Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредити інвалідам 1, 2 і 3 групи 

 1. Чи можна отримати пільговий кредит для інвалідів?
 2. Умови видачі кредиту працюючим і непрацюючим інвалідам
 3. Як оформити кредит під пенсію за інвалідністю?
 4. Як погасити кредит?
 5. Популярні питання

Це категорія людей, у яких фінансовий стан, найчастіше, скрутний. Працювати з інвалідністю виходить не завжди, а соцвиплати не так великі, щоб можна було покрити навіть мінімальні людські потреби. 

Банки без великого полювання приступають до співпраці з такими клієнтами, що пов’язано з упередженнями, що стосуються їх працездатності і гарантії своєчасного повернення взятої суми. 

Варіанти кредитів для інвалідів: 

 1. Непрацюючим. 
 2. Готівкою. 
 3. Автокредит. 

Чи можна отримати пільговий кредит для інвалідів?

У родичів також не завжди виходить допомогти фінансово або ж їх у людини не залишилося, але вихід є — оформити кредитування у МФО SOS CREDIT. Тут вдається отримати не тільки пільговий кредит для інвалідів, але і безробітним, з поганою кредитною історією, пенсіонерам, студентам. 

Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT 

 1. Сервіс працює цілодобово, без перерв і вихідних. 
 2. Перший кредит під 0,01%.
 3. На повторний кредит діють промокоди. 
 4. Можливість подовжити кредит на 30 днів. 
 5. Видача необхідної суми всього за 20 хвилин новим клієнтам і практично відразу – повторним. 

Умови видачі кредиту працюючим і непрацюючим інвалідам

Вік позичальника з 18 років
Форма подачі заявки онлайн  
Сума кредиту від 500 грн і до 15 000 грн
Перший кредит від 500 грн і до 10 000 грн
Наступні кредити  от 500 и до 15 000 грн 
Документи для подачі заявки  паспорт та ІПН
Видача грошей на картку 
Ставка  від 0,01%
Термін до 30 днів

Як оформити кредит під пенсію за інвалідністю?

Щоб оформити кредит під пенсію за інвалідністю інвалідності, потрібно подати заявку через інтернет на сайті компанії SOS CREDIT. 

 1. У правому куті розміщено спеціальне віконце для того, аби людина могла обрати розмір кредиту і термін, на який він його оформляє. 
 2. Потім необхідно створити Особистий Кабінет. У ньому буде зберігатися вся інформація про позичальника. Для цього йому знадобиться паспорт, ІПН, картка будь-якого банку України, E-mail. 
 3. Після того, як він заповнить все, потрібно буде уважно прочитати договір і поставити свій підпис. 
 4. Заявка буде відправлена ​​на обробку. 
 5. Якщо відповідь позитивна — через пару хвилин сума буде перерахована. Якщо ж ні, то рекомендуємо перевірити, чи правильно було внесено інформацію, чи заповнено. 

Як погасити кредит?

Якщо потрібно погасити кредит, то для цього можна скористатися кількома варіантами: 

 1. Зробити все в Особистому Кабінеті. Якщо клієнт поспішає, то може робити це і без авторизації. На сайті є розділ “Оплатити кредит”, на який варто натиснути. Після цього вводиться номер договору і телефону, який вказувався під час реєстрації. У графі “Сума до сплати” вказується повний розмір погашення кредиту — разом з відсотками, а потім потрібно натиснути “Продовжити”. 
 2. Звернутися до каси Укрпошти або банку. 
 3. Скористатися терміналом. 

Кредити інвалідам 1,2 і 3 групи

Популярні питання

Коли у клієнтів виникають питання по роботі сервісу, то вони завжди можуть звернутися до служби підтримки або ж знайти відповіді на самому сайті. Нижче відповіді на питання, які є найбільш популярними. 

Які документи необхідні інваліду?

Паспорт та ідентифікаційний код. Так як гроші сервіс перераховує на картку, то і картка будь-якого банку України. Довідка про інвалідність не потрібна. Застава та поручителі теж.

Чи дають кредит непрацюючому інваліду?

У SOS CREDIT — так. Така категорія громадян отримує соцвиплати, завдяки яким може погасити кредит, тому ми сподіваємося на порядність таких клієнтів. Також вони можуть продовжити термін кредитування на 30 днів, якщо скористаються послугою пролонгації. 

Чи можна взяти кредит, якщо отримуєш пенсію на дитину інваліда?

Так, адже, це такі ж гроші, якими люди з обмеженими можливостями зможуть розплатитися за фінансову позику. 

Кредити інвалідам 1,2 і 3 групи

Чи має значення група інвалідності?

Варто враховувати, що 1-3 група інвалідності різні. Знаючи їхні особливості, кредитні компанії прораховують свої ризики по роботі з такими клієнтами. 

Відмінності груп інвалідності: 

 • 1 група. Ті громадяни, які, частіше за все, абсолютно не можуть працювати і пересуватися. Вони залежать від допомоги інших людей, так як самі себе обслуговувати не можуть. Кредити інвалідам 1 групи дають дуже рідко. 
 • 2 група. Вони здатні до самообслуговування, пересування та спілкування, але для цього їм обов’язково потрібні допоміжні засоби або ж оточуючі. Трудовою діяльністю вони займаються лише в певних умовах і за допомогою певних засобів. Кредитами інвалідам 2 групи дають частіше, але не у всіх компаніях. 
 • 3 група. Здатні до самообслуговування і пересування, але витрачають на це багато часу і часом потребують допомоги. Спілкуються самі, але з важкістю і з витратою часу. Кредитами інвалідам 3 групи дають охочіше і частіше, ніж іншим групам.