Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

РОЗРАХУНОК ПРОЦЕНТНОЇ СТАВКИ ЗА КРЕДИТОМ

Кредитні продукти Компанії SOS CREDIT формуються на принципах добропорядності, чесності, відкритості і прозорості. Всі зобов’язання в особі Компанії SOS CREDIT (далі по тексту – Кредитор) та Клієнта (далі по тексту – Позичальник) закріплені в Кредитному договорі.

Також перед підписанням Кредитного договору кожен Клієнт отримує Паспорт Кредиту, в якому Клієнт ознайомлюється з усіма важливими пунктами Кредитного договору, а саме з такими як: таблиця нарахування відсотків, метод нарахування відсотків, графік погашення відсотків і так далі. Кредитний договір також містить детальну схему нарахування та погашення відсотків по Кредиту.

Підписуючи Кредитний договір, а також супутні документи, Позичальник погоджується з умовами, зазначеними в Кредитному договорі.

Кредитний договір оформляється на підставі Заявки Клієнта. Під час оформлення Заявки Позичальник погоджується з графіком нарахування та погашення Кредиту. У разі, якщо Клієнт не може повернути Кредит в зазначений термін, Кредитор надає послугу пролонгації.

Пролонгація дозволяє продовжити термін користування Кредитом до 30 днів.

Клієнт має повне право погасити Кредит достроково і компанія SOS CREDIT надає таку можливість. Погасивши кредит достроково, Клієнт в будь-якому випадку заощадить на оплаті відсотків (у порівнянні з повним терміном користування Кредитом).

Клієнту доступна будь-яка сума і термін кредитування (в рамках кредитних продуктів).

Під час заповнення заявки рекомендуємо розраховувати термін кредитування виходячи з можливостей повернення в кожному конкретному випадку. Відправляючи Заявку на кредит, Клієнт погоджується дотримуватися своїх прав і обов’язків, описаних в Кредитному договорі і супутніх документах.

Нагадуємо, що найшвидший шлях врегулювання будь-яких питань – прямий контакт з нами:
support@sos-credit.com.ua