Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Де в Україні взяти кредит готівкою

  1. Де краще взяти кредит готівкою: у МФО чи в банку
  2. Умови кредиту в МФО
  3. Як розрахувати процентну ставку за кредитом
  4. Що робити, якщо не виходить вчасно виплатити кредит

Люди для різних цілей беруть кредит готівкою. Наприклад, він виручить при купівлі побутової техніки, ремонті автомобіля, будівництві будинку, навчанні на контрактній основі, оплаті комунальних послуг. Отримати гроші можна, навіть не виходячи з дому. Потрібно всього лише оформити заявку і дочекатися її схвалення.

Де краще взяти кредит готівкою: у МФО чи в банку

І банківські, і мікрофінансові організації орієнтовані на один ринок. Їх відрізняють тільки ніші:

1. Банки спрямовані на клієнтів, які потребують великих сум, а також бізнесменів. Саме тому оброблятися такі заявки будуть довше. Для підприємців-початківців у них є низка програм лояльності.

2. МФО надають на невеликі суми. Їх вибирають, якщо гроші потрібно отримати швидко. Такі організації не роблять зайві дзвінки клієнтам і не вимагають надати заставу. Отримати кредит можна всього за 15 хвилин без пошуку поручителя.

За низького кредитного рейтингу краще подати заявку в МФО, щоб отримати мікрокредит готівкою. Якщо звернутися в банк, то вам або відразу відмовлять, або запропонують невигідні умови. МФО допоможе поліпшити кредитний рейтинг, якщо ви погасите кредит згідно з термінами, зазначеними в договорі.

Де в Україні взяти кредит готівкою

Умови кредиту в МФО

У SOS CREDIT видаються кредити до 15000 грн не готівкою, а на вашу картку. Зняти гроші можна у будь-якому банкоматі, який є поблизу. Отримати кредит готівкою може будь-який громадянин України від 18 до 90 років. Умови надання коштів:

1. Посвідчення особи громадянина з українською пропискою. Це може бути паспорт старого зразка або ID-картка. Також необхідний ІПН.

2. Картка для зарахування грошей. Вона має бути випущена українським банком.

3. Ставка для людей, які вперше вирішили взяти кредит готівкою в SOS CREDIT, становить 0,01%. Загальна —  від 0,01% до 2,5% на день.

4. Термін, на який можна отримати гроші, — від 7 до 65 днів.

Будь-який клієнт може запросити до 15000 грн. Розгляд заявки відбувається в найкоротші терміни.

Щоб отримати кредит грошима в SOS CREDIT, скористайтеся таким алгоритмом:

1. Зайдіть на сайт сервісу. На головній сторінці знайдіть кредитний калькулятор. Він автоматично розрахує виплату за позикою. Вкажіть, яка сума вам необхідна і на який термін. Якщо знадобиться отримати кредит готівкою ще раз, то скористайтеся промокодом, щоб зменшити суму відсотків.

2. Вкажіть номер телефону та електронну пошту для реєстрації в системі. На мобільний прийде код. Також придумайте пароль і не передавайте його іншим особам.

3. Пройдіть верифікацію через BankID. Система працює автоматично, тому на перевірку йде мінімум часу.

4. Заповніть анкету. Будьте уважні: заявку перевіряє автоматична скорингова система, тому будь-яка неправильно вказана буква сприйматиметься як помилка.

5. Дочекайтеся обробки заявки. Як правило, вона займає кілька хвилин. У разі позитивного рішення щодо позики, система попросить ознайомитися з умовами договору і підписати його.

Після цього на картку надійде сума, яку ви запитували.

Як розрахувати процентну ставку за кредитом

Фахівці наполягають на тому, що сума, яку ви хочете отримати, має бути меншою за половину вашої зарплати. У відсотковому співвідношенні це 60/40, де 60% — більша частина місячного доходу позичальника, а 40% — борг. За більшої суми кредиту погасити його буде складно, що може призвести до прострочення і штрафів.

Щоб клієнту було простіше розрахувати відсоткову ставку, в SOS CREDIT передбачений кредитний калькулятор. В особистому кабінеті ви завжди зможете подивитися, скільки і коли потрібно повернути. На головній сторінці сайту є приклад розрахунку як з мінімальною процентною ставкою, так і з максимальною. Перш ніж оформити кредит готівкою онлайн, ознайомтеся з цією інформацією.

Що робити, якщо не виходить вчасно виплатити кредит

Онлайн-заявка на кредит готівкою передбачає, що позичальник має право запросити додатковий час на погашення. Доступна пролонгація на 30 днів. Необхідно перейти у розділ особистого кабінету “Кредити” і натиснути кнопку “Оформити пролонгацію”. Можливість активна протягом трьох днів, але не раніше закінчення другого періоду надання послуг. Завдяки пролонгації ви не псуєте свою кредитну історію.

Заявка на кредит готівкою подається через інтернет, а погасити його можна як онлайн, так і офлайн. Нижче розглянемо особливості різних варіантів.

Спосіб погашення Умови
Особистий кабінет Погашення відбувається за карткою, закріпленою в анкеті клієнта.
На сайті У правому кутку є червона кнопка з написом “Сплатити”. Якщо ви пам’ятаєте номер договору і знаєте, скільки точно потрібно заплатити, то можна навіть не входити в особистий кабінет.
Термінал  Можна використовувати будь-яку платіжну мережу. Термінал запросить номер договору, ідентифікаційний код та IBAN SOS CREDIT.
Каса будь-якого банку або відділення Укрпошти Потрібно надати всі дані для погашення.

SOS CREDIT забезпечує клієнтам комфорт і швидкість обслуговування. Можна легко отримати до 15000 грн всього за 15 хвилин.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (1,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1210 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит