Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

КРЕДИТ ЗА 5 ХВИЛИН: ЯК ЗАОЩАДИТИ ЧАС

Багато українців стикалися з тривалим оформленням заявки на отримання кредиту в банку. «Кредит за 5 хвилин» звучить для них як нездійсненна мрія, але це реально. Багато мікрофінансовх організацій (МФО), ломбарди та приватні кредитори пропонують оформити позику у рекордно короткі терміни. Як обрати фінансову компанію для співробітництва і на що звертати увагу, щоб заощаджений часом не перекинувся на великі неприємності?

Де оформити кредит за 15 хвилин вигідно?

Складно знайти людину, яка б жодного разу не брала гроші в борг. Хтось позичає у родичів, сусідів і колег. Хтось звертається у банки або інші фінансові організації. Сьогодні багато українців обирають швидкі кредити за 30 хвилин, які пропонують послуги онлайн-кредитування. Їх основа мета – надавати швидку допомогу тим, хто потрапив у скрутне матеріальне становище. Ситуації бувають різні – затримали зарплату, потрапив до лікарні, поломка побутової техніки, потрібно терміново робити ремонт.

Кредит за 5 хвилин: як заощадити час

Компанія SOS CREDIT пропонує оформлення позики за короткий проміжок часу із мінімальним пакетом документів. Все, що вам знадобиться – телефон чи комп’ютер з доступом до Інтернету, відскановані копії документів, платіжна картка будь-якого українського банку, трохи вільного часу для заповнення анкети та подання заявки.

Аби збільшити шанси на отримання кредиту за 30 хвилин, уникайте типових помилок, яких припускаються позичальники, оформляючи позику:

  1. Заповнюйте заявку особисто. Небезпечно передавати дані третім особам. Під час заповнення аплікаційної форми уважно перевіряйте внесену інформацію на наявність помилок та неточностей. Оскільки офіційного підтвердження заробітної плати не потрібно, багато клієнтів завищують реальний рівень доходу. Зрозумійте, що кредитору важлива правдивість. Крім того, МФО володіють інформацією про середню заробітну плату за кожною спеціальністю у різних містах України. Вкажіть, чи є у вас активні кредити в інших фінансових компаніях, оскільки цю інформацію можна легко перевірити через Бюро кредитних історій.
  2. Уважно читайте договір. Будь-який договір – це основа співпраці двох сторін. У цьому документі прописано все: чинна відсоткова ставка, термін кредитування, дата оплати, можливість закрити кредит достроково, умови пролонгації, штрафні санкції, дії кредитора у разі прострочення кредиту. Оформляючи кредит за 15 хвилин, багато клієнтів ігнорують скрупульозне вивчення документів перед підписанням – це одна з найпоширеніших помилок.
  3. Немає чіткого плану погашення зобов’язань. Багато людей при оформленні кредиту за 30 хвилин до кінця не усвідомлюють, що буде засобом погашення — заробітна плата, продаж непотрібного майна, додаткове джерело доходу. Відсутність грамотного планування бюджету веде до плачевних наслідків – прострочення кредиту, нарахування штрафів, збільшення суми боргу, зіпсована кредитна історія. Кредитний Калькулятор допоможе заздалегідь побачити суму до оплати та зрозуміти, як спланувати свої доходи та витрати для своєчасного повернення позики.

Кредит за 5 хвилин: як заощадити час

Перед тим як оформити кредит онлайн, заздалегідь прораховуйте всі варіанти та обирайте найбільш оптимальний. Якщо вам з якихось причин не вдається повернути позику вчасно, скористайтеся пролонгацією. Послуга безкоштовна, дозволить вам збільшити термін кредитування на 7, 15 або 30 днів. Кредит за 15 хвилин – це зручно, швидко та надійно.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

2235 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит