Сума кредиту
постійним клієнтам
Термін кредиту
постійним клієнтам
Дата повернення
Тіло кредиту
 грн
Відсотки
 грн
? Середня відсоткова ставка за договором становить - %*. Реальна річна відсоткова ставка за договором становить - %**. Загальна вартість кредиту за договором становить - грн***
До повернення
 грн
У мене є промокод
Промокод не дійсний
Промокод застосован

У нас чудові новини! Ще більше вигідних пропозицій для клієнтів компанії SOS CREDIT. Наш сервіс швидких кредитів цінує своїх позичальників та прагне побудувати з кожним із них тривалі відносини. Программа Лояльности  – це не просто унікальна пропозиція для сумлінних клієнтів сервісу, але й чудова можливість заощадити на відсотках по кредиту.

Відтепер кредити на вигідних умовах можуть отримати не тільки нові клієнти компанії SOS CREDIT, але й повторні. Що це означає? Кожен, хто успішно сплатив перший кредит, автоматично стає учасником Програми Лояльності. Ми розробили спеціальну систему знижок, яка дозволяє заощадити від -5% до -50%.

Від -5% до -50% на кредит: умови отримання

Щоб отримати кредит зі знижкою, потрібно авторизуватися в Особистому Кабінеті. Далі, введіть необхідну суму та термін кредитування, а Вашу знижку буде автоматично враховано системою. Надсилайте заявку на розгляд й отримуйте гроші на картку!

З кожним наступним кредитом Ваша знижка зростає. Якщо на першому рівні Програми Лояльності вона становить -5%, то на другому -10%, на третьому -15%, а постійні клієнти зможуть заощаджувати цілих -50%.

Пропозиція дійсна для кожного клієнту SOS CREDIT, який успішно виконує умови кредитного договору.

Умови програми прості: постійно користуйтеся послугами сервісу онлайн-кредитування SOS CREDIT, вчасно повертайте отримані кредити та накопичуйте бали назустріч по-справжньому великим знижкам. Кредит з неймовірними знижками чекає на Вас!

Знижки Програми Лояльності

Програма Лояльності складається з 8 рівнів, яким відповідають 8 знижок:

1 рівень – 5%;

2 рівень – 10%;

3 рівень – 15%;

4 рівень – 20%;

5 рівень – 25%;

6 рівень – 30%;

7 рівень – 40%;

8 рівень – 50%.

Дізнайтеся поточний рівень знижки в Особистому Кабінеті в розділі “Моя знижка”.

Як отримати кредит онлайн під низький відсоток?

Такий кредит мрія кожного позичальника. Ось тільки мікрофінансових організацій, готових надати таку послугу не так вже й багато. Деякі звертаються за допомогою до друзів, знайомих, у відділення банку або ломбард. На жаль, у друзів просто може не бути потрібної суми, банку необхідна довідка про доходи, а в ломбарді потрібна цінна застава.

Сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT – це надійний партнер, який завжди готовий подати руку допомоги. Тільки у нас Ви маєте можливість отримати кредити зі знижками на максимально вигідних умовах. Новим клієнтам, які тільки знайомляться з нашим сервісом, ми пропонуємо кредит на суму до 10 000 гривень зі знижкою -50%.

Якщо Ви вдало сплатили перший кредит, то автоматично стаєте учасником Програми Лояльності. На першому етапі Ви отримуєте знижку -5%. Далі, знижка підвищується. А для цього потрібно всього лише виконати прості умови Програми Лояльності.

Ми пропонуємо кредит онлайн тим українцям, кому відмовляють в інших фінансових компаніях:

  • студентам;
  • безробітним;
  • матусям у декретній відпустці;
  • пенсіонерам.

Ми заощаджуємо Ваш час та сили, тому оформити заявку на кредит можна з будь-якого гаджету з доступом до мережі Інтернет. Вам знадобляться тільки паспорт, ідентифікаційний код та банківська картка.

Приєднуйтесь до Програми Лояльності й отримуйте кредити на вигідних умовах.

З офіційними умовами програми Ви можете ознайомитися нижче.

Офіційні умови Програми Лояльності

Програма Лояльності