Сума кредиту:
Строк платежу:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

 

 
Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення за другий платіж складається з: - щоденні проценти - щоденна комісія - тіло

 

Это расходы потребителя, связанные с получением, обслуживанием и возвратом кредита. Комиссии и другие обязательные платежи за сопроводительные услуги не начисляются.

 

 

Деталі кредиту
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ЧИ МОЖНА ОТРИМАТИ ДРУГИЙ КРЕДИТ, ЯКЩО ПЕРШИЙ ЩЕ НЕ ЗАКРИТО?

Життя кожної людини насичено подіями, багато з яких складно передбачити. Деякі з них вимагають термінових грошових інвестицій, але інколи буває так, що вільні фінанси відсутні, коли вони так потрібні або ви вже у боргах. Чи можна отримати другий кредит у такому випадку? Як бути, якщо раптово знадобилися гроші, а старий займ ще не погашено?

Насправді, дозволяється одночасно мати не тільки два, а навіть більше відкритих кредитів. Законодавство не обмежує максимальну кількість займів. Важливо, щоб ваша платоспроможність дозволяла оформити декілька кредитів. Пам’ятайте, що у підсумку виплати по кредиту не повинні перевищувати 40% від вашого сукупного доходу, з урахуванням тих грошей, які надходять не тільки від офіційної заробітної плати, а й від здачі майна в оренду, депозитів та іншого. Якщо зарплатні не вистачає, можна залучити співпозичальників або поручителів.

Чи можна отримати другий кредит, якщо перший ще не закрито?

Чи можна взяти другий кредит у банківській організації?

Якщо ви вже користувалися послугами будь-якого банку, то можете повторно звернутися до нього по допомогу. У цьому випадку важливу роль відіграє кількість позик, які було оформлено раніше, оскільки банк розглядає кредит як товар, а позичальник у цьому випадку – покупець. Другий кредит може бути виданий на особливих умовах:

  • Невелика сума. Оскільки банк ще не в повному обсязі повернув перший кредит, він не стане ризикувати.
  • Отримати новий кредит можна за умови, що ви своєчасно гасили попередні. Якщо було прострочення, шанси отримати нову позику наближаються до нуля.
  • Велика ймовірність оформити нову позику, якщо кредити різних призначень (наприклад, іпотека і позика на авто, готівковий кредит і кредитна картка)

Відмовили в одному банку? Не варто довго розмірковувати на тему чи можна взяти другий кредит і на яких умовах, краще спробуйте звернутися в інше відділення. У цьому випадку ви можете оформити рефінансування кредиту (повторне надання грошей у борг для погашення раніше отриманої позики). Розумніше користуватися послугами невеликих банків, оскільки вони висувають до позичальників менш серйозні вимоги, чим істотно збільшують імовірність отримання нової суми.

Для економії часу можна подати заявки в кілька фінорганізацій. Не варто подавати більше 3-4 заявок, оскільки всі запити відображаються на вашій кредитній історії, і можуть викликати недовіру кредитора.

Чи можна взяти другий кредит з використанням кредитної картки?

Кредитка – це зручний і затребуваний продукт, який можна оформити практично в будь-якому банку. Основна перевага — зручність користування. Навіть якщо у вас є кілька непогашених позик, ви в будь-який момент можете оформити кредитну картку. Крім того, такі картки мають пільговий період, що дає змогу певний час використовувати позикові кошти безкоштовно. Деякі банки самі пропонують оформити кредитну картку до вже наявної позики.

Чи можна отримати другий кредит, якщо перший ще не закрито?

Чи можна взяти другий кредит у мікрофінансовій організації?

Що робити, якщо банк відмовляється видавати другий кредит, поки не буде погашено стару позику? Звернутися по допомогу в мікрофінансову організацію (МФО). Мікрофінансові компанії мають мінімальні вимоги, під які підходять практично всі позичальники. Кредит у МФО доступний людям з поганою кредитною історією, безробітним, студентам, пенсіонерам, позичальникам, які працюють неофіційно.

Оформляючи кредит у МФО, вам не потрібна довідка про доходи, допомога поручителя або цінна застава. Сервіс швидких кредитів SOS CREDIT пропонує оформити кредит онлайн у будь-який зручний для вас час. Вам знадобляться:

  • Паспорт громадянина України.
  • Ідентифікаційний код.
  • Мобільний номер будь-якого оператора.
  • Банківська картка українського банку.

Подавайте заявку в зручний час і отримуйте потрібну суму на картку. Для нових клієнтів діє акція — кредит на суму до 3 000 гривень на термін до 15 днів під 0,01%.

Чи можна взяти другий кредит? Звичайно, зверніться по допомогу до МФО та отримайте потрібну суму на найвигідніших умовах.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні умови (проценти та комісії від 0,01%)за даними періодами діють за кожен день до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів та/або комісій за визначений в останній день останнього періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти та/або комісії за кожен день за попередній та/або цей період за базовими умовами (1%) та споживач повинен буде сплатити проценти та/або комісії за кожен день за базовими умовами договору, також наступний період буде нараховуватись за базовими умовами, що визначена в договорі. Якщо
споживач погасить проценти та комісії за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих Акційних умов (процентів та комісій Договору за кожен день перейде на наступний період за Акційними умовами, але з урахування положень визначених вище.

У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача: зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору. У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі. У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати штраф в розмірі 50% від тіла Кредиту але не більше ніж половина суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати на дату укладення Договору) або в розмірі 200% від тіла Кредиту але не більше подвійної суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати), нарахування штрафу є правом, а не обов’язком кредитодавця. ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

2906 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит