ЧИ МОЖНА ОТРИМАТИ КРЕДИТ ЗА ЧУЖИМ ПАСПОРТОМ І ЧИМ ЦЕ ЗАГРОЖУЄ?
Отримання займу – процедура, з якою знайома більшість українців. Нажаль, втрата або крадіжка паспорта теж можуть стати причиною оформлення кредиту. Займ буде оформлено на вас третіми особами і без вашої згоди. Чи можна отримати кредит за чужим паспортом? Так, можна, і багато хто з аферистів користується такою можливістю.
Відповідно до норм українського законодавства, оформлення займу з використанням чужих документів – це злочин. Подібні дії підпадають під статтю про шахрайство. Але багатьох недобросовісних громадян це не зупиняє, вони вдаються до різних хитрощів, щоб отримати потрібну суму, використовуючи нелегальні методи.
Як беруть кредит на чужий паспорт?
Заздалегідь перевірити, чи не є ви власником незаконно оформленого кредиту, практично неможливо. Тільки коли вам почнуть надсилати повідомлення про наявність заборгованості, ви зрозумієте, що стали жертвою афериста. Щоб не потрапити у подібну ситуацію, слід знати, як отримати кредит за чужим паспортом.
Чаще всего это подделка внешности. Завладев желаемым, заемщик старается загримироваться так, чтобы его внешность стала максимально похожей на настоящего владельца. Чаще всего он старается получить деньги по чужим документам в небольшом кредитном учреждении.
Можно ли взять кредит по ксерокопии чужого паспорта? Конечно. Реально ли обезопасить себя и не стать добычей мошенника? Да, главное следовать нескольким несложным правилам:
- Не давайте свои документы в руки незнакомым людям.
- Не разрешайте без уважительной причины снимать ксерокопии с вашего паспорта и делать с него фото.
- Не оставляйте свои вещи и документы без присмотра.
- Обнаружив кражу документов, обращайтесь в правоохранительные органы не теряя времени. Так ваш паспорт получит метку «недействительный» и злоумышленники не смогут им воспользоваться.
- Получаете письма о том, что у вас есть задолженность по кредиту? Внимательно изучите информацию о получателе и, если она на 100% не совпадает с вашими личными данными, обратитесь в кредитную компанию для прояснения ситуации.
Опытные аферисты знают, как взять кредит на паспорт другого человека, и в большинстве случаев остаться безнаказанным. Их жертвой может стать любой из нас. Некоторые мошенники могут оформить кредит на вас, просто используя качественный снимок чужого паспорта.
Как берут кредит на чужой паспорт и что предпринять, если это произошло?
Мы уже разобрались можно ли взять кредит по чужому паспорту. Что делать, если это уже произошло с вами? Не паниковать и выяснить все подробности дела. Возможно, это просто ошибка в банковской программе.
Если на вас действительно оформили чужой займ, необходимо лично посетить кредитное учреждение:
- Попросите договор кредитования и скрупулезно его изучите.
- Обратитесь к руководству и попросить прояснить ситуацию.
- Если руководство откажется сотрудничать, постарайтесь привлечь к этому делу как можно больше людей, в том числе с помощью СМИ.
Выбирая финкомпанию для сотрудничества, отдайте предпочтение проверенным организациям. Чтобы оформить кредит онлайн, не потребуется идти в отделение. Заявку можно подать в любое удобное время удаленно.
Вы уже знаете, как взять кредит на паспорт другого человека и способы как уберечься от этого. Будьте внимательны и работайте только с проверенными партнерами.
Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.
Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ
У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:
•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі; •те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту; •те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ; •те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін; •можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації; •те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати; • те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище. |