Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ДЕ МОЖНА ОФОРМИТИ ВИГІДНИЙ КРЕДИТ ГОТІВКОЮ З 20 РОКІВ?

Фінансові негаразди можуть виникнути у людини будь-якого віку. У більш старшого покоління більше можливостей розібратися з фінансовими труднощами. А де отримати кредит готівкою з 20 років? Банки нечасто видають позики особам, які не досягли 21 року.

Незважаючи на те, що Цивільний кодекс України передбачає настання повної відповідальності з 18 років, багато фінустанов відмовляються видавати кредити особам молодше 21 років. У деяких випадках банки йдуть назустріч і видають таким позичальникам гроші, але під більш високий відсоток або під заставу майна.

Як же отримати гроші студентам, які не тільки навчаються, але і підробляють? З однієї сторони у них є стабільне джерело доходу, а з іншої – немає документального підтвердження, оскільки часто учні працюють неофіційно або тимчасово. Оптимальний варіант – звернутися за допомогою в мікрофінансову організацію (МФО). Тут спостерігається найбільш високий відсоток схвалення заявок, а процедура затвердження займає мінімум часу.

Де можна оформити вигідний кредит готівкою з 20 років?

Різниця між позиками МФО і банківським кредитуванням

Отримати кредит готівкою з 20 років у банку майже нереально. Існує безліч причин для відмови:

 • Відсутність постійного місця роботи.
 • Немає можливості підтвердити рівень доходу.
 • Маленька офіційна зарплата.
 • Відсутність заставного майна.

Розглядаючи заявку на видачу позики, банки обов’язково вивчають платоспроможність позичальника і кредитну історію. Найчастіше ні першого, ні другого у студентів немає, тому ставлення до них прискіпливе. Отримати кредит готівкою з 20 років можна в тому випадку, якщо позичальник надасть не тільки довідки, що підтверджують стабільний високий дохід, а й документи від платоспроможних поручителів. У більшості випадків такий кредит видається тільки на конкретні цілі – навчання, лікування, купівля побутової техніки.

Мікрофінансові організації працюють в іншому сегменті ринку, тому не вимагають документального підтвердження доходу. Вони дотримуються своїх правил при розгляді заявки на видачу кредиту.

Основні вимоги:

 • Наявність паспорту та ідентифікаційного коду.
 • Вік не менше 18 років.
 • Правильно заповнена анкета.
 • Діюча платіжна картка будь-якого українського банку.
 • Мобільний номер телефону.

Зручність таких сервісів полягає в тому, що можна оформити кредит онлайн. Все, що потрібно – це гаджет з Інтернетом і трохи вільного часу. Після схвалення заявки, гроші одразу надходять на карту.

Де можна оформити вигідний кредит готівкою з 20 років?

Що робити, якщо не виходить сплатити кредит онлайн вчасно?

У кожного з нас періодично трапляються проблеми з грошима – затримали заробітну плату, не повернули вчасно борги та інші причини. Щоб не зіткнутися зі штрафами і простроченням, багато МФО пропонують послугу відстрочки платежу або пролонгацію.

Сервіс SOS CREDIT рекомендує скористатися пролонгацією протягом 3 днів до закінчення терміну кредитування.

Як активувати послугу:

 • Авторизуватись в Особистому Кабінеті й перейти до пункту «Стан Кредиту».
 • Обрати «Продовження терміну поточного кредиту» і відповідний термін пролонгації – 7,14 або 30 днів.
 • Уважно прочитати надану інформацію і натиснути «Оформити».
 • Вивчити договір і обрати «Так» для підтвердження.

Оформлення пролонгації на кредит готівкою з 20 років не вважається порушенням умов договору і не впливає на вашу кредитну історію. Пам’ятайте, якщо виникли складнощі з виплатою позики, відразу звертайтеся до кредитору. Спільними зусиллями завжди можна знайти оптимальне рішення, яке влаштує обидві сторони.

 

895 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит