Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

У нас чудові новини! Ще більше вигідних пропозицій для клієнтів компанії SOS CREDIT. Наш сервіс швидких кредитів цінує своїх позичальників та прагне побудувати з кожним із них тривалі відносини. Программа Лояльности  – це не просто унікальна пропозиція для сумлінних клієнтів сервісу, але й чудова можливість заощадити на відсотках по кредиту.

Відтепер кредити на вигідних умовах можуть отримати не тільки нові клієнти компанії SOS CREDIT, але й повторні. Що це означає? Кожен, хто успішно сплатив перший кредит, автоматично стає учасником Програми Лояльності. Ми розробили спеціальну систему знижок, яка дозволяє заощадити від -5% до -50%.

Від -5% до -50% на кредит: умови отримання

Щоб отримати кредит зі знижкою, потрібно авторизуватися в Особистому Кабінеті. Далі, введіть необхідну суму та термін кредитування, а Вашу знижку буде автоматично враховано системою. Надсилайте заявку на розгляд й отримуйте гроші на картку!

З кожним наступним кредитом Ваша знижка зростає. Якщо на першому рівні Програми Лояльності вона становить -5%, то на другому -10%, на третьому -15%, а постійні клієнти зможуть заощаджувати цілих -50%.

Пропозиція дійсна для кожного клієнту SOS CREDIT, який успішно виконує умови кредитного договору.

Умови програми прості: постійно користуйтеся послугами сервісу онлайн-кредитування SOS CREDIT, вчасно повертайте отримані кредити та накопичуйте бали назустріч по-справжньому великим знижкам. Кредит з неймовірними знижками чекає на Вас!

Знижки Програми Лояльності

Програма Лояльності складається з 8 рівнів, яким відповідають 8 знижок:

1 рівень – 5%;

2 рівень – 10%;

3 рівень – 15%;

4 рівень – 20%;

5 рівень – 25%;

6 рівень – 30%;

7 рівень – 40%;

8 рівень – 50%.

Дізнайтеся поточний рівень знижки в Особистому Кабінеті в розділі “Моя знижка”.

Як отримати кредит онлайн під низький відсоток?

Такий кредит мрія кожного позичальника. Ось тільки мікрофінансових організацій, готових надати таку послугу не так вже й багато. Деякі звертаються за допомогою до друзів, знайомих, у відділення банку або ломбард. На жаль, у друзів просто може не бути потрібної суми, банку необхідна довідка про доходи, а в ломбарді потрібна цінна застава.

Сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT – це надійний партнер, який завжди готовий подати руку допомоги. Тільки у нас Ви маєте можливість отримати кредити зі знижками на максимально вигідних умовах. Новим клієнтам, які тільки знайомляться з нашим сервісом, ми пропонуємо кредит на суму до 10 000 гривень зі знижкою -50%.

Якщо Ви вдало сплатили перший кредит, то автоматично стаєте учасником Програми Лояльності. На першому етапі Ви отримуєте знижку -5%. Далі, знижка підвищується. А для цього потрібно всього лише виконати прості умови Програми Лояльності.

Ми пропонуємо кредит онлайн тим українцям, кому відмовляють в інших фінансових компаніях:

  • студентам;
  • безробітним;
  • матусям у декретній відпустці;
  • пенсіонерам.

Ми заощаджуємо Ваш час та сили, тому оформити заявку на кредит можна з будь-якого гаджету з доступом до мережі Інтернет. Вам знадобляться тільки паспорт, ідентифікаційний код та банківська картка.

Приєднуйтесь до Програми Лояльності й отримуйте кредити на вигідних умовах.

З офіційними умовами програми Ви можете ознайомитися нижче.

Офіційні умови Програми Лояльності

Програма Лояльності