Сума кредиту
постійним клієнтам
Термін кредиту
постійним клієнтам
Дата повернення
Тіло кредиту
 грн
Відсотки
 грн
? Середня відсоткова ставка за договором становить - %*. Реальна річна відсоткова ставка за договором становить - %**. Загальна вартість кредиту за договором становить - грн***
До повернення
 грн
У мене є промокод
Промокод не дійсний
Промокод застосован

Кредит на 3 дні

 1. Як взяти позику на 3 дні?
 2. На які цілі можна взяти взяти гроші в борг на 3 дні?
 3. Як оформити онлайн кредит на 3 дні?
 4. Переваги оформлення кредитів в SOS CREDIT
 5. Популярні питання

Не завжди позичальникові потрібні гроші на тривалий термін — на місяць, 3 місяці, рік. Все залежить від ситуації, у якій він опинився. Якщо, наприклад, у нього раптово зламався холодильник, який відремонтувати потрібно негайно, аби їжа в ньому не псувалася, а зарплата через пару днів, то доцільніше взяти потрібну суму на короткий термін. Найчастіше, компанії надають позику більш, ніж від 5 днів. Навіть якщо ви плануєте укласти співпрацю на менший термін, то пам’ятайте, що дострокове погашення ще ніхто не відміняв.

Як взяти позику на 3 дні?

Краще звернутися до МФО, так як для того, аби взяти позику на такий короткий термін в банку, потрібно буде відшукати поручителів та вказувати їхні номери телефонів, зібрати документи з роботи. У МФО можна обійтися без всього цього. Мінімальний термін, на який надає послуги SOS CREDIT — 7 днів. Погасити його можна достроково. І найголовніше — для того, щоб взяти кредит в банку, потрібно приїхатидо відділення, а в SOS CREDIT — ні. Все робиться через інтернет за 15-20 хвилин.

На які цілі можна взяти взяти гроші в борг на 3 дні?

Статися може абсолютно все:

 1. Зламався холодильник, пральна машина або інша побутова техніка.
 2. Потрібно заплатити за надання комунальних послуг.
 3. Терміново повернути борг, який був узятий у близьких.
 4. Придбати ліки.
 5. Забронювати готель для відпочинку.
 6. Придбати підручники.
 7. Придбати абонемент у тренажерному залі і тд.
Вік від 18 до 90 років
термін 7, 15, 30 днів
Сума для нових кліентів 500-10 000 грн
Сумма для повторних клиентів 500-15 000 грн
Відсоткова ставка  0,01% до 3% на день
Документи паспорт/id-картка громадянинаУкраины и ИНН
Розрахунок онлайн на карту клиента
Завдаток не нужен

Як оформити онлайн кредит на 3 дні?

Щоб оформити кредит на 3 дні, потрібно виконати кілька нескладних дій:

 1. Увійти на сайт компанії і на головній сторінці зробити розрахунок за допомогою Кредитної калькулятор матеріалів.
 2. Перейти до реєстрації Особистого Кабінету і зробити це.
 3. Прочитати договір та підписати його.
 4. Отримати схвалення/відмову.
 5. Якщо це схвалення, то гроші будуть переведені на картку клієнта через пару хвилин, а якщо відмова — перевірити інформацію ще раз і через 24 години подати заявку знову.

При поданні повторної заявці не потрібно заново створювати Особистий Кабінет, так як після створення він буде зберігатися у базі SOS CREDIT і клієнт зможе завжди увійти в нього і зробити потрібну операцію.

Кредит на 3 дні

Переваги оформлення кредитів в SOS CREDIT

 1. Оформляється позика на 3 дні через інтернет. Людині досить перейти на сайт компанії.
 2. Перший кредит всього за 0,01%.
 3. Щоб у клієнта не виникло прострочення і штрафи, SOS CREDIT спеціально створив пролонгацію до 30 днів.
 4. Надають послуги тут 24/7. Клієнт не прив’язаний до графіку роботи як, наприклад, у банках — 09: 00-18: 00. Він має можливість оформити кредит тоді, коли у нього виникла у цьому необхідність.
 5. Більше 80% схвалених заявок. Відмова можна отримати тільки, якщо проявити неуважність і невірно вказати особисту інформацію або ж у БКІ була оновлена ​​інформація про позичальника.
 6. З документів потрібне при собі посвідчення особи в вигляді паспорта громадянина України або id-картки, а також ІПН. Без довідки про доходи і тд.

Популярні питання

Крім того, що можна звернутися до фахівців SOS CREDIT або дізнатися відповідь з розділу “Питання та відповіді” на сайті, ми опублікували відповіді на 4 популярних, що виникають у клієнтів під час оформлення кредиту на три дні.

Які вимоги до позичальника?

Їх, дійсно, мало. Вам на момент подачі заявки вже має бути 18 років і посвідчення особи повинно бути саме українське. Вказуйте тільки правдиву інформацію. Якщо трапиться так, що Ви вказали терміни погашення в Особистому Кабінеті, але не зможете зробити це, тоді оформіть пролонгацію. Не виходить зробити це самим – зверніться до фахівців і вони допоможуть зробити це швидко.

Що потрібно, щоб оформити кредит на 3 дні?

Найголовніше — вихід в інтернет, щоб перейти на сайт SOS CREDIT. Після цього, паспорт/id-картка та ІПН. На сайті є Кредитний Калькулятор, за допомогою якого клієнт встановлює суму та дату погашення кредиту, а він уже розраховує відсотки і суму до повернення. Це є гарантією того, що наші позичальники не переплачують. Яка сума була вказана спочатку, така і знадобиться до повернення.

Потім він створює Особистий Кабінет, щоб внести в нього дані з посвідчення особи та ІПН. Оформлює його. Закріплює картку, на яку надійдуть гроші і з її допомогою потім можна буде кредит і погасити.

Важливий етап — прочитання договору. Якщо клієнт з усім згоден і у нього немає питань, то тоді він ставить свій підпис і очікує рішення. Рішення за заявкою ми публікуємо в Особистому Кабінеті, а також відправляємо на пошту і у вигляді смс на мобільний телефон.

Кредит на 3 дні

Які умови погашення позики?

В Особистому Кабінеті завжди можна подивитися суму до повернення. Зробити це можна через Особистий Кабінет, касу у банку або Укрпошті або ж термінал. Повернення через Особистий Кабінет – найшвидший спосіб. Тоді гроші будуть перераховані практично автоматично і без комісії, чого не скажеш, якщо робити це через касу або термінал. Тоді може знадобитися очікувати до 3-х днів і вносити окрему суму за надання послуг.

Чи можна взяти кредит на три дні на карту під 0%?

Юридично у нашій країні неможливе надання фінансових послуг під 0%. З цією метою SOS CREDIT встановил відсоткову ставку у 0,01%, за допомогою чого переплата виходить мінімальною.