Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит для студентів в Україні 

 1. Чи дадуть кредит студенту без роботи в Україні?
 2. Як взяти кредит студенту в SOS Credit
 3. Що потрібно для оформлення
 4. Умови погашення студентського кредиту
 5. Популярні питання

Студенти, як і пенсіонери нашої країни, мінімально захищені фінансово. Стипендії недостатньо для того, аби забезпечувати свої потреби цілий місяць, а у батьків не завжди є можливість допомогти — надіслати дитині додаткові гроші. У такому випадку, студенти намагаються всіляко підзаробити, але часто, їх оформляють саме неофіційно. 

 Банки скрупульозно вивчають кожного свого клієнта, а студентів, тим більше. Оформити кредит студенту в Україні навіть, якщо йому вдалося влаштуватися офіційно, складно. Для цього ще потрібно пошукати банк. МФО набагато лояльніше у цьому питанні і згодні працювати з такими клієнтами. 

Чи дадуть кредит студенту без роботи в Україні?

Отримати кредит студентам онлайн на картку складно, так як часто вони не працюють. Банкам же потрібна гарантія того, що гроші будуть повернуті вчасно і відсотки теж. Винятком з правил є мікрофінансові компанії. Єдине, що вони працюють з клієнтам не з 17 років, а з 18 років. Тут надають послуги всім громадянам, незалежно від того, офіційно вони працюють чи ні, якщо мають прибуток, то який саме. 

 Варіанти кредитів для студентів: 

 1. Без відмови. 
 2. Без поручителів. 
 3. Для безробітних. 
 4. Гроші в борг. 
 5.  Без довідок. 
 6. На навчання. 

Як взяти кредит студенту в SOS Credit

Вік студента з 18 років
Мінімальна сума до видачіі від 500 грн
Перша мікропозика до 10 000 грн
Повторні позики  до 15 000 грн
Документи для оформлення паспорт и ИНН
Ставка у процентах  від 0,01%
Видача відбувається не готівкою, а на картку
Кредитна історія значення не мають
Поручителі/застава не потрібні
Режим роботи цілодобовий

Таким чином, ми бачимо, що отримати кредит студенту без роботи в Україні можливо і для цього не знадобиться зайвих документів. Сервіс працює цілодобово, тому звернутися він може у будь-який момент, коли йому знадобилися гроші. 

Що потрібно для оформлення

 1. Для такого споживчого кредиту потрібно мати гаджет з виходом в інтернет, паспорт, ідентифікаційний код, а також картку будь-якого банку нашої країни.
 2. Все відбувається на сайті компанії. Тут клієнт розраховує суму, термін, на який оформляється студентський кредит в Україні. Він відразу бачить відсотки, необхідні до погашення.
 3. Потім він переходить до оформлення Особистого Кабінету, в якому буде міститися вся інформація за його кредитами. Після чого потрібно прикріпити картку, за допомогою якої він надалі зможе погашати їх. Якщо студент звертається вдруге і наступні рази, то створювати заново Особистий Кабінет йому не знадобиться, та й сам кредит він зможе отримати практично автоматично.
 4. Після цього він ознайомлюється з кредитним договором, ставить свій підпис у електронному форматі, отримує рішення за своєю заявкою.
 5. Гроші перераховуються йому на картку. Розпоряджається він ними на свій розсуд. 

Кредит для студентів в Україні 

Умови погашення студентського кредиту

Погасити так само легко, як і взяти кредит студенту. Для цього команда SOS CREDIT передбачила відразу кілька варіантів, щоб кожен зміг обрати для себе те, що йому підходить. 

 1. На сайті компанії. З цією метою можна як входити до кабінету, так і ні. Якщо у студента немає на це часу, то йому знадобиться всього лише ввести номер договору за кредитом, номер телефону, який він вказував під час реєстрації і суму до оплати. Проводити оплату через сайт вигідно так, як за це не потрібно вносити комісійні. 
 2. Погашення через термінал. Процедура відбувається із комісією, тому потрібно мати додаткові гроші при собі, крім основної оплати. Також, потрібно знати реквізити. Зараз термінали є у будь-якому магазині, ТРЦ, тому оплатити таким способом — не проблема.
 3. Погашення через касу Уркпошти. Процедура відбувається з комісією. При собі потрібно мати реквізити.
 4. Оплата через касу будь-якого банку країни. Процедура відбувається з комісією. При собі потрібно мати реквізити. 

Популярні питання

Позики онлайн студентам на картку викликають багато питань серед споживачів. На багато з них є відповіді на сайті. Також завжди можна звернутися до служби підтримки. Нижче наведені найпопулярніші, серед заданих. 

Чому банки відмовляють у видачі кредиту студентам онлайн на карту?

Їм потрібна 100% гарантія того, що як тіло кредиту, так і відсотки за ним, будуть погашені вчасно. Вони не готові працювати з проблематичними клієнтами, на відміну від МФО SOS CREDIT. Тут можна оформити кредит зі схваленням під стипендію. 

 Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT 

 1. Оформляється кредит через сайт компанії — віддалено
 2. Погасити його можна будь-яким зручним способом — на сайті, у терміналі, у касі банку або Укрпошти. 
 3. Перший кредит від 0,01%. 
 4. Для оформлення повторного кредиту можна використовувати промокод на знижку.
 5. Організація працює без вихідних та обіду. 
 6. Студент може активувати послугу пролонгації — продовження кредиту, якщо він не має можливості повернути кредит в обумовлений термін. 

Кредит для студентів в Україні 

Що потрібно для оформлення позики?

 Для цього потрібен паспорт, ідентифікаційний код, номер телефону, адреса електронної пошти, карта банку, вихід в інтернет і подача заявки. 

Скільки грошей студент може взяти в кредит в SOS Credit?

 Студент має умови кредитування в цій мікрофінансової компанії нарівні з іншими позичальниками. З цього випливає, що він може отримати перший кредит — від 500 грн і до 10 000 грн, а повторний — від 500 і до 15 000 грн.