Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

ЯК ЗМІНИТИ НОМЕР МОБІЛЬНОГО ТЕЛЕФОНУ?

Компанія пропонує два варіанти заміни номера телефону:

  • Без входу в Особистий Кабінет. Для цього перейдіть за посиланням https://cabinet.soscredit.ua/recovery. У заявці для відновлення доступу введіть Ваш новий номер телефону. На новий номер телефону надійде код авторизації, що потрібний для підтвердження доступу. Далі система направить Вас на верифікацію особи за допомогою сервісу BankID НБУ. Виберіть свій банк, щоб підтвердити особу. Система автоматично знайде Ваш профіль та прив’яже до нього новий номер телефону.

Зверніть увагу! Прив’язати можливо тільки такий номер, за яким не було спроби реєстрації на нашому сайті.

  • З входом в Особистий Кабінет. Для цього в Особистому Кабінеті перейдіть у розділ “Профіль”. Далі, вкладка “Персональні дані”. На сторінці Ви побачите поле з поточним номером телефону та значок у вигляді олівця біля нього. Натисніть на олівець та у полі для зміни номера телефону введіть Ваш новий номер. Далі необхідно підтвердити номер за допомогою коду авторизації, що надійде Вам у sms-повідомленні.

Зверніть увагу! Змінити номер телефона можливо тільки на такий номер, за яким не було спроби реєстрації на нашому сайті.

Для подальшого входу в Особистий Кабінет, необхідно вводити вже змінений номер мобільного.