Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Що таке промокод на кредит SOS CREDIT?

Отримати кредит за зниженою процентною ставкою, а то й зовсім без відсотків – заповітна мрія кожного позичальника. Ми подолали довгий шлях, перш ніж запустити цю акцію. Відтепер кожен бажаючий може отримати промокод на кредит SOS CREDIT та взяти в борг гроші на більш вигідних умовах.

Для початку давайте розберемося, що ж таке промокод? Це набір букв або цифр, який надає право на знижку його власникові. Найчастіше, цю комбінацію потрібно ввести у спеціальне поле на сайті компанії. Наприклад, в нашій системі існує два віконця для введення подарункового коду: на головній сторінці та в Особистому Кабінеті.

Промокод в SOS CREDIT

Якщо ви використовуєте знижки на кредити в сос кредит на головній сторінці, вам необхідно виконати наступні дії:

  • Перейдіть до калькулятору, оберіть термін і суму кредитування;
  • Заповніть спеціальне поле для промокода і натисніть кнопку “Застосувати”;
  • Заповніть заявку та відправте її на розгляд.

Якщо ви відповіли ствердно, гроші буде перераховано на банківську картку через 5 хвилин. Промокод на кредит не впливає на швидкість отримання займу.

Найчастіше цей метод використовують наші нові клієнти. Що стосується постійних позичальників, схема отримання кредиту за зниженим відсотком трохи відрізняється:

  • Увійдіть до Особистого Кабінету;
  • Вкажіть дані про заробітну плату та введіть промокод у спеціальне поле;
  • Натисніть кнопку «Застосувати»;
  • Подайте заявку на розгляд.

Як бачите, все досить просто. Основна частина клієнтів запитує, а де знайти промокод на кредит сос кредит?

Знижки на кредити

Знижки на кредити SOS CREDIT можуть бути вказані у святковій розсилці, смс-повідомленнях, друкованих рекламних матеріалах. До речі, якщо ви хочете скористатися можливістю взяти кредит за зниженою ставкою, радимо вступити до офіційної спільноти Facebook, проявляти активність: коментувати публікації, залишати лайки, відгуки, брати участь в обговореннях.

Ще кілька вимог щодо використання знижок на кредити: досягнення вісімнадцятирічного віку та проживання на території України. На жаль, до виключень належать громадяни, які перебувають на тимчасово окупованих територіях і в зоні АТО. В іншому, зовсім не важливо, у якому регіоні України ви знаходитеся, адже процедура оформлення та отримання кредиту здійснюється онлайн.

Стабільний вихід в Інтернет з планшета, мобільного або ноутбука дозволить всього за 20 хвилин взяти необхідну суму грошей на будь-яку банківську картку України. Після того, як гроші надійдуть на рахунок, вам залишиться тільки зняти готівку у найближчому банкоматі.

 

Вік позичальника від 18 до 90 років
Процентна ставка від 0,01% в день
Максимальна сума кредиту від 500 грн до 7 000 грн
Сума першої позики від 500 грн до 7 000 гривень
Строк кредитування від 7 до 30 днів
Розгляд заявки до 15 хвилин
Вимоги Паспорт/ id-картка, ІПН, громадянство України
Спосіб отримання на картку
Додаткові документи не потрібні
Кредитна історія будь-яка

 

Промокод для отримання кредиту

Промокод на кредит сос кредит і повернення коштів

Багато хто запитує, як впливає промокод на погашення кредиту. На жаль, ця комбінація не впливає на терміни і суму повернення. Це дозволить тільки знизити процентні нарахування на 10-15-20%, а інколи і на 50%! Іноді компанія запускає акції, під час яких клієнти можуть отримати кредит зовсім без відсотків. Багато позичальників шукають можливість скористатися саме такою пропозицією від нашої компанії.

До речі, одна людина може використати знижки на кредити тільки один раз. Подробиці про те, де отримати і як скористатися акційною пропозицією шукайте на сайті компанії в розділі “Запитання та Відповіді“. Також ви можете ставити запитання за телефоном гарячої лінії 0800211767.

Будьте активними в офіційних спільнотах соціальних мереж СОС КРЕДИТ, реєструйтеся на сайті та слідкуйте за нашими новинами!

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

521 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит