Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ЩО ТАКЕ ВИГІДНИЙ КРЕДИТ ОНЛАЙН ДЛЯ УКРАЇНЦЯ?

За останні кілька років взяти вигідний кредит онлайн поспішає кожен третій українець. Найчастіше це відбувається в період з 1 по 3 і з 15 по 20 числа щомісяця. Дні перед виплатою зарплати і авансу, вихідними і святами найактивніші. У порівнянні з 2014 роком попит на послуги мікрокредитування в Україні виріс в 4 рази, а за підсумками минулого року українці взяли в кредит суму близько 22 млрд. гривень. Цифра вражає, та й динаміка популяризації послуги значна.

Що таке кредит онлайн, навіщо люди беруть гроші в кредит і чому позики стають дедалі популярнішими?

Що таке вигідний кредіт онлайн для Українця?

Головне – кредит швидко

Незаперечний козир онлайн позик – швидкість оформлення. Часи, коли на видачу кредиту витрачали по кілька годин і навіть днів залишилися в минулому. Зараз практично всі мікрофінансові організації обіцяють, що гроші зявляться на вашій карті максимум через півгодини. Кредит швидко, тут не посперечаєшся.

Потрібно всього лише зайти на сайт з мобільного або іншого пристрою, вибрати відповідну суму та термін кредитування, заповнити заявку й подати її на розгляд. У разі позитивної відповіді залишиться тільки підписати договір та отримати гроші на картку. Найчастіше перерахування відбувається миттево після підписання договору.

“Хочу взяти кредит на кілька днів і повернути якомога швидше” – саме так міркують більшість клієнтів. Тому важлива не тільки видача позики в режимі експрес, а й можливість отримати гроші на кілька днів. В основному термін кредитування варіюється від 1 до 30 днів. Це і є, свого роду, вигідний кредит онлайн.

Ще один ключовий момент – сума позики. Когось цікавить сума побільше, наприклад, 3 000 гривень, а когось, навпаки, мінімальна – розміром в 500 гривень. Поспішаємо запевнити, в нашому сервісі доступна сума кредиту варіюється від 500 до 3 000 гривень для нових клієнтів. У повторних є можливість взяти кредит до 15 000 гривень.

Що таке вигідний кредіт онлайн для Українця?

Хочу взяти кредит: що робити?

Перше, що потрібно зробити – це зайти на сайт компанії та за допомогою кредитного калькулятора обрати суму й термін кредитування. Далі, заповніть заявку. Вкажіть паспортні дані та ІПН. Крім цього, дайте відповідь на кілька питань щодо вашої поточної зайнятості та доходів. Зверніть увагу, додаткові довідки, щоб отримати кредит швидко не потрібні.

Наступний крок – це прикріплення діючої карти, на яку й будуть відправлені гроші в разі схвалення заявки. Як бачите, в процедурі немає нічого складного. Більшість користувачів справляються з нею досить швидко, в межах 30 хвилин.

Кредит швидко або якісно?

Природно, що кожен клієнт хоче отримати гарне обслуговування. Компанія SOS CREDIT піклується про позичальників і дотримується високих стандартів безпеки в роботі з особистими даними. Те ж саме стосується і служби підтримки: менеджери готові відповісти на ваші питання з 09:00 до 18:00 в будні дні за телефоном 0 800 211 767.

Крім усього іншого, швидкість обробки заявки залежить від того, наскільки скрупульозно ви заповните анкету. Чим більше достовірних даних, тим швидше видається рішення по кредиту. Команда SOS CREDIT впевнена, вигідний кредит онлайн обов’язково повинен бути швидким.

 

 

818 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит