Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит для ВПО, як оформити кредит переселенцям?

 1. ВПО можуть отримати кредит?
 2. Як подати заявку на отримання кредиту ВПО?
 3. Способи, щоб повернути кредит ВПО
 4. Кредит на житло

Серед сотень запитів щодо надання фінансових послуг зараз багато саме на кредит для впо, кількість яких після 24.02.2024 збільшилася. Практично 5 мільйонів офіційно зареєстрованих громадян належать до цієї категорії. З них трохи менше 1 мільйона громадян перемістилися вдруге.

Внутрішнє переміщення через російську агресію в Україні почалося з 2014 року. Тоді люди з Криму, Луганської, а також Донецької областей були змушені покинути свої домівки і перебратися у безпечніші населені пункти країни. Вони мали право на отримання такого статусу «ВПО».

Після 24.02.2022 у зв’язку з повномасштабною війною, право на його отримання тепер мають мешканці й таких областей:

 • Харківська;
 • Сумська;
 • Дніпропетровська;
 • Чернігівська;
 • Миколаївська;
 • Херсонська;
 • Запорізька.

Уряд виділив окремі категорії, згідно з якими складається такий список територій:

 • На них ведуться активні бойові дії.
 • Вони оточені.
 • Окуповані.

Попередня подібна ситуація була в 1986 році, коли сталася аварія на Чорнобильській атомній електростанції. На той момент понад 116 тисяч громадян були змушені виїхати з територій, що були небезпечні через радіацію.

ВПО можуть отримати кредит?

Так, адже ця категорія громадян теж є платоспроможною. Такі люди працевлаштовуються на новому місці проживання і виплачують фінансові зобов’язання на рівні інших. Багато бізнесів продовжують вести свою діяльність у безпечніших областях країни. Головне, щоб у ВПО був паспорт та ідентифікаційний код. Отримати кредит ВПО можна за стандартною процедурою в банках і мікрофінансових організаціях.

Відповідь на частий запит від позичальників «кредит для впо умови в SOS CREDIT» подаємо в окремій таблиці.

1. До укладення договору допускаються громадяни з 18 років. Подати заявку можуть і пенсіонери категорії «ВПО» до 90 років.
2.  Наша процентна ставка від 0,01% до 1,5% на день. З другого звернення можна застосувати промокод для знижки, щоб зменшити її.
3. Взяти мікропозику можна від 7 до 65 днів. Для продовження кредиту потрібно застосувати пролонгацію. Її доступні терміни від 7 до 30 днів.
4.  Важливо, щоб у позичальників було громадянство України. У заявці потрібно вказати паспортні дані та ідентифікаційний код.
5.  Видаємо кредит переселенцям, як і іншим громадянам від 500 до 20000 гривень.
6. Для подання заявки потрібно мати банківську картку.
7.  Кредитна історія має бути хорошою, щоб скоринг схвалив кредитування.
8. Звертайтеся, якщо кредит потрібно отримати терміново, адже для подання заявки потрібно лише 20 хвилин.
9. Довідка про підтвердження доходу не потрібна.

Як подати заявку на отримання кредиту ВПО?

 • У нашому сервісі це відбувається в online-форматі, що в рази прискорює процес. Заявка подається тільки на офіційному сайті. У кредитуванні є таке поняття, як «кредитний калькулятор». З його допомогою позичальник одразу бачить на прикладі конкретних цифр — наприклад, процентну ставку, виражену в гривнях. Завдяки цьому, йому не знадобиться займатися обчисленням вручну.
 • Щоб SOS CREDIT міг зафіксувати, хто бере впо кредит, клієнт створює і оформляє Особистий Кабінет. Нам потрібна тільки основна інформація про нього.
 • За Особистим Кабінетом закріплюється банківська картка, щоб клієнт міг отримати на неї гроші і далі, за бажання, повернути їх. Картка проходить верифікацію і, якщо все добре, то система переходить до наступного етапу.
 • Щоб клієнт не вносив багато інформації вручну, у SOS CREDIT є окрема перевірка за BankID. Для цього потрібно вибрати у відповідному віконці назву банку, в якому ви обслуговуєтеся, а далі система зробить все за вас.
 • Для більшої швидкості та компетентності заявки перевіряє скоринг. Завдяки даним, до яких він має доступ, миттєво відсіюються шахраї. Якщо заявка проходить усі етапи перевірки системи, то позичальник ставить підпис у договорі та отримує суму до 20000 гривень, що йому потрібна.

Способи, щоб повернути кредит ВПО

При поверненні важливо враховувати не тільки розмір тіла кредиту — суму, що була взята в борг, а й відсотки. Якщо знадобиться допомога, щоб розібратися, подайте запит до служби підтримки SOS CREDIT.

Оплата відразу доступна через сайт. Можна увійти в Особистий Кабінет і там вибрати відповідну опцію або натиснути кнопку «СПЛАТИТИ». При виборі другого варіанту потрібно враховувати, що тоді доведеться самостійно вказати номер договору і всю суму кредиту. Активація такої оплати відбувається за номером телефону.

Якщо ви опинилися поблизу банківського терміналу, банку або Укрпошти, то оплатіть кредит там. Враховуйте, що така оплата відбувається не на місці, а за 3 банківські дні.

Сумка та рюкзак

Кредит на житло

Існує можливість отримати кредит на житло для впо. Для цього знадобиться скористатися послугами сервісу «Дія». Як зазначено на сайті, для подання заявки знадобиться 10 хвилин часу. Вона подається як у режимі онлайн, так і офлайн. За допомогою цього ви потрапляєте до реєстру кандидатів, що можуть отримати пільговий іпотечний кредит.

Такий кредит доступний тільки тим громадянам, що належать до категорії «ВПО» і мають відповідний документ. «Дія» автоматично перевіряє наявність такого під час подання заявки громадянами. Сума кредиту визначається, виходячи з того, зі скількох осіб складається конкретна сім’я в цій категорії. При отриманні відмови вам вкажуть причину, з якої так сталося. Заявка розглядається 1 день.

Якщо вам не вистачає певної суми, то можна отримати впо кредит на житло в SOS CREDIT. Для реалізації цієї мети ми пропонуємо до 20000 гривень, які ви можете взяти, щоб додати для придбання житла або ж для проведення ремонтних робіт у ньому.

Ми надаємо послуги за принципом: швидко, просто, прозоро та безпечно. За 20 хвилин часу наші клієнти можуть отримати додаткове фінансування до зарплати на картку, не стоячи в чергах, не залишаючи застави та за основними документами — паспортом та ІПН. Звертайтеся в наше мфо, адже SOS CREDIT видає кредити цілодобово і на прийнятних умовах.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (1,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

 

963 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит