Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Де можна взяти кредит за 5 хвилин?

 1. Як оформити кредит за 5 хвилин
 2. Вимоги до позичальників
 3. Переваги отримання кредиту за 5 хвилин
 4. Як погасити кредит

Коли трапляється непередбачувана ситуація і позичальник шукає кредит за 5 хвилин на картку без документів, то йому необхідно враховувати кілька моментів:

 1. Банк не надає послуги так швидко.
 2. В МФО без зайвої тяганини взяти кредит можна, але це вийде не за 5 хвилин, а за максимум — 15-20 хвилин. Чому так? Тому що, якщо клієнт звернувся вперше, то йому потрібно буде зареєструвати особистий кабінет. У нього входить інформація про конкретного позичальника, історія його звернень до МФО. Але при повторному зверненні, коли особистий кабінет вже є, і потрібно подати тільки заявку, отримати кредит за 5 хвилин реально.

Виберіть SOS CREDIT як кредитора, щоб перевірити це на власному досвіді.

Як оформити кредит за 5 хвилин

У нашому сервісі ця процедура відбувається у кілька етапів:

 1. Через сайт, на який потрібно перейти.
 2. На ньому для розрахунку є кредитний калькулятор. За допомогою повзунка виберіть, яка сума в кредит за 5 хвилин на картку і термін вам потрібна. Вивчіть попередні умови кредитування.
 3. Натискайте кнопку “Подати заявку”, що переведе до розділу реєстрації та створення особистого кабінету. Ретельно перевіряйте дані, які будете вносити, бо через одну неправильну цифру чи літеру система може сприйняти вашу заявку шахрайською. Заповнюйте всі аплікаційні поля.
 4. Скоринг обробляє всі звернення і саме він дає дозвіл на те, щоб позичальник отримав мікропозику за 5 хвилин на картку.
 5. Статус заявки публікується в особистому кабінеті, надсилається на електронну пошту і приходить у вигляді смс.
  Якщо відповідь позитивна, а не відмова, то наступний крок — ознайомлення з договором і його підписання.
 6. Після цього очікуйте зарахування грошей на картку.

Вимоги до позичальників

№1 Подати заявку в SOS CREDIT можна тільки з моменту повноліття. Нашим клієнтам 18-90 років.
№2 Наявність паспорта громадянина України та ІПН. Паспорт може бути як старого зразка — книжкового формату, так і ID-картка
№ 3 Наявність особистої банківської картки банку країни. Рекомендуємо перевіряти перед прив’язкою до особистого кабінету її термін дії та, щоб на неї можна було здійснювати перекази.
№4  Наявність гаджета з виходом в інтернет.

Переваги отримання кредиту за 5 хвилин

 • Його швидкість. Якщо позичальник робить це в SOS CREDIT, то він отримує такий кредит дійсно швидко, тому що заявка подається онлайн. Якщо трапилося щось екстрене, то до 15 000 гривень надійдуть на картку швидко.
 • Схвалення до 15 000 гривень не тільки клієнтам, у яких повторний кредит онлайн за 5 хвилин в SOS CREDIT, а й новачкам.
 • Зручний сайт, де інтуїтивно зрозуміло, що і за чим потрібно робити.
 • Відсоткова ставка від 0,01% на перше звернення, згідно з якою за підсумком переплати мінімальні.
 • Сума до повернення фіксована. Наші клієнти ніколи не переплачують зайве.
 • Загальний термін кредиту від 7 до 65 днів.
 • Якщо немає можливості погасити його в термін, що був обраний при подачі заявки, то застосовується пролонгація. З нею його можна продовжити на додаткові до 30 днів.
 • Можливість достроково погасити кредит за 5 хвилин на картку без відмови.
 • Без документів з місця роботи, довідки про доходи, свідоцтва про шлюб, народження дитини тощо.
 • Звертатися за грошима можна цілодобово — працюємо 24/7.
 • Підвищення кредитного рейтингу позичальника. Кожен мікрокредит, що був погашений вчасно, підвищує шанси на надання послуг у банку, якщо до цього надходили відмови.
 • Гарантія конфіденційності даних, які залишають позичальники.

Як погасити позику

Окрема перевага SOS CREDIT — можливість обрати спосіб погашення боргу, який зручно:

 1. особистий кабінет;
 2. сплата на сайті без авторизації;
 3. платіжний термінал за IBAN SOS CREDIT (IBAN: UA653005280000026501455000673);
 4. у банку або Укрпошті за номером рахунку: UA653005280000026501455000673 АО “ОТП БАНК”.

Де можна взяти кредит за 5 хвилин?

Важливо погашати кредит за 5 хвилин своєчасно, щоб не накопичувати штрафи. Через особистий кабінет і сайт без авторизації заборгованість повертається відразу. Через термінал, Укрпошту або банк — протягом 3-х банківських днів. Більше інформації про погашення боргу тут. Якщо погашення відбувається не за особистим кабінетом, то із собою потрібно мати договір з усіма реквізитами, які знадобиться внести.

Служба підтримки SOS CREDIT працює щодня — ви завжди можете звернутися до неї з питаннями щодо мікрокредиту. Контактний номер: 0 (800) 211 767. Електронна пошта: support@sos-credit.com.ua Графік: з 08:00 до 21:00 щодня. У чат можна писати з 09:00 до 21:00. Вибирайте будь-який відповідний для себе канал комунікації.

Якщо вам знадобився кредит за 5 хвилин без відмови — очікуємо заявку в SOS CREDIT. Оформлення та погашення такої послуги відбувається швидко і гранично зрозуміло. Ми завжди заохочуємо клієнтів промокодами на повторне звернення. Коли немає часу на очікування і потрібно терміново вирішити екстрену фінансову ситуацію, вийти з неї допоможе SOS CREDIT.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (1,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1042 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит