Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит на 15000 грн без довідки про доходи

 1. Що потрібно для оформлення позики
 2. Як взяти кредит онлайн на 15000 грн на картку?
 3. Умови погашення позики
 4. Що робити, якщо відмовляють у кредиті
 5. Популярні питання

У разі термінової потреби у грошах, можна подати заявку до онлайн-сервісу і отримати кредит 15000 грн без довідки про доходи за всього 20 хвилин, адже позичити у близьких може бути набагато важче.  Мікрокредитна організація пропонує позику з мінімальною ставкою, а також на вигідних умовах, не запрошуючи зайві документи.

Що потрібно для оформлення позики

Аби процедура була швидкою і людина змогла взяти кредит на 15000 грн онлайн, потрібно:

 1. визначитися із сумою позики, і пройти реєстрацію на сайті організації;
 2. подати заявку на розгляд;
 3. зачекати рішення за кредитом і отримати гроші на картку.

Для оформлення позики знадобиться мати кілька основних документів, серед яких повинні бути:

 • посвідчення особи в вигляді id-картки або паспорта-книжки старого зразка;
 • код платника податків;
 • картка банку.

Аби подати заявку у онлайн-режимі та отримати кредит онлайн на картку до 15000 грн, знадобиться мати гаджет із доступом до Інтернету.  На момент подачі заявки, клієнт повинен бути повнолітнім. У МФО не потребуватимуть від нього додаткових довідок та пакету документів, а також майно під заставу або поручителя.

Як взяти кредит онлайн на 15000 грн на картку?

Сервіс пропонує лояльні умови з кредитування. Тут позичальник отримує мінімальну процентну ставку і зможе не переплачувати за користування позикою.

Процент від позики від 0,01%
Вік з 18 років
Вимоги наявність паспорта, коду платника податків та  картка банка
Мінімальна сума позики 500 гривень
Максимальна сума кредиту за першого оформлення до 10 000 гривень, при наступних — до 15 000 гривень
Перевірка заявки  5 хвилин
Термін кредитування до 30-ти днів
Довідка про  доходи не знадобиться

Обравши потрібну суму, процедура оформлення не відінме багато часу, клієнтові буде досить виконати кілька кроків для вирішення свого фінансового питання і взяти кредит онлайн на 15000 грн на вигідних умовах.

Кредит в сервісі можна отримати:

 • готівкою;
 • на банківську картку;
 • на електронний гаманець;
 • на банківський рахунок;
 • грошовим переказом.

Користувачеві буде достатньо ввести потрібну суму і обрати зручний варіант отримання кредиту.

Умови погашення позики

Аби погасити кредит, необхідно визначити спосіб оплати. У сервісі можна обрати кілька способів погашення:

 • Через онлайн-аккаунт. Увійти в акаунт, вказати суму оплати і погасити позику карткою, що прив’язана до кабінету.
 • В Укрпошті. Завітати до відділення пошти, вказати реквізити для перерахування коштів, номер договору і відправити оплату.
 • На касі банку.  Відвідати будь-який банк України, повідомити реквізити сервісу, сплатити потрібну суму для погашення з урахуванням комісії.
 • У терміналі.  Знайти найближчий термінал, вказати номер кредитного договору та реквізити МФО, погасити позику готівкою.

Клієнт повинен вчасно вносити оплату і не допускати прострочень. У разі необхідності продовжити період кредитування, можна оформити пролонгацію, сплачуючи лише відсоткову ставку.

Кредит на 15000 грн без довідки про доходи

Що робити, якщо відмовляють у кредиті

За відмови у заявці, потрібно зрозуміти причину, за якою не видають позику.  Зазвичай причин може бути кілька:

 • неправильно зазначена інформація у заявці;
 • помилки у паспортних даних;
 • прив’язана чужа банківська картка.

Якщо є такі помилки, сервіс може відмовити, але аби не було подібного, досить уважно вказувати інформацію, не допускати помилок і пропусків, а також прив’язати тільки персональну банківську картку.

Популярні питання

Не всі кредитні компанії готові спілкуватися з клієнтами та відповідати на їхні питання.  У сервісі SOS CREDIT не так, тут готові відповісти на будь-яке питання, що стосується оформлення або cплати кредиту.  Позичальник може зробити це e онлайн-чаті, через месенджер, по телефону або по email.

На який термін можна взяти кредит на 15 000 грн?

Кредит можна взяти на період від 7 до 30-ти днів з можливістю пролонгації.  Позичальник самостійно обирає потрібний період кредитування і бере позику.

Скільки чекати рішення по заявці на кредит?

Рішення за заявкою потрібно чекати недовго, користувачеві досить  пари хвилин, аби отримати повідомлення на пошту або повідомлення на телефон у вигляді СМС, де вказано код підтвердження. Код потрібно вставити в кредитну угоду і тоді кошти надійдуть на картку.

Кредит на 15000 грн без довідки про доходи

На яку банківську карту можна отримати онлайн кредит на 15000?

Кошти можна отримати на будь-яку платіжну картку, перебуваючи у будь-якому населеному пункті країни: будь це Київ чи селище Рудниця, що в Закарпатській області.  Важливо лише, аби вона була особистою і оформлена на позичальника, а не на третю особу.

Що буде, якщо не вийде повернути гроші вчасно?

Якщо вчасно не вдається сплатити позику, потрібно підключити послугу пролонгації.  Якщо ж цього не зробити, компанія випише штраф, підвищить пеню і може подати до суду для стягнення боргу. Несплата може закінчитися борговою ямою і зіпсованою історією за позиками.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.