Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ДЕ ВЗЯТИ ГРОШЕЙ ЗА ОДИН ДЕНЬ?

Перше, про що думає людина, зіткнувшись з несподіваними фінансовими труднощами: “Де взяти грошей за один день”. Що спадає на думку пересічному українцеві? Позичити у друзів або знайомих. Добре, якщо в близькому оточенні є небайдужі, які готові допомгти, а якщо ні?

Після марного пошуку грошей і декількох телефонних дзвінків настає відчай. Разом з ним доводиться розглядати й інші варіанти: банківська позика, ломбард і мікрокредити в МФО (мікрофінансових організаціях).

Дійсно, кожен з обраних варіантів може принести швидкі гроші. Ось тільки умови позики у вищеназваних установ різні.

Де взяти грошей за один день?

Варіанти кредитування

У вас є тільки один день для того, щоб отримати необхідну суму. Тут варто діяти швидко, впевнено, але обережно. Не піддавайтеся емоціям, а також уникайте необачних рішень. Якщо звернутися до здорового глузду і ретельно проаналізувати, виходить наступне:

  • Банк. Згадайте останнє відвідування банківської установи: очікування своєї черги до менеджера або касира, заповнення договорів, збір документів і очікування рішення по кредиту. Навряд чи у вас вийде впоратися з оформленням позики за один день, якщо, звичайно, ви не підготувалися до цієї події заздалегідь. Багато запитають, в якому банку можна взяти кредит без довідки про доходи? Все залежить від того, скільки необхідно позичальнику.
  • Ломбард. Що стосується швидкості отримання грошей, ломбард відноситься до одних із найшвидших способів отримання позики. Ось тільки наскільки це розумно? Ви не тільки втрачаєте на деякий час майно, коштовності або техніку, передаєте його під заставу, а й обмежуєте себе. При цьому, ймовірність викупу із кожним днем знижується. Чи варті швидкі гроші того, щоб відмовитися від улюблених речей, якщо є альтернатива?
  • Кредити онлайн. Заповнення заявки на позику відбувається через інтернет. Тобто, вам необхідний тільки девайс з підключенням до мережі та до 20 хвилин вільного часу. З документів потрібні лише копії паспорта та ІПН. Заявка на швидкі гроші розглядається протягом декількох хвилин, а переказ буде відправлено на карту будь-якого банку України. Важлива деталь, сервіс доступний 24 години на добу і 7 днів на тиждень без свят і вихідних.

Де взяти грошей за один день?

Швидкі гроші та безпека

Як ви вже здогадалися, отримати позику в найкоротші терміни можна тільки в ломбарді та в мікрокредитній організації. Наприклад, в компанії SOS CREDIT це займе не більше 20 хвилин. У ломбарді вийде трохи довше, додайте до часу, витраченого на заповнення квитанції ще й дорогу до місця призначення. Якщо говорити про безпеку, отримання готівки в ломбарді також поступається переказу на картку в МФО. Напевно, ви гарненько подумаєте перед тим, як віддати ноутбук під заставу в нічний час.

А для того, щоб отримати кредит в сервісі SOS CREDIT потрібно всього лише зайти на сайт, скористатися кредитним калькулятором і відправити заявку на розгляд. Зверніть увагу, що це можна зробити навіть вночі, не виходячи з дому.

Де взяти кредит за один день? Питання вирішено!

Все, що знадобиться для швидких грошей в МФО – це паспорт, код і чинна банківська картка. А щоб зареєструватися на сайті та підписати договір – електронна адреса та номер мобільного телефону. І, звичайно ж, трохи вільного часу для заповнення заявки. Чи готові отримати кредит онлайн за один день? Подавайте заявку прямо зараз!

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1954 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит