Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит з 19 років в Україні

 1. Умови кредитування для студентів ВНЗ
 2. Умови отримання грошей від Sos Credit
 3. Основні причини відмов в 19 років
 4. Умови погашення позик
 5. Популярні питання

Не всі кредитні компанії готові надати кредит з 19 років, але у сервісі SOS Credit це зробити можливо. Видача коштів відбувається на банківську картку і з великою ймовірністю схвалення. Завдяки лояльному ставленню МФО, кошти можуть бути отримані на будь-які потреби і з мінімумом документів.

Умови кредитування для студентів ВНЗ

Сервіс пропонує лояльні умови для всіх, хто вчиться у коледжах та ВУЗах, тому надає:

 • першу позику від 500 до 10 000 гривень;
 • період кредитування для студентів від 7 до 30 днів з можливістю пролонгації;
 • можливість отримати позику непрацюючим і без офіційного працевлаштування.

Завдяки тому, що компанія пропонує фінансову допомогу студентам, тут можна отримати кредит з 19 років онлайн прямо на картку і на вигідних умовах.

Умови отримання грошей від Sos Credit

Перед оформленням позики, користувачеві важливо зрозуміти, як проходить отримання грошей у сервісі SOS Credit і переконатися у тому, що він зможе отримати кошти на, дійсно, вигідних умовах.

Вік позичальника  від 18-ти років
Комісія у процентах від 0,01% 
Термін до 30 днів
Максимальна сумма первого займа до 10 000 гривень
Максимальная сума повторних позик до 15 000 гривень
Період кредитування до 30-ти днів
Вимоги паспорт, код ІПН, картка будь-якого банку
Додаткові документи не потрібні
Поручитель або застава не потрібно
Розрахунок Не готівковий — на картку

Клієнт може сам обрати суму та період кредитування, а також розрахувати процентну ставку в онлайн-режимі.

Завдяки таким вигідним умовам, людина може взяти кредит у 19 років без роботи в Києві та інших населених пунктах України, без зайвих документів. Щоб отримати кошти, буде досить:

 1. пройти реєстрацію на сайті організації;
 2. заповнити заявку і верифікувати банківську картку;
 3. подати заявку на перевірку, тим часом перевірити кредитний договір;
 4. отримати рішення і підписати договір;
 5. отримати позику на картку.

Кредит з 19 років в Україні

Процедура займає мало часу.  Реєстрація та заповнення заявки займає 15 хвилин, рішення за заякою потрібно очікувати 5 хвилин, а отримати гроші можна відразу після того як прийде рішення.

Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT

Сервіс створений для того, аби вирішувати фінансові питання, саме тому більше 90% користувачів отримують миттєве схвалення. Серед інших переваг організації варто виділити:

 • Лояльне ставлення. Тут клієнт зможе отримати кредит у 19 років з мінімальною процентною ставкою і надаючи лише основні документи.
 • Швидке обслуговування. Кошти можна отримати дуже швидко, це займає до 20 хвилин часу.  У цей час людина може стояти на касі у черзі, просто сидіти вдома на дивані або сплачувати інтернет-покупки.
 • Онлайн-режим. Завдяки тому, що сервіс працює в онлайні, заявку можна подати в будь-який час доби і з будь-якої області країни, а гроші отримати на картку.
 • Кілька варіантів оплати. Кошти можна повернути через термінал, Особистий Кабінет, касу банку або в Укрпошті.

Крім перерахованих вище переваг, в сервісі можна отримати кошти на будь-які потреби, наприклад взяти споживчий кредит з 19 років дівчатам на оплату гуртожитку, покупку одягу або аксесуарів, оплату курсів або навчання.

Основні причини відмов в 19 років

Серед причин за яким відмовляють у позиці людям в 19 років може бути:

 • відсутність постійного доходу;
 • немає офіційної роботи;
 • не у віці 21-23 років;
 • немає заставного майна;
 • відсутність довідки про платоспроможність.

Часто такі причини для відмови бувають у банківських компаніях, саме вони не хочуть навіть приймати заявки у людей молодше 21-23 років, а також у людини без постійного заробітку. Але з МФО все набагато простіше, адже тут можна отримати позику навіть з 18 років, надаючи мінімум документів.

Умови погашення позик

Отримавши гроші у позику, її потрібно оплачувати своєчасно, але перед цим важливо обрати один з варіантів оплати:

 • Через термінал. Знайти термінал у найближчому магазині, написати реквізити компанії і внести потрібну суму готівки, отримавши квитанцію про оплату.
 • На Укрпошті. Зайти до будь-якого відділення пошти, повідомити працівника реквізити і номер договору, сплатити позику готівкою або карткою.
 • В Особистому Кабінеті. Увійти в акаунт, вказати суму оплати за кредит і погасити позику карткою онлайн.
 • У банку. Відвідати будь-який український банк, вказати реквізити сервісу, надати паспорт та сплатити потрібну суму кредиту.

Важливо своєчасно оплачувати кредит з 19 років чоловікам і жінкам, які брали кошти у борг.  Якщо ж немає можливості сплатити позичку за графіком, варто оформити послугу пролонгації і сплачувати лише відсоткову ставку, а в кінці внести тіло позики.

Популярні питання

Найчастіше у клієнтів виникають питання щодо оформлення, умов кредитування та сплати позики.  Щоб отримати на них відповіді, можна зайти в розділ “Питання та відповіді”.  Якщо там не виявилося потрібної відповіді, можна скористатися онлайн-чатом, консультацією за телефоном або ж, написавши на електронну пошту.  Відповідь буде миттєвою.

Кредит з 19 років в Україні

Як швидко гроші надходять на карту?

Після того як клієнт подав заявку на перевірку, потрібно почекати до 5-ти хвилин поки перевіриться зазначена інформація. Після того як рішення відомо, позичальникові досить підписати кредитний договір і гроші відразу ж надійдуть на його картку.

Чи можна взяти кредит з 19 років без роботи?

Так, кредит можна взяти безробітним. Сервіс ставиться лояльно до всіх клієнтів, тому готовий вирішити фінансові питання. Важливо лише вчасно вносити оплату за позику, для цього людина може знайти підробіток вже під час кредитування.

Які санкції можуть бути якщо прострочити займ?

Під час прострочення, клієнт може отримати не тільки попередження про борг, а й штрафні санкції, підвищену пеню і процентну ставку. Якщо людина і далі буде ігнорувати оплату, сервіс може подати до суду для стягнення боргу. Ситуація може закінчиться борговою ямою і поганою кредитною історією.

Як дізнатися рішення по заявці на онлайн кредит з 19 років?

Після того як заявка подана, позичальникові потрібно зачекати 5 хвилин. Рішення надійде або на телефон у вигляді СМС, або на електронну пошту у вигляді листа.  Після того як рішення надійшло, гроші моментально зараховуються на картку.