Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ДЕ МОЖНА ОФОРМИТИ ВИГІДНИЙ КРЕДИТ ГОТІВКОЮ З 20 РОКІВ?

Фінансові негаразди можуть виникнути у людини будь-якого віку. У більш старшого покоління більше можливостей розібратися з фінансовими труднощами. А де отримати кредит готівкою з 20 років? Банки нечасто видають позики особам, які не досягли 21 року.

Незважаючи на те, що Цивільний кодекс України передбачає настання повної відповідальності з 18 років, багато фінустанов відмовляються видавати кредити особам молодше 21 років. У деяких випадках банки йдуть назустріч і видають таким позичальникам гроші, але під більш високий відсоток або під заставу майна.

Як же отримати гроші студентам, які не тільки навчаються, але і підробляють? З однієї сторони у них є стабільне джерело доходу, а з іншої – немає документального підтвердження, оскільки часто учні працюють неофіційно або тимчасово. Оптимальний варіант – звернутися за допомогою в мікрофінансову організацію (МФО). Тут спостерігається найбільш високий відсоток схвалення заявок, а процедура затвердження займає мінімум часу.

Де можна оформити вигідний кредит готівкою з 20 років?

Різниця між позиками МФО і банківським кредитуванням

Отримати кредит готівкою з 20 років у банку майже нереально. Існує безліч причин для відмови:

 • Відсутність постійного місця роботи.
 • Немає можливості підтвердити рівень доходу.
 • Маленька офіційна зарплата.
 • Відсутність заставного майна.

Розглядаючи заявку на видачу позики, банки обов’язково вивчають платоспроможність позичальника і кредитну історію. Найчастіше ні першого, ні другого у студентів немає, тому ставлення до них прискіпливе. Отримати кредит готівкою з 20 років можна в тому випадку, якщо позичальник надасть не тільки довідки, що підтверджують стабільний високий дохід, а й документи від платоспроможних поручителів. У більшості випадків такий кредит видається тільки на конкретні цілі – навчання, лікування, купівля побутової техніки.

Мікрофінансові організації працюють в іншому сегменті ринку, тому не вимагають документального підтвердження доходу. Вони дотримуються своїх правил при розгляді заявки на видачу кредиту.

Основні вимоги:

 • Наявність паспорту та ідентифікаційного коду.
 • Вік не менше 18 років.
 • Правильно заповнена анкета.
 • Діюча платіжна картка будь-якого українського банку.
 • Мобільний номер телефону.

Зручність таких сервісів полягає в тому, що можна оформити кредит онлайн. Все, що потрібно – це гаджет з Інтернетом і трохи вільного часу. Після схвалення заявки, гроші одразу надходять на карту.

Де можна оформити вигідний кредит готівкою з 20 років?

Що робити, якщо не виходить сплатити кредит онлайн вчасно?

У кожного з нас періодично трапляються проблеми з грошима – затримали заробітну плату, не повернули вчасно борги та інші причини. Щоб не зіткнутися зі штрафами і простроченням, багато МФО пропонують послугу відстрочки платежу або пролонгацію.

Сервіс SOS CREDIT рекомендує скористатися пролонгацією протягом 3 днів до закінчення терміну кредитування.

Як активувати послугу:

 • Авторизуватись в Особистому Кабінеті й перейти до пункту «Стан Кредиту».
 • Обрати «Продовження терміну поточного кредиту» і відповідний термін пролонгації – 7,14 або 30 днів.
 • Уважно прочитати надану інформацію і натиснути «Оформити».
 • Вивчити договір і обрати «Так» для підтвердження.

Оформлення пролонгації на кредит готівкою з 20 років не вважається порушенням умов договору і не впливає на вашу кредитну історію. Пам’ятайте, якщо виникли складнощі з виплатою позики, відразу звертайтеся до кредитору. Спільними зусиллями завжди можна знайти оптимальне рішення, яке влаштує обидві сторони.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

2012 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит