Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Онлайн кредит для пенсіонерів 

 1. Чи дають онлайн позики на картку пенсіонерам?
 2. Що необхідно для отримання пенсійного кредиту?
 3. Як взяти кредит пенсіонеру онлайн?
 4. Як погасити кредит?
 5. Популярні питання

Зараз у наших мам/тат, бабусь /дідусів теж є смартфони. Можливо, вони не такі дорогі, але у подібному гаджеті найголовніше і людям такого віку головне — практичність. Кнопковим телефоном не так зручно користуватися, як сучасними мобільними телефонами. Через них можна дізнатися багато інформації, зробити покупки і люди похилого віку намагаються навчитися користуватися ними, аби бути незалежними від дітей і онуків. 

Також вони можуть скористатися онлайн кредитом для пенсіонерів без будь-чиєї допомоги і отримати суму, якої бракує на картку. Ось тільки з клієнтами цієї категорії працюють не всі фінансові установи. Наприклад, банкам потрібна гарантія того, що клієнт вчасно поверне всю суму і відсотки за ним, тому, перестраховуючись, вони уникають співпраці з такими клієнтами. Але справа у тому, що далеко не всі люди такого віку мають додатковий дохід, крім пенсійних виплат. Тоді на допомогу і приходять МФО, які висувають менше умов. 

Варіанти кредитів для пенсіонерів: 

 1. Безробітним. 
 2. Готівкою. 
 3. У Києві. 
 4. Без відмови. 
 5. Автокредит. 

Чи дають онлайн позики на картку пенсіонерам?

Так. Компанія SOS CREDIT спеціалізується на роботі як з працюючими, так і з непрацюючими пенсіонерами. Більше того, тут рівні умови для всіх клієнтів. 

Що необхідно для отримання пенсійного кредиту?

У SOS CREDIT вигідні умови, на відміну від банків, які надають довгостроковий займ, але на неможливих умовах для такої категорії громадян. За допомогою цієї компанії вдається заощадити свій час і отримати необхідну суму за 15 хвилин.

Вік з 18 років
Робота з пенсіонерами надаємо послуги. Нашим клієнтам до 85 років
Термін до 30 днів
Сума видачі для нових клієнтів до 10 000 грн
Сума видачі для повторних клиентів до 15 000 грн
Ставка у процентах  від 0,01%
Документи паспорт та ідентифікаційний код
Спосіб отримання на картку одного з банків України

Як взяти кредит пенсіонеру онлайн?

 1. Аби взяти кредит онлайн пенсіонерам на картку, потрібно перейти на сайт. Там у правому кутку є Кредитний Калькулятор. На ньому обрати суму, термін надання послуг. Після цього слід натиснути на велику прямокутну кнопку “Отримати кредит (сума у гривнях)”. 
 2. Після, перейти до реєстрації Особистого Акаунту. Він є абсолютно у кожного клієнта, так як у ньому зберігається вся необхідна інформація. Надалі, якщо людина буде знову вдаватися до послуг компанії, то їй не знадобиться вносити її заново, витрачаючи свій час. 
 3. До Особовому Кабінету закріплюється банківська картка, на яку надійдуть гроші. 
 4. Після цього потрібно прочитати договір, підписати його — не ручкою, а у електронному вигляді. 
 5. Після цього потрібно очікувати рішення — завдяки скоринговій системі компанії, це відбувається швидко. 
 6. Після того, як буде прийнято позитивне рішення — запитувана сума перераховується на картку. Все просто і практично для клієнта. 

Онлайн кредит для пенсіонерів 

Як погасити кредит?

Щоб погасити онлайн позики на картку пенсіонерам є відразу кілька способів: 

 1. Каса банку / Укрпошти. Є пенсіонери, які отримують пенсійні виплати не на картку, а особисто до рук через той же банк, тому так людині буде зручно. Їй потрібно мати із собою реквізити для погашення, повну суму до оплати і комісію за здійснення процедури. 
 2. Через сайт. Можна навіть без входу до Особистий Кабінет. Без комісії. 
 3. В будь-якому терміналі, які є в магазині. 

Варто враховувати, що під час переказу з через касу і термінал гроші надходять на рахунок терміном до 3 днів, тому краще відповідально поставитися до цього питання.

 Якщо ж термін погашення підходить, але клієнт розуміє, що він не встигне вчасно внести оплату, то тоді йому необхідно скористатися послугою пролонгації. Таким чином, виходить продовження терміну кредитування на 30 днів. Робиться це в Особистому Кабінеті. 

Популярні питання

За час свого існування компанія зібрала ТОП 5 питань, які найчастіше задають клієнти. Відповіді на них знаходяться нижче. 

До скількох років дають кредит пенсіонерам?

Серед клієнтів компанії SOS CREDIT багато людей, вік яких до 85 років. Тут надають послуги всім тим, кому вона потрібна. Суворого обмеження до 70 років або ж до 75 років, наприклад, не встановлено. 

Чи можна взяти кредит під пенсію?

Так. Взяти кредит пенсіонеру онлайн під пенсію можна. Якщо йому не вистачає грошей на ліки, наприклад, то він може оформити його в SOS CREDIT, а коли отримає пенсію, то просто поверне з цих грошей, ті, що були видані в позику. 

Переваги пенсійного кредиту в SOS Credit

Може виникнути питання, наприклад: “Чому вигідно взяти кредит під пенсію саме тут?”. На це є свої вигідні причини: 

 1. Ставка першого кредиту від 0,01%. 
 2. На всі повторні діють спеціальні знижки у вигляді промокодом, активувавши які, можна вигідно заощадити.
 3. Подача заявки відбувається онлайн і пенсіонеру не потрібно вистоювати у чергах, аби отримати необхідні гроші. 
 4. Оформлення мікропозик тут відбувається цілодобово. 
 5. Є скорингова система, яка дає можливість за найкоротші терміни отримати відповідь за заявкою.
 6. Кредитна історія значення не має; 
 7. Без поручителів і застави.

Які необхідні документи пенсіонеру для отримання грошей?

Для отримання пенсійного кредиту в Україні йому потрібно мати при собі посвідчення особи державного зразка — паспорт та ІПН. Це мінімум документів, який допоможе у найкоротші терміни отримати суму, якої бракує.
Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.