Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Де краще взяти кредит пенсіонеру

 1. На яких умовах видають кредити пенсіонерам?
 2. У чому особливості оформлення кредиту для пенсіонерів?
 3. Як погасити позику?

Раніше не могло бути й мови, щоб отримати кредит пенсіонерам, але згодом з’явилися фінансові установи, які готові допомогти. Банки рідко хочуть співпрацювати з такою категорією громадян, вважаючи, що через вік, її представники не зможуть погашати домовленості. Але що ж робити, якщо прожити на одну пенсію неможливо?

Мінімальні виплати пенсіонерам, що працюють, незалежно від їхнього віку та стажу становить 2 520 гривень. Пенсіонери, які досягли 65 років та мають страховий стаж 30-35 років – 3 120 гривень. Це все одно замало для проживання. Більша частина цієї пенсії витрачається на ліки, а необхідно ще харчуватися, оплачувати комунальні рахунки та утримувати себе хоча б мінімально.

Якщо потрібні кредити пенсіонерам без відмови, краще звертатися за ними в організації, що спеціалізуються на мікрокредитах. Найчастіше пенсіонери позичають невеликі суми і такі організації згодні забезпечити ними.

За яких умов видаються кредити пенсіонерам

Якщо брати мікропозику пенсіонерам у SOS CREDIT, то для її отримання потрібен паспорт та ідентифікаційний код. Ми працюємо лише з громадянами України. Важливо, щоб такий позичальник мав смартфон або інше джерело виходу в інтернет, адже подається заявка на мікрокредит пенсіонерам віддалено. Це зручно, бо не треба нікуди їхати — оформляється позичка, після чого надходять гроші тут і зараз.

Незважаючи на те, що вікова категорія наших клієнтів віком до 90 років, SOS CREDIT не вимагає у них поручителів чи застави. Ми звертаємо увагу клієнтів на те, що якщо вони розуміють, що не можуть погасити кредит достроково або, як прописано в договорі, його потрібно продовжити. Це займає 3 хвилини часу та громадянин не отримує штраф.

Позичальник, який хоче отримати кредит онлайн пенсіонерам, повинен мати банківську картку. Це обов’язково саме його карта, а не іншого члена сім’ї чи близької людини.

Для отримання необхідно зробити кілька нескладних кроків. Якщо в процесі у вас виникають питання – служба підтримки сервісу допоможе з ними впоратися. Режим її роботи з 08.00 до 21.00.

Крок 1 Оформити кредит непрацюючому пенсіонеру та іншим клієнтам можна лише на офіційному сайті. Після переходу на нього небагато часу потрібно витратити на кредитний калькулятор, щоб встановити суму та термін. Таким чином, система фіксує ваш споживчий кредит: його тіло і коли ви зобов’язуєтеся повернути. Поруч є окрема область із попередніми умовами, де вказується сума вже із відсотками.
Крок 2 Після того як ви точно зробили розрахунок на кредитному калькуляторі, створіть особистий кабінет клієнта. Доступ до нього буде лише у вас, тому фіксуйте окремо номер, на який ви його реєструєте, електронну пошту та пароль для входу. Щоб реєстрація не була такою довгою, частина інформації підтягується за системою BankID, а частина ви вносите самостійно. Не поспішайте під час заповнення — перевіряйте кожен пункт.
Крок 3  Вашу заявку під кредит пенсіонерам на картку опрацьовує скорингова система. Це зручно та швидко, адже якби кожну заявку окремо перевіряв працівник сервісу, то довелося б довго чекати на рішення. 
Крок 4  Скорингова система має дати позитивну відповідь на заявку. Відмови бувають рідко, лише якщо ви вказали інформацію неправильно. Подати заявку можна знову через 24 години. Після позитивної відповіді вам буде надіслано договір для ознайомлення. Якщо все підходить і ви погоджуєтесь з усім — поставте електронний підпис.
Крок 5 Чекайте, коли гроші будуть зараховані на картку, що була вказана в особистому кабінеті.

У чому особливості оформлення кредиту для пенсіонерів

Особливість полягає в тому, що отримати безвідсотковий кредит пенсіонерам можна лише через інтернет, не готівкою, а на картку. Це і основна зручність. Працює сервіс цілодобово, тому якщо, наприклад, терміново знадобилися ліки вночі, подавайте заявку на позику, щоб забронювати їх і вранці вже забрати.

Умови рівні для всіх:

 1. Перший кредит за ставкою становить від 0,01%.
 2. Усі кредити до 15 000 гривень.
 3. На 7-65 днів.
 4. Пролонгація до 30 днів.
 5. На одержання 15-20 хвилин.
 6. Без дзвінків.
 7. Без довідок.
 8. З будь-якою кредитною історією.

Де краще взяти кредит пенсіонеру

Як погасити позику

Нагадуємо, що погашати кредит пенсіонерам на картку необхідно суворо у терміни, зазначені у договорі. Для цього розроблено кілька способів —  вибирайте той, що вам найзручніше.

Погашайте на сайті. Зважайте на те, що у зв’язку з технічними роботами щодня протягом 20 хвилин така опція недоступна. Тривають вони з 23:50 до 00:10. В інший час рекомендуємо погашати швидкий кредит саме так, щоб зарахування коштів відбувалося одразу. Можна робити це в особистому кабінеті, де ви подавали заявку або на сайті, не входячи до нього. Достатньо натиснути кнопку “Сплатити”. Але в цьому випадку треба знати номер договору та точну суму до повернення — із відсотками.

Погашайте через термінал на IBAN SOS CREDIT (IBAN: UA653005280000026501455000673). У такому випадку знадобиться номер договору та ІПН. Як правило, за це запитується комісія, сума якої публікується вже у процесі погашення. Зарахування коштів відбувається упродовж 3-х днів.

Якщо ви оплачуєте комунальні послуги в банку або Укрпоштою, то можете заодно і оплатити кредит. Співробітнику на касі потрібно надати всі реквізити з оплати та внести призначення платежу. У ньому має бути таке: «Погашення кредитної заборгованості за договором №__________». Зарахування коштів відбувається протягом 3 днів теж.

Люди пенсійного віку можуть отримати кредит онлайн легко — у МФО SOS CREDIT не залишать вас наодинці з фінансовими питаннями. Звертайтеся до нас – ми беремо на себе відповідальність допомагати людям різної вікової категорії.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (1,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

988 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит