Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Що таке промокод на кредит SOS CREDIT?

Отримати кредит за зниженою процентною ставкою, а то й зовсім без відсотків – заповітна мрія кожного позичальника. Ми подолали довгий шлях, перш ніж запустити цю акцію. Відтепер кожен бажаючий може отримати промокод на кредит SOS CREDIT та взяти в борг гроші на більш вигідних умовах.

Для початку давайте розберемося, що ж таке промокод? Це набір букв або цифр, який надає право на знижку його власникові. Найчастіше, цю комбінацію потрібно ввести у спеціальне поле на сайті компанії. Наприклад, в нашій системі існує два віконця для введення подарункового коду: на головній сторінці та в Особистому Кабінеті.

Промокод в SOS CREDIT

Якщо ви використовуєте знижки на кредити в сос кредит на головній сторінці, вам необхідно виконати наступні дії:

  • Перейдіть до калькулятору, оберіть термін і суму кредитування;
  • Заповніть спеціальне поле для промокода і натисніть кнопку “Застосувати”;
  • Заповніть заявку та відправте її на розгляд.

Якщо ви відповіли ствердно, гроші буде перераховано на банківську картку через 5 хвилин. Промокод на кредит не впливає на швидкість отримання займу.

Найчастіше цей метод використовують наші нові клієнти. Що стосується постійних позичальників, схема отримання кредиту за зниженим відсотком трохи відрізняється:

  • Увійдіть до Особистого Кабінету;
  • Вкажіть дані про заробітну плату та введіть промокод у спеціальне поле;
  • Натисніть кнопку «Застосувати»;
  • Подайте заявку на розгляд.

Як бачите, все досить просто. Основна частина клієнтів запитує, а де знайти промокод на кредит сос кредит?

Знижки на кредити

Знижки на кредити SOS CREDIT можуть бути вказані у святковій розсилці, смс-повідомленнях, друкованих рекламних матеріалах. До речі, якщо ви хочете скористатися можливістю взяти кредит за зниженою ставкою, радимо вступити до офіційної спільноти Facebook, проявляти активність: коментувати публікації, залишати лайки, відгуки, брати участь в обговореннях.

Ще кілька вимог щодо використання знижок на кредити: досягнення вісімнадцятирічного віку та проживання на території України. На жаль, до виключень належать громадяни, які перебувають на тимчасово окупованих територіях і в зоні АТО. В іншому, зовсім не важливо, у якому регіоні України ви знаходитеся, адже процедура оформлення та отримання кредиту здійснюється онлайн.

Стабільний вихід в Інтернет з планшета, мобільного або ноутбука дозволить всього за 20 хвилин взяти необхідну суму грошей на будь-яку банківську картку України. Після того, як гроші надійдуть на рахунок, вам залишиться тільки зняти готівку у найближчому банкоматі.

Вік позичальника від 18 до 90 років
Процентна ставка від 0,01 до 4% на день
Реальна річна процентна ставка, відсотки річних від 3,71 до – 1042924,62%
Максимальна сума кредиту від 500 грн до 15 000 грн
Сума першої позики від 500 грн до 15 000 гривень
Строк кредитування від 7 до 65 днів
Розгляд заявки до 15 хвилин
Вимоги Паспорт/ id-картка, ІПН, громадянство України
Спосіб отримання на картку
Додаткові документи не потрібні
Кредитна історія будь-яка

Ознайомитись з типовим примірником Договору про надання фінансового кредиту маєте змогу тут.

Ознайомитись з внутрішніми правилами маєте змогу тут.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

Інформація щодо врегулювання заборгованості знаходиться тут.

Інформація про кредитування згідно чинного законодавства України та нормативних актів Національного Банку України, для ознайомлення Споживачів перед та в момент укладання Кредитного Договору між Товариством та Споживачем.
Посилання на документ

Промокод для отримання кредиту

Промокод на кредит сос кредит і повернення коштів

Багато хто запитує, як впливає промокод на погашення кредиту. На жаль, ця комбінація не впливає на терміни і суму повернення. Це дозволить тільки знизити процентні нарахування на 10-15-20%, а інколи і на 50%! Іноді компанія запускає акції, під час яких клієнти можуть отримати кредит зовсім без відсотків. Багато позичальників шукають можливість скористатися саме такою пропозицією від нашої компанії.

До речі, одна людина може використати знижки на кредити тільки один раз. Подробиці про те, де отримати і як скористатися акційною пропозицією шукайте на сайті компанії в розділі “Запитання та Відповіді“. Також ви можете ставити запитання за телефоном гарячої лінії 0800211767.

Будьте активними в офіційних спільнотах соціальних мереж СОС КРЕДИТ, реєструйтеся на сайті та слідкуйте за нашими новинами!

 

303 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит