Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Основні відмінності між Visa и Mastercard

  1. Що таке платіжні системи
  2. Основні відмінності
  3. Коли і якою карткою краще користуватися

Картки превалюють над “звичайними” фізичними грошима. Зарплату ми у більшості випадків отримуємо на банківську картку, розраховуємося у магазині карткою, сплачуємо комунальні та рахунки за мобільний зв’язок, інтернет, онлайн-покупки здійснюємо за допомогою картки, за декілька хвилин можемо перерахувати кошти людині, яка знаходиться за сотні кілометрів від нас. Це дуже зручно.

Так, звичайно, за нинішніх реалій, коли на території України регулярно відбуваються вимикання електроенергії, у гаманці має бути готівка для розрахунку на всяк випадок. Проте погодьтеся, що більшу частину своїх коштів ми так само зберігаємо на банківській картці. 

Що таке платіжні системи

Теперішня економіка все більше орієнтується на безготівковий розрахунок. Якщо охарактеризувати поняття “платіжні системи” без завуальованості, то це певний комплекс телекомунікаційних, софтверних, а також фінансових технологій, що реалізують проведення швидких та безпечних фінансових операцій на безготівковій основі. 

Учасники платіжної системи:

  • Платіжні провайдери.
  • Центральний коригуючий орган.
  • Банки.
  • Процесивні центри.
  • Провайдери технічної інфраструктури.

Завдяки їхньому злагодженому функціонуванню людина може проводити необхідну їй фінансову операцію всього за декілька кліків, витративши на неї мінімум свого часу. 

Кожен з цих учасників функціонує згідно домовленостей та правил, які мають законодавчу основу. 

Visa та MasterCard — платіжні системи, що працюють на всіх континентах та беруть на себе обслуговування більшої частини карток на планеті. 

Основні відмінності

Перш за все, і Visa, і Mastercard є американськими компаніями. Проте як вже і було вказано вище, вони не обмежують своє функціонування лише в Америці, а взяли на себе й міжнародний ринок.  Visa належить майже 28% платіжних карток, у той час, як Mastercard — 20%. До речі, цікава відмінність Візи від Мастеркард полягає у тому, що саме вона створила перша мережа банкоматів та карток для передоплати. 

Різниця між Віза та Мастеркард —  валюта, в якій вони проводять угоди. 

А саме:

  • Mastercard — це долари та євро.
  • Vasa — це долари. 

В нашій країні, за замовчуванням зрозуміло, що вона використовується ще й для розрахунків у гривні. 

Перебуваючи на території України ця різниця не буде суттєво відчуватися, а от, якщо ви знаходитеся за її межами, то ситуація змінюється. Все по причині того, що під час кожної операції, яку користувач буде проводити, йому необхідно сплачувати комісію за валютну конвертацію. Усталеної вартості вона не має і залежить від наступних чинників: платіжної системи та конкретної країни, у якій ви перебуваєте. 

Коли і якою карткою краще користуватися

Важливо те, що своєю пластиковою карткою, валюту на якій ви зберігаєте у гривнях, можна користуватися як на території нашої країни, так і за кордоном. Проте слід зважати на конвертацію, адже вона вона може виявитися суттєвою.

Наведемо приклади для кращого розуміння. Наприклад, ви відправляєтеся до Європи, де оплата відбувається у євро. 

Тоді конвертація буде виглядати наступним чином:

  1. Для картки Mastercard. Гривня — євро.
  2. Для картки Visa. Гривня — долар — євро.

Зверніть увагу на кількість етапів конвертації. З цього прикладу зрозуміло, що у такому випадку вам вигідніше користуватися карткою Mastercard для заощадження своїх коштів. 

Якщо ж ви знаходитеся у США і маєте на картці доларову валюту, де оплата відбувається також у доларах. 

Тоді конвертація така:

  1. Для картки Visa. Конвертація відсутня.
  2. Для картки Mastercard. Долар — євро — долар. 

Тобто, перебуваючи у США краще мати при собі саме картку Visa. 

Нагадуємо, що SOS CREDIT перераховує необхідну кількість коштів на банківську картку клієнта як Mastercard, так і Visa. Ми працюємо з вигідною відсотковою ставкою для клієнтів — від 0,01%. На повторну позику діють промокоди. Заявка подається у форматі онлайн, тобто ви отримуєте необхідну суму, не витрачаючи власний час та гроші на дорогу та черги. А за теперішніх обставин, ви не наражаєте себе приїздами на небезпеку. Бережіть себе та пам’ятайте, що SOS CREDIT готовий допомогти фінансово!

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1011 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит