Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ПОГАШЕННЯ КРЕДИТУ. СПЛАТА КАРТКОЮ.

У Вашому Особистому Кабінеті виберіть суму сплати та натисніть кнопку «Сплатити кредит». Ви завжди можете побачити суму до сплати на дату погашення, вказану у договорі, та фактичну заборгованість на поточний момент. Ви можете погасити кредит достроково, сплативши тільки фактичний час користування ним.

Зверніть увагу, кожен день з 23:50 до 00:10 на нашому сайті відбуваються технічні роботи. В цей час оплата кредиту через Особистий Кабінет тимчасово призупиняється. Рекомендуємо вибрати інший час для проведення платежу.

Якщо дані способи не допомогли вирішити проблему – рекомендуємо здійснити даний платіж через термінал (детальніше тут ).

Нагадуємо, що найшвидший шлях врегулювання будь-яких питань — прямий контакт з нами:

support@sos-credit.com.ua