Сума кредиту
постійним клієнтам
Термін кредиту
постійним клієнтам
Дата повернення
Тіло кредиту
 грн
Відсотки
 грн
? Середня відсоткова ставка за договором становить - %*. Реальна річна відсоткова ставка за договором становить - %**. Загальна вартість кредиту за договором становить - грн***
До повернення
 грн
У мене є промокод
Промокод не дійсний
Промокод застосован

КРЕДИТ ЗА 5 ХВИЛИН: ЯК ЗАОЩАДИТИ ЧАС

Багато українців стикалися з тривалим оформленням заявки на отримання кредиту в банку. «Кредит за 5 хвилин» звучить для них як нездійсненна мрія, але це реально. Багато мікрофінансовх організацій (МФО), ломбарди та приватні кредитори пропонують оформити позику у рекордно короткі терміни. Як обрати фінансову компанію для співробітництва і на що звертати увагу, щоб заощаджений часом не перекинувся на великі неприємності?

Де оформити кредит за 15 хвилин вигідно?

Складно знайти людину, яка б жодного разу не брала гроші в борг. Хтось позичає у родичів, сусідів і колег. Хтось звертається у банки або інші фінансові організації. Сьогодні багато українців обирають швидкі кредити за 30 хвилин, які пропонують послуги онлайн-кредитування. Їх основа мета – надавати швидку допомогу тим, хто потрапив у скрутне матеріальне становище. Ситуації бувають різні – затримали зарплату, потрапив до лікарні, поломка побутової техніки, потрібно терміново робити ремонт.

Кредит за 5 хвилин: як заощадити час

Компанія SOS CREDIT пропонує оформлення позики за короткий проміжок часу із мінімальним пакетом документів. Все, що вам знадобиться – телефон чи комп’ютер з доступом до Інтернету, відскановані копії документів, платіжна картка будь-якого українського банку, трохи вільного часу для заповнення анкети та подання заявки.

Аби збільшити шанси на отримання кредиту за 30 хвилин, уникайте типових помилок, яких припускаються позичальники, оформляючи позику:

  1. Заповнюйте заявку особисто. Небезпечно передавати дані третім особам. Під час заповнення аплікаційної форми уважно перевіряйте внесену інформацію на наявність помилок та неточностей. Оскільки офіційного підтвердження заробітної плати не потрібно, багато клієнтів завищують реальний рівень доходу. Зрозумійте, що кредитору важлива правдивість. Крім того, МФО володіють інформацією про середню заробітну плату за кожною спеціальністю у різних містах України. Вкажіть, чи є у вас активні кредити в інших фінансових компаніях, оскільки цю інформацію можна легко перевірити через Бюро кредитних історій.
  2. Уважно читайте договір. Будь-який договір – це основа співпраці двох сторін. У цьому документі прописано все: чинна відсоткова ставка, термін кредитування, дата оплати, можливість закрити кредит достроково, умови пролонгації, штрафні санкції, дії кредитора у разі прострочення кредиту. Оформляючи кредит за 15 хвилин, багато клієнтів ігнорують скрупульозне вивчення документів перед підписанням – це одна з найпоширеніших помилок.
  3. Немає чіткого плану погашення зобов’язань. Багато людей при оформленні кредиту за 30 хвилин до кінця не усвідомлюють, що буде засобом погашення — заробітна плата, продаж непотрібного майна, додаткове джерело доходу. Відсутність грамотного планування бюджету веде до плачевних наслідків – прострочення кредиту, нарахування штрафів, збільшення суми боргу, зіпсована кредитна історія. Кредитний Калькулятор допоможе заздалегідь побачити суму до оплати та зрозуміти, як спланувати свої доходи та витрати для своєчасного повернення позики.

Кредит за 5 хвилин: як заощадити час

Перед тим як оформити кредит онлайн, заздалегідь прораховуйте всі варіанти та обирайте найбільш оптимальний. Якщо вам з якихось причин не вдається повернути позику вчасно, скористайтеся пролонгацією. Послуга безкоштовна, дозволить вам збільшити термін кредитування на 7, 15 або 30 днів. Кредит за 15 хвилин – це зручно, швидко та надійно.

 

507 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит