Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит молодій сім’ї в Україні

 1. На що необхідний кредит молодій сім’ї?
 2. На яких умовах видаються позики?
 3. Як взяти кредит?
 4. Популярні питання

Кількість укладених шлюбів в країні стає менше, але, незважаючи на це, створення сім’ї і до цього дня залишається важливим моментом для наших громадян. У минулому році було зареєстровано більше 167 тисяч одружень і це число на 29% менше того ж 2019 року.

Одружуються українці зараз у досить молодому віці. Велика частина жіночої статі у 26 років, а чоловічого у 28-29. Свої перші шлюби вони в більш, ніж 90% укладають у віці до 35 років.

Кожній молодій сім’ї хочеться облаштувати свій бути якомога краще і не завжди це виходить реалізувати за допомогою однієї лише зарплати. Саме тому кредит для молодої сім’ї має великий попит.

На що необхідний кредит молодій сім’ї?

 1. Молода сім’я облаштовує свій побут. Якщо до весілля теперішні чоловік і дружина жили в орендованому житлі, то в більш, ніж 50%, стаючи подружньою парою, люди намагаються придбати своє житло. Тому, перш за все, кредит молодій сім’ї потрібен, перш за все, на покупку квартири або будинку, які коштують чималих сум.
 2. Потім своє житло потрібно облаштувати, тому на побутову техніку та облагородження нерухомості у цілому постає запит у грошах. Якщо до цього у одного з членів новоствореної сім’ї не було автомобіля, то кредит може знадобитися і на це.
 3. Деякі з них звертаються до наших послуг для того, щоб відправитися у весільну подорож.
 4. Якщо ж дівчина виходила заміж, будучи вагітною, то тоді це гроші на підтримку пологів, самі пологи, післяпологовий час або ж все разом.

Кредит молодій сім’ї в Україні

На яких умовах видаються позики?

Умови для співпраці не такі вимогливі, як у банку. Знадобиться при собі посвідчення особи у вигляді паспорта або id-картки, та ІПН. Гроші перераховуються на картку клієнта. Вона повинна бути випущена одним з банків України.

Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT

 1. повністю віддалена процедура. Для оформлення кредиту молодій сім’ї не знадобиться приїжджати до відділення компанії, щоб підписати договір;
 2. цілодобове обслуговування, без перерв;
 3. ставка від 0,01%;
 4. промокод для повторних клієнтів, який допоможе знизити відоткову ставку;
 5. без зайвих документів;
 6. можливість продовження кредитування завдяки пролонгації;
 7. скорингова система, що обробляє заявки автоматично, що дає можливість не розтягувати очікування відповіді позичальнику.

Як взяти кредит?

Вік позичальника від 18 до 90 років
Відсоткова ставка від 0,01% до 3% в день
Максимальна сума кредиту від 500 грн до  15 000 грн
Сума першої позики від 500 до 10 000 грн
Термін кредиту від 7 до 30 днів
Розгляд заявки до 15 хвилин
Вимоги паспорт, ІПН, громадянство України
Спосіб отримання на картку
Додаткові документи не потрібні
Кредитна історія будь-яка

Популярні питання

Як при подачі заявки, так і при погашенні боргу у клієнтів можуть виникати питання. У нас є спеціальна служба підтримки для звернень, яка завжди на них відповість, аби допомогти оперативно вирішити ситуацію, що склалася. Представляємо вашій увазі 4 популярних питання, які виникають під час видачі кредитів молодим сім’ям.

Як погасити кредит молодій сім’ї?

Просто оберіть один з варіантів:

 1. Особистий Кабінет. Оплата здійснюється за допомогою банківської картки, на яку раніше SOS CREDIT перевів кредитні кошти;
 2. сайт — логінитися до кабінету не потрібно. Натискаєте кнопку “Сплатити”, яка відкриє віконце “Оплата кредиту онлайн за допомогою банківської картки”. Вказуєте номер договору, номер телефону і повну суму до оплати. “Повну” — це означає, що в неї будуть входити і відсотки;
 3. каса банківського відділення в Україні;
 4. каса Укрпошти;
 5. термінал. Вони зараз є в багатьох ТЦ, ТРЦ і навіть звичайних магазинах.

Кредит молодій сім’ї в Україні

Які потрібні документи для отримання кредиту молодій сім’ї?

У Вас повинен бути паспорт/ id-картка та ІПН. Довідка з місця роботи, довідка про доходи, свідоцтво про шлюб та інші документи не потрібні.

Чи можуть відмовити молодій сім’ї в кредиті?

Статистика показує, що таких випадків мало, але вони є.

Найпоширеніші причини серед них такі:

 1. клієнт допустив помилки при подачі заявки. Наприклад, ПІБ були вказані російською або ж пропущена цифра в ІПН;
 2. Бюро Кредитних Історій не встигло оновити інформацію про Вас.

Що буде, якщо не вийде повернути гроші вчасно?

Неважливо, який розмір кредиту — 5 000 грн або 500 грн, у кожного може трапиться так, що погасити його не виходить. Для SOS CREDIT важливо, щоб клієнт у такому випадку оформив пролонгацію. Робиться це протягом 3-х днів до кінця кредитування, не раніше.

Якщо не скористатися такою послугою, то крім відсотків на кредит будуть накладені штрафні санкції, що негативно вплине на кредитну історію клієнта.