Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ДЕ ВЗЯТИ ГРОШЕЙ ЗА ОДИН ДЕНЬ?

Перше, про що думає людина, зіткнувшись з несподіваними фінансовими труднощами: “Де взяти грошей за один день”. Що спадає на думку пересічному українцеві? Позичити у друзів або знайомих. Добре, якщо в близькому оточенні є небайдужі, які готові допомгти, а якщо ні?

Після марного пошуку грошей і декількох телефонних дзвінків настає відчай. Разом з ним доводиться розглядати й інші варіанти: банківська позика, ломбард і мікрокредити в МФО (мікрофінансових організаціях).

Дійсно, кожен з обраних варіантів може принести швидкі гроші. Ось тільки умови позики у вищеназваних установ різні.

Де взяти грошей за один день?

Варіанти кредитування

У вас є тільки один день для того, щоб отримати необхідну суму. Тут варто діяти швидко, впевнено, але обережно. Не піддавайтеся емоціям, а також уникайте необачних рішень. Якщо звернутися до здорового глузду і ретельно проаналізувати, виходить наступне:

  • Банк. Згадайте останнє відвідування банківської установи: очікування своєї черги до менеджера або касира, заповнення договорів, збір документів і очікування рішення по кредиту. Навряд чи у вас вийде впоратися з оформленням позики за один день, якщо, звичайно, ви не підготувалися до цієї події заздалегідь. Багато запитають, в якому банку можна взяти кредит без довідки про доходи? Все залежить від того, скільки необхідно позичальнику.
  • Ломбард. Що стосується швидкості отримання грошей, ломбард відноситься до одних із найшвидших способів отримання позики. Ось тільки наскільки це розумно? Ви не тільки втрачаєте на деякий час майно, коштовності або техніку, передаєте його під заставу, а й обмежуєте себе. При цьому, ймовірність викупу із кожним днем знижується. Чи варті швидкі гроші того, щоб відмовитися від улюблених речей, якщо є альтернатива?
  • Кредити онлайн. Заповнення заявки на позику відбувається через інтернет. Тобто, вам необхідний тільки девайс з підключенням до мережі та до 20 хвилин вільного часу. З документів потрібні лише копії паспорта та ІПН. Заявка на швидкі гроші розглядається протягом декількох хвилин, а переказ буде відправлено на карту будь-якого банку України. Важлива деталь, сервіс доступний 24 години на добу і 7 днів на тиждень без свят і вихідних.

Де взяти грошей за один день?

Швидкі гроші та безпека

Як ви вже здогадалися, отримати позику в найкоротші терміни можна тільки в ломбарді та в мікрокредитній організації. Наприклад, в компанії SOS CREDIT це займе не більше 20 хвилин. У ломбарді вийде трохи довше, додайте до часу, витраченого на заповнення квитанції ще й дорогу до місця призначення. Якщо говорити про безпеку, отримання готівки в ломбарді також поступається переказу на картку в МФО. Напевно, ви гарненько подумаєте перед тим, як віддати ноутбук під заставу в нічний час.

А для того, щоб отримати кредит в сервісі SOS CREDIT потрібно всього лише зайти на сайт, скористатися кредитним калькулятором і відправити заявку на розгляд. Зверніть увагу, що це можна зробити навіть вночі, не виходячи з дому.

Де взяти кредит за один день? Питання вирішено!

Все, що знадобиться для швидких грошей в МФО – це паспорт, код і чинна банківська картка. А щоб зареєструватися на сайті та підписати договір – електронна адреса та номер мобільного телефону. І, звичайно ж, трохи вільного часу для заповнення заявки. Чи готові отримати кредит онлайн за один день? Подавайте заявку прямо зараз!

 

 

705 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит