Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Кредит онлайн у Рівному

 1. Умови видачі кредиту в SOS CREDIT
 2. Як взяти гроші у кредит у Рівному через інтернет
 3. Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT
 4. Як сплатити позику у SOS CREDIT
 5. Популярні питання

Взяти кредит у Рівному за 5 хвилин — чи реально це? Так, якщо звернутися по допомогу у мікрокредитну компанію (МФО). Сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT пропонує займ від 500 гривень до 15000 гривень у будь-який час доби. Все, що знадобиться для оформлення — паспорт, ідентифікаційний код, карта українського банку та мобільного номер телефону. Подати заявку можна з будь-якого міста України та одразу отримати гроші на картку.

На відміну від банків, де вимагають довідку про доходи, поручителя, заставу, МФО потрібні лише паспорт і код. Заявку на кредит розглядають протягом 20 хвилин. У банку доводиться чекати кілька днів. Подати заявку у МФО та отримати потрібну суму можна цілодобово у будь-який день. Мікрофінансова організація пропонує гроші на термін від 1 до 30 днів. Це зручно, якщо вам потрібно трохи вільних коштів до зарплати та немає бажання розкривати кому-небудь свої плани.

Умови видачі кредиту в SOS CREDIT

Вік Від 18 років
Відсоткова ставка Від 0% до 1,6% на день
Сума кредиту Від 500 гривень до 7 000 гривень
Строк кредитування До 30 днів
Спосіб отримання Онлайн-кредит на картку
Додаткові документі Не потрібні
Кредитна історія Будь-яка

Як взяти гроші у кредит у Рівному через інтернет

Щоб взяти гроші у кредит у Рівному, досить гаджета, підключеного до інтернету. Подати заявку можна у будь-який час зі зручного місця. Постійні клієнти можуть зробити це за допомогою телефона, відправивши СМС. Не потрібно їхати до відділення, чекати у черзі, заповнювати бланки, замовляти довідку про доходи.

Пройдіть реєстрацію на сайті soscredit.ua, заповніть без помилок поля аплікаційної анкети, вкажіть необхідну суму. Система проаналізує запит та протягом короткого часу надішле рішення. Повторні клієнти не заповнюють анкету знов, їм достатньо вказати суму й термін, на який потрібні гроші.

Кредит онлайн у Рівному

Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT

Швидкий цілодобовий займ, лояльні умови, мінімум документів — це ще не всі плюси отримання грошей у SOS CREDIT.

Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT:

 • Лояльність. Сервіс онлайн-кредитування видає кошти тим, кому часто відмовляють у банках: пенсіонерам, студентам, позичальникам із зіпсованою кредитною історією, молодим мамам, особам із судимістю.
 • Без комісії. За оформлення кредиту клієнт нічого не сплачує.
 • Гнучкість. Можна оформити мікрозайм на термін від 1 дня.
 • Вигода. Кожен своєчасно погашений займ збільшує власну знижку клієнта. Бути сумлінним позичальником вигідно!
 • Онлайн. Подати заявку та отримати гроші можна у будь-якому місці. Всі процедури проходять віддалено у режимі реального часу.

У МФО не просять поручителя, заставу або оформити страховий платіж. Кредит видають без дзвінка родичам або колегам.

Як сплатити позику у SOS CREDIT

Повернути гроші можна кількома способами:

 1. Онлайн через Особистий Кабінет. Найпростіший та швидкий метод. Авторизуйтеся на сайті та перерахуйте зазначену суму з банківської картки.
 2. Термінал. Оберіть у меню потрібний розділ та вкажіть інформацію про кредит: № договору, реквізити для зарахування, ПІБ. Зберігайте чек після операції.
 3. Каса. Касирові потрібно надати всі реквізити, ПІБ, № договору, призначення платежу.

Пам’ятайте, що зарахування грошей відбувається протягом трьох банківських (робочих) днів. Банківський день у багатьох банків закінчується о 13:00. Якщо платіж здійснено після зазначеного часу, у більшості випадків кошти будуть зараховані на потрібний рахунок на наступний робочий день. Не відкладайте погашення займу на останній день.

Кредит онлайн у Рівному

Популярні питання

Як подовжити термін кредитування без штрафу й прострочення? Сплатити відсотки за користування кредитом та активувати послугу пролонгації на 7,15 або 30 днів.

В якому розмірі можна взяти гроші у займ у Рівному

Нові клієнти можуть отримати суму до 5 000 гривень. Погасіть перший кредит своєчасно та зможете оформити до 15 000 гривень. Врахуйте, що система сама може запропонувати більшу суму, ніж ви замовили.

Взяти кредит онлайн в Рівному можна на будь-які цілі:

 • навчання;
 • відпустку;
 • хобі;
 • ремонт;
 • лікування.

Під який відсоток дають кредит

Нові позичальники можуть оформити кредит онлайн у Рівному під 0%, система сама обирає цих щасливчиків. Інші клієнти оформлюють займ під стандартний відсоток — 1,6% на день. Знизити відсоткову ставку реально: скористайтеся промокодом на знижку або приєднуйтесь до Програми Лояльності.

Чи можна взяти кредит з поганою кредитною історією

SOS CREDIT дає у борг людям з поганою кредитною історією, зниженим кредитним рейтингом навіть тим, у кого немає кредитної історії.

Чи потрібна довідка про доходи при оформленні кредиту у Рівному

Вам потрібні тільки паспорт і код, ніяких інших додаткових документів не знадобиться.

 

717 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит