Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит на 3 дні

 1. Як взяти позику на 3 дні?
 2. На які цілі можна взяти взяти гроші в борг на 3 дні?
 3. Як оформити онлайн кредит на 3 дні?
 4. Переваги оформлення кредитів в SOS CREDIT
 5. Популярні питання

Не завжди позичальникові потрібні гроші на тривалий термін — на місяць, 3 місяці, рік. Все залежить від ситуації, у якій він опинився. Якщо, наприклад, у нього раптово зламався холодильник, який відремонтувати потрібно негайно, аби їжа в ньому не псувалася, а зарплата через пару днів, то доцільніше взяти потрібну суму на короткий термін. Найчастіше, компанії надають позику більш, ніж від 5 днів. Навіть якщо ви плануєте укласти співпрацю на менший термін, то пам’ятайте, що дострокове погашення ще ніхто не відміняв.

Як взяти позику на 3 дні?

Краще звернутися до МФО, так як для того, аби взяти позику на такий короткий термін в банку, потрібно буде відшукати поручителів та вказувати їхні номери телефонів, зібрати документи з роботи. У МФО можна обійтися без всього цього. Мінімальний термін, на який надає послуги SOS CREDIT — 7 днів. Погасити його можна достроково. І найголовніше — для того, щоб взяти кредит в банку, потрібно приїхатидо відділення, а в SOS CREDIT — ні. Все робиться через інтернет за 15-20 хвилин.

На які цілі можна взяти взяти гроші в борг на 3 дні?

Статися може абсолютно все:

 1. Зламався холодильник, пральна машина або інша побутова техніка.
 2. Потрібно заплатити за надання комунальних послуг.
 3. Терміново повернути борг, який був узятий у близьких.
 4. Придбати ліки.
 5. Забронювати готель для відпочинку.
 6. Придбати підручники.
 7. Придбати абонемент у тренажерному залі і тд.
Вік від 18 до 90 років
термін 7, 15, 30 днів
Сума для нових кліентів 500-10 000 грн
Сумма для повторних клиентів 500-15 000 грн
Відсоткова ставка  0,01% до 3% на день
Документи паспорт/id-картка громадянинаУкраины и ИНН
Розрахунок онлайн на карту клиента
Завдаток не нужен

Як оформити онлайн кредит на 3 дні?

Щоб оформити кредит на 3 дні, потрібно виконати кілька нескладних дій:

 1. Увійти на сайт компанії і на головній сторінці зробити розрахунок за допомогою Кредитної калькулятор матеріалів.
 2. Перейти до реєстрації Особистого Кабінету і зробити це.
 3. Прочитати договір та підписати його.
 4. Отримати схвалення/відмову.
 5. Якщо це схвалення, то гроші будуть переведені на картку клієнта через пару хвилин, а якщо відмова — перевірити інформацію ще раз і через 24 години подати заявку знову.

При поданні повторної заявці не потрібно заново створювати Особистий Кабінет, так як після створення він буде зберігатися у базі SOS CREDIT і клієнт зможе завжди увійти в нього і зробити потрібну операцію.

Кредит на 3 дні

Переваги оформлення кредитів в SOS CREDIT

 1. Оформляється позика на 3 дні через інтернет. Людині досить перейти на сайт компанії.
 2. Перший кредит всього за 0,01%.
 3. Щоб у клієнта не виникло прострочення і штрафи, SOS CREDIT спеціально створив пролонгацію до 30 днів.
 4. Надають послуги тут 24/7. Клієнт не прив’язаний до графіку роботи як, наприклад, у банках — 09: 00-18: 00. Він має можливість оформити кредит тоді, коли у нього виникла у цьому необхідність.
 5. Більше 80% схвалених заявок. Відмова можна отримати тільки, якщо проявити неуважність і невірно вказати особисту інформацію або ж у БКІ була оновлена ​​інформація про позичальника.
 6. З документів потрібне при собі посвідчення особи в вигляді паспорта громадянина України або id-картки, а також ІПН. Без довідки про доходи і тд.

Популярні питання

Крім того, що можна звернутися до фахівців SOS CREDIT або дізнатися відповідь з розділу “Питання та відповіді” на сайті, ми опублікували відповіді на 4 популярних, що виникають у клієнтів під час оформлення кредиту на три дні.

Які вимоги до позичальника?

Їх, дійсно, мало. Вам на момент подачі заявки вже має бути 18 років і посвідчення особи повинно бути саме українське. Вказуйте тільки правдиву інформацію. Якщо трапиться так, що Ви вказали терміни погашення в Особистому Кабінеті, але не зможете зробити це, тоді оформіть пролонгацію. Не виходить зробити це самим – зверніться до фахівців і вони допоможуть зробити це швидко.

Що потрібно, щоб оформити кредит на 3 дні?

Найголовніше — вихід в інтернет, щоб перейти на сайт SOS CREDIT. Після цього, паспорт/id-картка та ІПН. На сайті є Кредитний Калькулятор, за допомогою якого клієнт встановлює суму та дату погашення кредиту, а він уже розраховує відсотки і суму до повернення. Це є гарантією того, що наші позичальники не переплачують. Яка сума була вказана спочатку, така і знадобиться до повернення.

Потім він створює Особистий Кабінет, щоб внести в нього дані з посвідчення особи та ІПН. Оформлює його. Закріплює картку, на яку надійдуть гроші і з її допомогою потім можна буде кредит і погасити.

Важливий етап — прочитання договору. Якщо клієнт з усім згоден і у нього немає питань, то тоді він ставить свій підпис і очікує рішення. Рішення за заявкою ми публікуємо в Особистому Кабінеті, а також відправляємо на пошту і у вигляді смс на мобільний телефон.

Кредит на 3 дні

Які умови погашення позики?

В Особистому Кабінеті завжди можна подивитися суму до повернення. Зробити це можна через Особистий Кабінет, касу у банку або Укрпошті або ж термінал. Повернення через Особистий Кабінет – найшвидший спосіб. Тоді гроші будуть перераховані практично автоматично і без комісії, чого не скажеш, якщо робити це через касу або термінал. Тоді може знадобитися очікувати до 3-х днів і вносити окрему суму за надання послуг.

Чи можна взяти кредит на три дні на карту під 0%?

Юридично у нашій країні неможливе надання фінансових послуг під 0%. З цією метою SOS CREDIT встановил відсоткову ставку у 0,01%, за допомогою чого переплата виходить мінімальною.