Сума кредиту
постійним клієнтам
Термін кредиту
постійним клієнтам
Дата повернення
Тіло кредиту
 грн
Відсотки
 грн
? Середня відсоткова ставка за договором становить - %*. Реальна річна відсоткова ставка за договором становить - %**. Загальна вартість кредиту за договором становить - грн***
До повернення
 грн
У мене є промокод
Промокод не дійсний
Промокод застосован

ДЕ МОЖНА ОФОРМИТИ ВИГІДНИЙ КРЕДИТ ГОТІВКОЮ З 20 РОКІВ?

Фінансові негаразди можуть виникнути у людини будь-якого віку. У більш старшого покоління більше можливостей розібратися з фінансовими труднощами. А де отримати кредит готівкою з 20 років? Банки нечасто видають позики особам, які не досягли 21 року.

Незважаючи на те, що Цивільний кодекс України передбачає настання повної відповідальності з 18 років, багато фінустанов відмовляються видавати кредити особам молодше 21 років. У деяких випадках банки йдуть назустріч і видають таким позичальникам гроші, але під більш високий відсоток або під заставу майна.

Як же отримати гроші студентам, які не тільки навчаються, але і підробляють? З однієї сторони у них є стабільне джерело доходу, а з іншої – немає документального підтвердження, оскільки часто учні працюють неофіційно або тимчасово. Оптимальний варіант – звернутися за допомогою в мікрофінансову організацію (МФО). Тут спостерігається найбільш високий відсоток схвалення заявок, а процедура затвердження займає мінімум часу.

Де можна оформити вигідний кредит готівкою з 20 років?

Різниця між позиками МФО і банківським кредитуванням

Отримати кредит готівкою з 20 років у банку майже нереально. Існує безліч причин для відмови:

 • Відсутність постійного місця роботи.
 • Немає можливості підтвердити рівень доходу.
 • Маленька офіційна зарплата.
 • Відсутність заставного майна.

Розглядаючи заявку на видачу позики, банки обов’язково вивчають платоспроможність позичальника і кредитну історію. Найчастіше ні першого, ні другого у студентів немає, тому ставлення до них прискіпливе. Отримати кредит готівкою з 20 років можна в тому випадку, якщо позичальник надасть не тільки довідки, що підтверджують стабільний високий дохід, а й документи від платоспроможних поручителів. У більшості випадків такий кредит видається тільки на конкретні цілі – навчання, лікування, купівля побутової техніки.

Мікрофінансові організації працюють в іншому сегменті ринку, тому не вимагають документального підтвердження доходу. Вони дотримуються своїх правил при розгляді заявки на видачу кредиту.

Основні вимоги:

 • Наявність паспорту та ідентифікаційного коду.
 • Вік не менше 18 років.
 • Правильно заповнена анкета.
 • Діюча платіжна картка будь-якого українського банку.
 • Мобільний номер телефону.

Зручність таких сервісів полягає в тому, що можна оформити кредит онлайн. Все, що потрібно – це гаджет з Інтернетом і трохи вільного часу. Після схвалення заявки, гроші одразу надходять на карту.

Де можна оформити вигідний кредит готівкою з 20 років?

Що робити, якщо не виходить сплатити кредит онлайн вчасно?

У кожного з нас періодично трапляються проблеми з грошима – затримали заробітну плату, не повернули вчасно борги та інші причини. Щоб не зіткнутися зі штрафами і простроченням, багато МФО пропонують послугу відстрочки платежу або пролонгацію.

Сервіс SOS CREDIT рекомендує скористатися пролонгацією протягом 3 днів до закінчення терміну кредитування.

Як активувати послугу:

 • Авторизуватись в Особистому Кабінеті й перейти до пункту «Стан Кредиту».
 • Обрати «Продовження терміну поточного кредиту» і відповідний термін пролонгації – 7,14 або 30 днів.
 • Уважно прочитати надану інформацію і натиснути «Оформити».
 • Вивчити договір і обрати «Так» для підтвердження.

Оформлення пролонгації на кредит готівкою з 20 років не вважається порушенням умов договору і не впливає на вашу кредитну історію. Пам’ятайте, якщо виникли складнощі з виплатою позики, відразу звертайтеся до кредитору. Спільними зусиллями завжди можна знайти оптимальне рішення, яке влаштує обидві сторони.

 

401 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит