РОЗРАХУНОК ПРОЦЕНТНОЇ СТАВКИ ЗА КРЕДИТОМ

Кредитні продукти Компанії SOS CREDIT формуються на принципах добропорядності, чесності, відкритості і прозорості. Всі зобов’язання в особі Компанії SOS CREDIT (далі по тексту – Кредитор) та Клієнта (далі по тексту – Позичальник) закріплені в Кредитному договорі.

Також перед підписанням Кредитного договору кожен Клієнт отримує Паспорт Кредиту, в якому Клієнт ознайомлюється з усіма важливими пунктами Кредитного договору, а саме з такими як: таблиця нарахування відсотків, метод нарахування відсотків, графік погашення відсотків і так далі. Кредитний договір також містить детальну схему нарахування та погашення відсотків по Кредиту.

Підписуючи Кредитний договір, а також супутні документи, Позичальник погоджується з умовами, зазначеними в Кредитному договорі.

Кредитний договір оформляється на підставі Заявки Клієнта. Під час оформлення Заявки Позичальник погоджується з графіком нарахування та погашення Кредиту. У разі, якщо Клієнт не може повернути Кредит в зазначений термін, Кредитор надає послугу пролонгації.

Пролонгація дозволяє продовжити термін користування Кредитом до 30 днів.

Клієнт має повне право погасити Кредит достроково і компанія SOS CREDIT надає таку можливість. Погасивши кредит достроково, Клієнт в будь-якому випадку заощадить на оплаті відсотків (у порівнянні з повним терміном користування Кредитом).

Клієнту доступна будь-яка сума і термін кредитування (в рамках кредитних продуктів).

Під час заповнення заявки рекомендуємо розраховувати термін кредитування виходячи з можливостей повернення в кожному конкретному випадку. Відправляючи Заявку на кредит, Клієнт погоджується дотримуватися своїх прав і обов’язків, описаних в Кредитному договорі і супутніх документах.

Нагадуємо, що найшвидший шлях врегулювання будь-яких питань – прямий контакт з нами:
support@sos-credit.com.ua