Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ГРОШІ ДО ЗАРПЛАТИ: ЯК ОТРИМАТИ ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ?

Більше половини жителів України живуть від авансу до зарплати. Якщо ваші витрати розписані на місяць вперед, а гроші спливають крізь пальці – ця стаття для вас. До найпоширеніших варіантів, коли вам частенько потрібні позики до зарплати на карту належать:

Гроші до зарплати: як отримати фінансову допомогу?

  • Ваш заробіток занадто низький. У такому разі гроші до зарплати онлайн скоріше необхідність і бажання фінансової безпеки, ніж необдуманий вчинок. Одна з найпоширеніших причин постійних фінансових обмежень – маленька заробітна плата. Дійсно, це об’єктивний фактор, на який вплинути складно, але все-таки можна. Ми не пропонуємо залишати насиджене місце та з головою зануритися у вир ринку працевлаштування, але придивитися до інших вакансій варто. Ще один варіант – оцінити місце роботи, покладені на вас обов’язки та винагороду за працю. Якщо виявиться, що відповідальність перевищує зарплатню, варто попросити про підвищення, премію або інші фінансові заохочення. Повірте, ініціатива може призвести до позитивного рішення.
  • Ви занадто багато витрачаєте. Кредити до зарплати набувають популярності з кожним днем. Іноді це пов’язано з невмінням грамотно розпоряджатися грошима, розставляти пріоритети або надмірною імпульсивністю. Експерти радять, ведіть облік доходів і витрат. Зараз існує маса програм для смартфонів, за допомогою яких ви швидко підрахуєте витрати, зумієте проаналізувати їх доцільність і чесно відповісте на питання: а чи дійсно я вмію розпоряджатися грошима? Гроші до зарплати (Київ, Харків, Дніпро, Одеса) знайти не складно, тільки позика принесе тимчасове полегшення, адже рано чи пізно гроші доведеться повернути.
  • Ви не вмієте жити в рамках бюджету. Позики до зарплати на карту дають ілюзію фінансової свободи. Адже отримати кредит не складно: достатньо зайти на сайт, подати заявку онлайн і прикріпити картку будь-якого банку України в Особистому Кабінеті. Насправді процедура займає всього лише кілька хвилин. Ні, кредити до зарплати – це відмінний варіант отримати допомогу, але підійти до питання варто серйозно. Буде краще, якщо ви заздалегідь сплануєте не тільки де взяти кредит, але й варіанти його повернення, а саме джерело доходу для цього.

  Якщо ви впізнали себе в одному з наведених варіантів, не впадайте у відчай. З будь-якого, навіть самого складного становища можна знайти вихід.

  Як звести кредити до зарплати до мінімуму?

  Щоб залишити кредити тільки на крайній випадок, доведеться змінити своє ставлення до грошей. А саме:

Гроші до зарплати: як отримати фінансову допомогу?

 • Вести облік доходів і витрат. Можна нескінченно говорити про те, що без детального обліку доходів і витрат змінити фінансову ситуацію неможливо. Не обов’язково користуватися дідівськими методами і носити з собою комірну книгу. У сучасному світі існує зручний варіант: програми і додатки для смартфона або комп’ютера. До речі, там є функції розподілу витрат за кількома статтями: їжа, транспорт, одяг, медикаменти, розваги і так далі. Найпопулярніші з них: Money Lover, Money Manager, Money Wallet.
 • Планувати покупки заздалегідь. Готуватися до літнього сезону взимку – це не тільки далекоглядно, а й економно. Те ж саме стосується і великих витрат, які неможливо прив’язати до сезонності: побутової техніки, гаджетів, навчання або відпочинку. Якщо ви заплануєте купити пральну машину за півроку, то зможете поступово готуватися до цього. Наприклад, відкладати щомісяця невелику суму. Дякуючи цьому в майбутньому це не вдарить по вашому гаманцю, і від грошей до зарплати в борг на покупку можна буде відмовитися.
 • Відкладати гроші на непередбачені витрати. Експерти рекомендують відкладати близько 10% доходу на форс-мажорні випадки. До таких можна віднести дрібні побутові несподіванки або поломки, проблеми зі здоров’ям та інші варіанти несподіванок.

Гроші до зарплати: як отримати фінансову допомогу?

На закінчення можна відзначити, що кредити до зарплати – це чарівна паличка, але користуватися нею варто в крайніх випадках. Спробуйте змінити своє ставлення до ведення фінансових питань і ваше життя неодмінно зміниться.

 

772 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит