Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

 Кредит на 25000 грн без  довідки про  доходах

 1. Умови видачі
 2. Як взяти кредит на 25000 грн?
 3. Відсоткова ставка
 4. Чому варто взяти кредит онлайн на картку до 25000 у нас?
 5. Популярні питання

Така сума може знадобитися людині раптово. Це може бути лікування у приватній клініці, придбання дорогих ліків, ремонт у будинку, придбання побутової техніки. І не завжди виходить відкласти на потім.

Часто з цим питанням люди звертаються до банку, але для співпраці у них є ряд запитів до другої сторони, які можуть бути невигідними. Наприклад, довідка про доходи. На її отримання йде до 3-х днів, яких у позичальника може не бути, якщо фінансове питання стоїть гостро. Або заставне майно.

Інша справа — МФО SOS CREDIT. Для отримання кредиту на 25000 грн тут витрачається максимум 20 хвилин і для надання послуг не потрібно надавати жодних документів крім паспорта або id-картки та ідентифікаційного коду. Наші клієнти — люди, які офіційно не працевлаштовані, безробітні, мами і тата у декреті. Обов’язковою умовою є те, що клієнт повинен бути повнолітнім на момент подачі заявки.

Умови видачі

Вік від 18 років
Ставка у відсотках від 0,01% до 3%
Сума за першого звернення 500 грн – 10 000 грн
Сумма за повторного звернення 500 грн – 15 000 грн
Термін кредитування 7,15, 30 днів
Час оформлення кредиту до 15-20 хвилин для нових клієнтів та менше — 5 хв для повторних
Документи для подачі посвідчення особистості, ІПН
Розрахунок безготівковий  — на картку будь-якого банку України 
Час роботи сервіс цілодобовий
Поручителі не потрібні

Кредити також видаються:

 1. студентам;
 2. пенсіонерам;
 3. фермерам;
 4. морякам.

Як взяти кредит на 25000 грн?

Алгоритм отримання кредиту:

 1. перейдіть на головну сторінку сайту компанії;
 2. необхідно визначитися із сумою, яку Ви хочете позичити у МФО, а також термін;
 3. там справа буде великий Кредитний Калькулятор, куди вноситься інформація стосовно суми та терміну, він за пару секунд розраховує відсотки, щоб клієнт бачив результат співпраці із SOS CREDIT;
 4. після цього потрібно натиснути прямокутну кнопку на ньому “Отримати кредит”, щоб перейти до оформлення заявки;
 5. вона включає в себе оформлення Особистого Кабінету;
 6. там потрібно заповнити всі вільні графи;
 7. обов’язкова умова — прикріплення банківської картки, на яку гроші надійдуть і з її ж допомогою можна буде кредит погасити;
 8. уважно вивчіть договір;
 9. підпишіть;
 10. скорингова система дає можливість отримати відповідь за заявкою в найкоротші терміни, не змушуючи позичальника довго чекати;
 11. після позитивної відповіді гроші будуть перераховані на Вашу картку.

Кредит на 25000 грн без довідки про доходи

Відсоткова ставка

У SOS CREDIT вона становить від 0,01% до 3%. Згідно із Законодавством України видавати кредит під 0% неможливо, тому наша відсоткова ставка від 0,01%. Повторні клієнти можуть користуватися промокодом, завдяки якому на неї діє знижка до 70%, а у святкові дні бувають промокодом на знижку до -75%.

Чому варто взяти кредит онлайн на карту до 25000 у нас?

Взяти кредит на 25000 грн складно. Банки, які займаються видачею великих сум вимагають для цього від клієнтів різні довідки, заставу та поручителів, а МФО спеціалізуються на невеликих сумах. Максимум — до 15 000 – 20 000 грн, але у МФО SOS CREDIT Ви отримаєте гроші швидко і без зайвих питань, що здатні покрити фінансові питання на перший час, а після погашення, можна у той же день отримати решту грошей і закрити їх повністю. Важливо враховувати, що звертаючись вдруге та наступні рази, максимальна сума, яку може отримати клієнт від 500 грн до 15 000 грн. Тим більше Ви навіть можете не розповідати, для чого потрібен кредит, а у банках наполегливо цікавляться цим питанням.

Чому варто взяти кредит у нас:

 1. перший кредит від 0,01%, а на  наступні діють промокоди;
 2. подається заявка через інтернет — нікуди їхати не треба;
 3. ми працюємо цілодобово;
 4. є пролонгація до 30 днів;
 5. ніяких довідок;
 6. всього за 20 хвилин;
 7. більше 80 % схвалених заявок.

Популярні питання

Якщо хочете щось запитати —звертайтеся до служби підтримки або переходьте до розділу “Запитання та відповіді” на сайті. Ось посилання на нього: https://soscredit.ua/uk/zapitannya-ta-vidpovidi Нижче у цій статті є 4 питання, які нам задають на тему кредиту онлайн на картку до 25000 найчастіше, і відповіді на них.

Які вимоги до позичальника?

SOS CREDIT працює тільки з повнолітніми. У клієнтів повинна бути картка, на яку гроші надійдуть, але вона повинна бути випущена українським банком. Погашати кредит потрібно вчасно, інакше через заборгованість до клієнта будуть застосовуватися штрафні санкції.

 Кредит на 25000 грн без довідки про доходи

Як повернути кредит?

Є кілька варіантів:

 1. через сайт і без комісії. Для цього потрібно перейти на сайт. Можна повернути кредит як через Особистий Кабінет, так і без нього, перейшовши за посиланням https://cabinet.soscredit.ua/public-payment
 2. через термінал;
 3. через Укрпошту або в банку.

Останні 2 послуги запитують комісію і з їхньою допомогою грошовий переказ може відбуватися до 3 днів, тому будьте уважні.

Чи можна оформити кредит на 25000 грн з поганою кредитною історією?

Так, багато наших клієнтів за допомогою кредиту у SOS CREDIT намагаються її виправити. Вони беруть певну суму у нас, щоб погасити в іншому МФО або банку свої заборгованості.

На який період можна отримати кредит 25 000 грн?

Ми надаємо послуги на 7,15 і 30 днів. Якщо клієнт розуміє, що не зможе закрити кредит вчасно, то він оформляє пролонгацію і продовжує співпрацю ще на 30 днів максимум.