Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Основні відмінності між Visa и Mastercard

 1. Що таке платіжні системи
 2. Основні відмінності
 3. Коли і якою карткою краще користуватися

Картки превалюють над “звичайними” фізичними грошима. Зарплату ми у більшості випадків отримуємо на банківську картку, розраховуємося у магазині карткою, сплачуємо комунальні та рахунки за мобільний зв’язок, інтернет, онлайн-покупки здійснюємо за допомогою картки, за декілька хвилин можемо перерахувати кошти людині, яка знаходиться за сотні кілометрів від нас. Це дуже зручно.

Так, звичайно, за нинішніх реалій, коли на території України регулярно відбуваються вимикання електроенергії, у гаманці має бути готівка для розрахунку на всяк випадок. Проте погодьтеся, що більшу частину своїх коштів ми так само зберігаємо на банківській картці. 

Що таке платіжні системи

Теперішня економіка все більше орієнтується на безготівковий розрахунок. Якщо охарактеризувати поняття “платіжні системи” без завуальованості, то це певний комплекс телекомунікаційних, софтверних, а також фінансових технологій, що реалізують проведення швидких та безпечних фінансових операцій на безготівковій основі. 

Учасники платіжної системи:

 • Платіжні провайдери.
 • Центральний коригуючий орган.
 • Банки.
 • Процесивні центри.
 • Провайдери технічної інфраструктури.

Завдяки їхньому злагодженому функціонуванню людина може проводити необхідну їй фінансову операцію всього за декілька кліків, витративши на неї мінімум свого часу. 

Кожен з цих учасників функціонує згідно домовленостей та правил, які мають законодавчу основу. 

Visa та MasterCard — платіжні системи, що працюють на всіх континентах та беруть на себе обслуговування більшої частини карток на планеті. 

Основні відмінності

Перш за все, і Visa, і Mastercard є американськими компаніями. Проте як вже і було вказано вище, вони не обмежують своє функціонування лише в Америці, а взяли на себе й міжнародний ринок.  Visa належить майже 28% платіжних карток, у той час, як Mastercard — 20%. До речі, цікава відмінність Візи від Мастеркард полягає у тому, що саме вона створила перша мережа банкоматів та карток для передоплати. 

Різниця між Віза та Мастеркард —  валюта, в якій вони проводять угоди. 

А саме:

 • Mastercard — це долари та євро.
 • Vasa — це долари. 

В нашій країні, за замовчуванням зрозуміло, що вона використовується ще й для розрахунків у гривні. 

Перебуваючи на території України ця різниця не буде суттєво відчуватися, а от, якщо ви знаходитеся за її межами, то ситуація змінюється. Все по причині того, що під час кожної операції, яку користувач буде проводити, йому необхідно сплачувати комісію за валютну конвертацію. Усталеної вартості вона не має і залежить від наступних чинників: платіжної системи та конкретної країни, у якій ви перебуваєте. 

Коли і якою карткою краще користуватися

Важливо те, що своєю пластиковою карткою, валюту на якій ви зберігаєте у гривнях, можна користуватися як на території нашої країни, так і за кордоном. Проте слід зважати на конвертацію, адже вона вона може виявитися суттєвою.

Наведемо приклади для кращого розуміння. Наприклад, ви відправляєтеся до Європи, де оплата відбувається у євро. 

Тоді конвертація буде виглядати наступним чином:

 1. Для картки Mastercard. Гривня — євро.
 2. Для картки Visa. Гривня — долар — євро.

Зверніть увагу на кількість етапів конвертації. З цього прикладу зрозуміло, що у такому випадку вам вигідніше користуватися карткою Mastercard для заощадження своїх коштів. 

Якщо ж ви знаходитеся у США і маєте на картці доларову валюту, де оплата відбувається також у доларах. 

Тоді конвертація така:

 1. Для картки Visa. Конвертація відсутня.
 2. Для картки Mastercard. Долар — євро — долар. 

Тобто, перебуваючи у США краще мати при собі саме картку Visa. 

Нагадуємо, що SOS CREDIT перераховує необхідну кількість коштів на банківську картку клієнта як Mastercard, так і Visa. Ми працюємо з вигідною відсотковою ставкою для клієнтів — від 0,01%. На повторну позику діють промокоди. Заявка подається у форматі онлайн, тобто ви отримуєте необхідну суму, не витрачаючи власний час та гроші на дорогу та черги. А за теперішніх обставин, ви не наражаєте себе приїздами на небезпеку. Бережіть себе та пам’ятайте, що SOS CREDIT готовий допомогти фінансово!

 

61 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит