Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит онлайн до 75 років

 1. До якого віку дають кредит онлайн пенсіонерам до 75 років?
 2. Чому банки відмовляють у кредиті пенсіонерам?
 3. Умови отримання грошей від Sos Credit
 4. Як не потрапити в боргову яму
 5. Як погасити кредит
 6. Популярні питання

Якщо люди середнього віку мають можливість подати заявку на позику і відразу отримати схвалення, то особи старшого віку не завжди отримують позитивне рішення.  Під час зверненні до банку, пенсіонер отримає лише відмову. В силу свого віку, через відсутність сил на великий і стабільний заробіток, банк боїться навіть приймати заявки.  Справа у тому, що кредит онлайн до 75 років можна отримати без відкату тільки в мікрокредитній компанії. Кращим рішенням у даній ситуації буде звернення до МФО, адже тільки тут лояльно ставляться до позичальників і пропонують позику без відмови.

До якого віку дають кредит онлайн пенсіонерам до 75 років?

Компанії, які займаються мікрокредитами, пропонують кредит онлайн пенсіонерам до 75 років, який можна отримати без зайвих вимог.  Пенсіонер може подати заявку на кредит, маючи при собі тільки:

 • паспорт громадянина України;
 • індивідуальний номер платника податків;
 • пенсійне посвідчення.

Ніхто не зажадає від клієнта багато документів і довідок. Сервісу не буде важлива платоспроможність людини, її місце роботи або кредитна історія.

Зібравши необхідні документи, можна приступати до оформлення позики. Кредит можна отримати в онлайн-режимі та на картку.  Процедура проходить настільки просто, що навіть недосвідчений користувач інтернетом зможе швидко розібратися в інтерфейсі компанії.  Для того, аби отримати позику, необхідно:

1.пройти реєстрацію, заповнюючи анкету та слідуючи інструкціям;

 1. заповнити заявку на кредит, відповівши на всі питання без пропусків;
 2. відправити заявку і почекати рішення;
 3. отримати позику за кілька хвилин.

Такий простий спосіб оформлення кредиту дозволяє отримати потрібну суму грошей за 5 хвилин після відправки заяви. Так як процес відбувається в онлайн-режимі, пенсіонеру не доведеться навіть йти до офісу організації і довго чекати в черзі.

Чому банки відмовляють у кредиті пенсіонерам?

Банківські компанії відносяться до пенсіонерів із недовірою.  Справа у тому, що відмова у позиці може бути з таких причин як:

 • передпенсійний або пенсійний вік;
 • відсутність стабільного заробітку;
 • життя на одну пенсію;
 • немає доказів платоспроможності.

Саме з таких причин банки просто не приймають заявки у людей пенсійного віку.  Їм простіше відмовити і знайти клієнта, який буде збирати пакет документів, доводити платоспроможність і отримувати зарплату в розмірі річної пенсії.

Умови отримання грошей від Sos Credit

Сервіс відноситься до всіх клієнтів з розумінням і готовий надавати самі лояльні умови для комфортного кредитування. Клієнти можуть отримати онлайн кредит на картку до 75 років під процентну ставку в 0,01%, що є вигідним і не становить складності.

Сума першої позики від 500 до 10 000 гривень
Максимальная сума позик до 15 000 гривень
Спосіб отримання на картку
Процентна ставка від 0,01% 
Перевірка заявки 5 хвилин
Кредитна історія не важлива
Вимоги паспорт громадянина Україны, ІПН код, картка банку
Вік позичальника з 18-ти до 75 років
Період кредитування до 30-ти днів
Погашення через Особистий Кабінет, касу банку чи Укрпошты, через термінал
Поручитель та застава Не потрібні

Крім вигідних тарифів, клієнт зможе отримати кошти, надавши мінімальний перелік документів:

 • код платника податків;
 • паспорт і його фото;
 • пенсійне посвідчення і його фотографію.

Дані папери є у кожної людини на пенсії під рукою, тому зібрати їх не складе труднощів.

Кредит онлайн до 75 років

 Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT для пенсіонерів

Сервіс працює для того, щоб надати фінансову підтримку людям пенсійного віку.  Так як в країні практично неможливо проживати на пенсію, можна оформити позику і вирішити питання з грошима. Серед переваг кредитування для пенсіонерів можна виділити:

 • Простота оформлення.  Позику можна оформити за 20 хвилин, при цьому достатньо буде виконати всього лише 3 дії: подати заявку, почекати рішення, отримати кредит.
 • Лояльне ставлення.  Сервіс відноситься до всіх клієнтів лояльно, саме тому не вимагає зайвих документів і схвалює заявки у клієнтів до 75 років.
 • Економія.  Мова не тільки про економію часу, а й про гроші, адже процентна ставка від 0,01% дозволяє не переплачувати зайві кошти.
 • Кілька варіантів оплати кредиту.  Позику можна сплатити через термінал самообслуговування, у касі банку, на пошті або в Особистому Кабінеті.

Завдяки лояльному ставленню, швидкому обслуговуванню і вигідним тарифам, позику можна отримати з кращими умовами і без відмови.

Як не потрапити в боргову яму

Підписуючи кредитний договір, позичальник зобов’язується своєчасно вносити оплату за позикою. Якщо ж він не буде сплачувати позику вчасно, на нього очікують штрафні санкції, підвищена процентна ставка і навіть судовий розгляд.  Щоб не зіпсувати кредитну історію і не опинитися в борговій ямі, потрібно:

 • не брати кредит більше необхідної суми;
 • своєчасно вносити платежі за графіком;
 • оформити пролонгацію, якщо немає можливості вчасно сплатити кредит;
 • домовитися з кредитором про реструктуризацію, яка надасть знижену ставку або канікули.

Такі дії дозволять не потрапити у борги і виплатити кредит без прострочень.

Як погасити кредит

У сервісі SOS Credit, клієнт може обрати один варіант оплати серед кількох:

 • Через термінал.  Знайти найближчий термінал, вказати реквізити компанії і дотримуючись інструкції, внести потрібну суму до оплати готівкою.
 • У касі банку.  Відвідати банк, повідомити працівника банку реквізити МФО і внести оплату.
 • На Укрпошті.  Відвідати будь-яке відділення пошти і сплатити кредит попередньо повідомивши реквізити для переказу.
 • Через особистий кабінет.  Увійти в акаунт, вказати суму оплати і перерахувати гроші через банківську картку в онлайн-режимі.

Важливо дотримуватися інструкцій і бути уважним під час  оплати. Реквізити сервісу можна знайти у розділі “Повернути кредит”.  Обравши зручний варіант оплати, потрібно вносити платежі вчасно і не допускати боргів.

Популярні питання

Клієнт, який оформляє або оплачує позику, може зіткнутися з питаннями. Працівники сервісу зможуть відповісти на будь-який з них по телефону, через онлайн чат або ж у електронному листі.

Яка максимальна сума яку можна отримати в МФО?

Максимальна сума позики в МФО буде 15 000 гривень.  Під час першого оформлення позичальник може забрати кредит на суму від 500 до 10 000 гривень, а за наступних оформлень збільшити суму до максимальної.

Які помилки часто допускають позичальники при подачі документів на онлайн кредит до 75 років?

Часто позичальник не уважно заповнює заявку або робить пропуски. Саме такі помилки можуть негативно вплинути на схвалення заявки. Важливо уважно стежити за зазначеною інформацією, не допускаючи пропусків і помилок.

Кредит онлайн до 75 років

Скільки часу йде на отримання позики?

Вся процедура оформлення займає до 20-ти хвилин.  Реєстрація та подача заявки відніме 15 хвилин, перевірка 5 хвилин, а видача коштів відбувається моментально.

Основні причини для відмови в кредиті на карту до 75 років?

Серед причин для відмови у кредиті на картку може бути:

 • шахрайські дії;
 • неправильні дані;
 • помилки у заявці.

Саме через такі причини можна отримати відмову. Варто бути чесним із сервісом, а також уважно заповнювати документацію.