Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ЩО ТАКЕ ВИГІДНИЙ КРЕДИТ ОНЛАЙН ДЛЯ УКРАЇНЦЯ?

За останні кілька років взяти вигідний кредит онлайн поспішає кожен третій українець. Найчастіше це відбувається в період з 1 по 3 і з 15 по 20 числа щомісяця. Дні перед виплатою зарплати і авансу, вихідними і святами найактивніші. У порівнянні з 2014 роком попит на послуги мікрокредитування в Україні виріс в 4 рази, а за підсумками минулого року українці взяли в кредит суму близько 22 млрд. гривень. Цифра вражає, та й динаміка популяризації послуги значна.

Що таке кредит онлайн, навіщо люди беруть гроші в кредит і чому позики стають дедалі популярнішими?

Що таке вигідний кредіт онлайн для Українця?

Головне – кредит швидко

Незаперечний козир онлайн позик – швидкість оформлення. Часи, коли на видачу кредиту витрачали по кілька годин і навіть днів залишилися в минулому. Зараз практично всі мікрофінансові організації обіцяють, що гроші зявляться на вашій карті максимум через півгодини. Кредит швидко, тут не посперечаєшся.

Потрібно всього лише зайти на сайт з мобільного або іншого пристрою, вибрати відповідну суму та термін кредитування, заповнити заявку й подати її на розгляд. У разі позитивної відповіді залишиться тільки підписати договір та отримати гроші на картку. Найчастіше перерахування відбувається миттево після підписання договору.

“Хочу взяти кредит на кілька днів і повернути якомога швидше” – саме так міркують більшість клієнтів. Тому важлива не тільки видача позики в режимі експрес, а й можливість отримати гроші на кілька днів. В основному термін кредитування варіюється від 1 до 30 днів. Це і є, свого роду, вигідний кредит онлайн.

Ще один ключовий момент – сума позики. Когось цікавить сума побільше, наприклад, 3 000 гривень, а когось, навпаки, мінімальна – розміром в 500 гривень. Поспішаємо запевнити, в нашому сервісі доступна сума кредиту варіюється від 500 до 3 000 гривень для нових клієнтів. У повторних є можливість взяти кредит до 15 000 гривень.

Що таке вигідний кредіт онлайн для Українця?

Хочу взяти кредит: що робити?

Перше, що потрібно зробити – це зайти на сайт компанії та за допомогою кредитного калькулятора обрати суму й термін кредитування. Далі, заповніть заявку. Вкажіть паспортні дані та ІПН. Крім цього, дайте відповідь на кілька питань щодо вашої поточної зайнятості та доходів. Зверніть увагу, додаткові довідки, щоб отримати кредит швидко не потрібні.

Наступний крок – це прикріплення діючої карти, на яку й будуть відправлені гроші в разі схвалення заявки. Як бачите, в процедурі немає нічого складного. Більшість користувачів справляються з нею досить швидко, в межах 30 хвилин.

Кредит швидко або якісно?

Природно, що кожен клієнт хоче отримати гарне обслуговування. Компанія SOS CREDIT піклується про позичальників і дотримується високих стандартів безпеки в роботі з особистими даними. Те ж саме стосується і служби підтримки: менеджери готові відповісти на ваші питання з 09:00 до 18:00 в будні дні за телефоном 0 800 211 767.

Крім усього іншого, швидкість обробки заявки залежить від того, наскільки скрупульозно ви заповните анкету. Чим більше достовірних даних, тим швидше видається рішення по кредиту. Команда SOS CREDIT впевнена, вигідний кредит онлайн обов’язково повинен бути швидким.

 

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1482 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит