Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ГРОШІ В КРЕДИТ: ЯК НЕ ПОТОНУТИ В БОРГАХ?

Гроші – відомий камінь спотикання. Складно уявити, скільки ділових, дружніх і навіть сімейних відносин було зруйновано через них. Напевно, ви не хочете повторити сценарій недалекоглядних позичальників. Ні, ми не пропонуємо відмовитися від кредитів, але існують правила, що дозволяють максимально знизити ризики виникнення неприємних ситуацій.

Гроші в кредит: як не потонути в боргах?

Прораховуємо ймовірності

Вам терміново знадобилися гроші, а поруч опинився добрий друг, який готовий виручити. Не поспішайте хапати купюри та з вдячністю кидатися на шию благодійнику. Зупиніться і подумайте, а що трапиться, якщо ви не зможете повернути грошову суму в термін? Дружба опиниться під загрозою.

Оцініть перспективу, відповівши собі на кілька питань: наскільки надійна ваша робота, чи є у вас подушка безпеки на випадок форс-мажорних обставин, від чого ви готові відмовитися (відпустки, нової машини, улюблених ласощів) заради сплати боргу вчасно. Якщо відповіді на ці питання не дуже впевнені, а твердість рішення похитнулася, від кредиту краще відмовитися. Якщо гроші можна знайти і в іншому місці, то з друзями все набагато складніше.

Шукайте альтернативу. Подумайте, як ще можна вирішити фінансове питання? Можливо, варто звернути увагу на кредит онлайн. Тим більше, останнім часом умови кредитування мікрофінансових компаній стали набагато привабливіше. Наприклад, компанія SOS CREDIT пропонує позику під 0,01%. Це досить вигідно, якщо враховувати, що для отримання грошової суми знадобиться доступ в Інтернет і близько 20 хвилин вільного часу.

Гроші в кредит: як не потонути в боргах?

Як повертати будемо?

Тільки 20% людей замислюються над схемою повернення кредиту перед тим, як взяти в борг. Для того, щоб повернення кредиту не стало для вас справжньою фінансовою катастрофою, рекомендуємо заздалегідь прорахувати графік виплати позикових коштів.

Підсумуйте всі необхідні витрати за місяць. Найчастіше, до цих витрат відносяться: квартплата, їжа, транспорт. А тепер відніміть отриману суму із заробітної плати. Підсумок розділіть на два – приблизно стільки ви зможете виплачувати в комфортному режимі, не відчуваючи себе затиснутим у міцні фінансові рукавиці.

Важливий момент! Завжди залишайте невеликий люфт, тобто, відкладіть трохи грошей для страховки. Непередбачені ситуації, будь то зламана машина або необхідність купити собі нові речі, можуть запросто вибити вас із сідла.

Гроші в кредит: як не потонути в боргах?

Необхідність або чергова примха?

Психологи вважають, що більшості людей, які користуються кредитами онлайн в Україні, гроші потрібні не так гостро. Задайте собі питання, а чи дійсно позика настільки потрібна? Можливо, варто почекати та накопичити або зовсім відмовитися від покупки?

Ще одна рекомендація: пошукайте альтернативне джерело доходу. Ви вмієте грати на фортепіано або знаєте іноземні мови? Прекрасно, репетиторство – це відмінний варіант додаткового заробітку. У кожного з нас є приховані таланти, навички, вміння, на які ми не звертаємо уваги, але які можна відмінно монетизувати.

Прихована небезпека отримання грошей в кредит – витратити їх на що-небудь не потрібне. Річ у тому, що вони умовно дістаються нам просто так, тобто, ми не витратили сил на їх заробіток. Тому ретельно стежте, куди йде кожна гривня взятого кредиту, щоб не потрапити в халепу і не розтратити все даремно.

Гроші в кредит: як не потонути в боргах?

Гроші в кредит: зважити за і проти

Одна з основних порад тим, хто користується онлайн позиками – не приймати поспішних рішень. Зважте всі за і проти, детально вивчіть кредитний продукт, прорахуйте всі ризики, і не важливо, у кого ви берете гроші в борг: у друга або мікрофінансової організації.

Планування – наше все. Розпишіть план на найближчі місяці з детальним графіком кредитних виплат. Подивіться на нього і чесно відповідайте на питання: чи готові ви весь цей час жити в обмеженому фінансовому режимі, як співвідноситься те, що ви отримаєте завдяки грошам, узятим в борг, і перспектива стати скутим у витратах, наскільки мета виправдовує засоби?

Залишилося прийняти остаточне рішення. Яким воно буде? Залежить тільки від вас, головне, щоб гроші в кредит робили ваше життя тільки краще.

 

 

739 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит