Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ЧИ МОЖНА ПОДОВЖИТИ СТРОК КОРИСТУВАННЯ КРЕДИТНИМИ КОШТАМИ?

Ви можете скористатися послугою пролонгації та подовжити строк виплати кредиту.

Максимальний термін – до 30 днів, з моменту активації пролонгації.

Для оформлення пролонгації необхідно перейти в Особистий Кабінет, вказати період подовження строку кредиту.

Особливості використання пролонгації:

  1. Якщо у Вас є тільки перший кредит у системі, при цьому Ви обираєте його термін від 7 до 15 днів включно — у даному випадку буде доступна пролонгація до 15 днів включно (на вибір клієнта).
  2. Якщо це повторний кредит, то можна обрати термін кредитування на 7, 15 або ж 30 днів включно. У такому разі, пролонгація буде доступна й на такий самий термін — до 30 днів включно (на вибір клієнта).

При цьому кількість таких пролонгацій для Вас не обмежена (в залежності від кількості обраних днів пролонгації). Пролонгацією можна скористатися, активувавши її за 3 дні — не раніше, до закінчення 2-го періоду кредитування.

У разі додаткових питань, будь-ласка, звертайтеся до служби підтримки за телефоном 0 (800) 211 767 або за адресою електроної пошти support@sos-credit.com.ua.

Зверніть увагу – послугу пролонгації кредиту можна оформити виключно в Особистому Кабінеті на сайті