Сума кредиту:
Строк платежу:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

 

 
Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення за другий платіж складається з: - щоденні проценти - щоденна комісія - тіло

 

Это расходы потребителя, связанные с получением, обслуживанием и возвратом кредита. Комиссии и другие обязательные платежи за сопроводительные услуги не начисляются.

 

 

Деталі кредиту
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ГРОШІ В КРЕДИТ: ЯК НЕ ПОТОНУТИ В БОРГАХ?

Гроші – відомий камінь спотикання. Складно уявити, скільки ділових, дружніх і навіть сімейних відносин було зруйновано через них. Напевно, ви не хочете повторити сценарій недалекоглядних позичальників. Ні, ми не пропонуємо відмовитися від кредитів, але існують правила, що дозволяють максимально знизити ризики виникнення неприємних ситуацій.

Гроші в кредит: як не потонути в боргах?

Прораховуємо ймовірності

Вам терміново знадобилися гроші, а поруч опинився добрий друг, який готовий виручити. Не поспішайте хапати купюри та з вдячністю кидатися на шию благодійнику. Зупиніться і подумайте, а що трапиться, якщо ви не зможете повернути грошову суму в термін? Дружба опиниться під загрозою.

Оцініть перспективу, відповівши собі на кілька питань: наскільки надійна ваша робота, чи є у вас подушка безпеки на випадок форс-мажорних обставин, від чого ви готові відмовитися (відпустки, нової машини, улюблених ласощів) заради сплати боргу вчасно. Якщо відповіді на ці питання не дуже впевнені, а твердість рішення похитнулася, від кредиту краще відмовитися. Якщо гроші можна знайти і в іншому місці, то з друзями все набагато складніше.

Шукайте альтернативу. Подумайте, як ще можна вирішити фінансове питання? Можливо, варто звернути увагу на кредит онлайн. Тим більше, останнім часом умови кредитування мікрофінансових компаній стали набагато привабливіше. Наприклад, компанія SOS CREDIT пропонує позику під 0,01%. Це досить вигідно, якщо враховувати, що для отримання грошової суми знадобиться доступ в Інтернет і близько 20 хвилин вільного часу.

Гроші в кредит: як не потонути в боргах?

Як повертати будемо?

Тільки 20% людей замислюються над схемою повернення кредиту перед тим, як взяти в борг. Для того, щоб повернення кредиту не стало для вас справжньою фінансовою катастрофою, рекомендуємо заздалегідь прорахувати графік виплати позикових коштів.

Підсумуйте всі необхідні витрати за місяць. Найчастіше, до цих витрат відносяться: квартплата, їжа, транспорт. А тепер відніміть отриману суму із заробітної плати. Підсумок розділіть на два – приблизно стільки ви зможете виплачувати в комфортному режимі, не відчуваючи себе затиснутим у міцні фінансові рукавиці.

Важливий момент! Завжди залишайте невеликий люфт, тобто, відкладіть трохи грошей для страховки. Непередбачені ситуації, будь то зламана машина або необхідність купити собі нові речі, можуть запросто вибити вас із сідла.

Гроші в кредит: як не потонути в боргах?

Необхідність або чергова примха?

Психологи вважають, що більшості людей, які користуються кредитами онлайн в Україні, гроші потрібні не так гостро. Задайте собі питання, а чи дійсно позика настільки потрібна? Можливо, варто почекати та накопичити або зовсім відмовитися від покупки?

Ще одна рекомендація: пошукайте альтернативне джерело доходу. Ви вмієте грати на фортепіано або знаєте іноземні мови? Прекрасно, репетиторство – це відмінний варіант додаткового заробітку. У кожного з нас є приховані таланти, навички, вміння, на які ми не звертаємо уваги, але які можна відмінно монетизувати.

Прихована небезпека отримання грошей в кредит – витратити їх на що-небудь не потрібне. Річ у тому, що вони умовно дістаються нам просто так, тобто, ми не витратили сил на їх заробіток. Тому ретельно стежте, куди йде кожна гривня взятого кредиту, щоб не потрапити в халепу і не розтратити все даремно.

Гроші в кредит: як не потонути в боргах?

Гроші в кредит: зважити за і проти

Одна з основних порад тим, хто користується онлайн позиками – не приймати поспішних рішень. Зважте всі за і проти, детально вивчіть кредитний продукт, прорахуйте всі ризики, і не важливо, у кого ви берете гроші в борг: у друга або мікрофінансової організації.

Планування – наше все. Розпишіть план на найближчі місяці з детальним графіком кредитних виплат. Подивіться на нього і чесно відповідайте на питання: чи готові ви весь цей час жити в обмеженому фінансовому режимі, як співвідноситься те, що ви отримаєте завдяки грошам, узятим в борг, і перспектива стати скутим у витратах, наскільки мета виправдовує засоби?

Залишилося прийняти остаточне рішення. Яким воно буде? Залежить тільки від вас, головне, щоб гроші в кредит робили ваше життя тільки краще.

 

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні умови (проценти та комісії від 0,01%)за даними періодами діють за кожен день до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів та/або комісій за визначений в останній день останнього періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти та/або комісії за кожен день за попередній та/або цей період за базовими умовами (1%) та споживач повинен буде сплатити проценти та/або комісії за кожен день за базовими умовами договору, також наступний період буде нараховуватись за базовими умовами, що визначена в договорі. Якщо
споживач погасить проценти та комісії за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих Акційних умов (процентів та комісій Договору за кожен день перейде на наступний період за Акційними умовами, але з урахування положень визначених вище.

У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача: зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору. У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі. У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати штраф в розмірі 50% від тіла Кредиту але не більше ніж половина суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати на дату укладення Договору) або в розмірі 200% від тіла Кредиту але не більше подвійної суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати), нарахування штрафу є правом, а не обов’язком кредитодавця. ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

2122 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит