  все відбувається онлайн — через інтернет. Приїжджати до офісу компанії не треба. Таким чином, йому вдається отримати гроші швидко. 

На яку суму можна оформити кредит на поїздку за кордон?

Такий кредит на подорож в SOS CREDIT видається на суму до 15 000 грн. Варто враховувати, що якщо клієнт раніше за послугами не звертався, то йому належить від 500 грн і до 10 000 грн. На наступний раз сума стає більше — від 500 грн і до 15 000 грн. 

Кредит на відпочинок і відпустку в Україні та за кордоном

Чи можна виїхати за кордон з оформленим кредитом?

Так. Найголовніше, щоб ви оформили його, встигли відпочити, повернулися і оплатили. Так як SOS CREDIT надає послуги до 30 днів, то потрібно вкластися в цей термін або ж заздалегідь оформити пролонгацію. Якщо ж не зробити все це, то тоді виникнуть проблеми. 

В яких випадках можуть відмовити?

Якщо вам знадобилися додаткові гроші на придбання путівки, тури або перебування на самому відпочинку, то потрібно уважно вносити інформацію під час реєстрації Особистого Кабінету. Одна буква або цифра може бути причиною відмови, так як програма вирішить, що позичальник виконує шахрайські дії і хоче скористатися чужими документами. 

Можуть бути питання в БКІ. Зверніться туди — може, там не встигла оновитися інформація про кредити, які ви раніше оформляли.